Instalacja "Krew i Wino" - Błąd - Brak miejsca na dysku

+
Instalacja "Krew i Wino" - Błąd - Brak miejsca na dysku

Hej - problem jak w tytule:
wreszcie udało mi się znaleźć chwilę czasu na ukończenie dodatku "Serca z Kamienia" i chciałem zainstalować "Krew i Wino"
ALE
instalator GOG pokazuje mi, że "brakuje miejsca na dysku" - gra zainstalowana jest na D: (ponad 300GB wolnego miejsca), zaś na C: mam jeszcze ponad 9GB wolnego miejsca na ewentualny "temp".
Co zrobić?
 
Hmm... a podałeś prawidłową ścieżkę dostępu? Znaczy dysk D? Bo z tego co pamiętam to instalka idzie z automatu na C, jeśli nie wskażesz inaczej, a na tym to faktycznie się u Ciebie nie zmieści.
 
Tak. Gra jest zainstalowana na D: i jak sprawdzam w instalatorze to też pokazuje D:

EDIT: Nawet po zmienieniu folderów Temp na dysk D: występuje ten sam błąd

EDIT2: Teraz zorientowałem się, że mogę zainstalować Game of the Year Edition - więc pewnie to zrobię, choć zamiast ściągać prawie 40GB danych, wolałbym pobrać sam dodatek :/
 
Last edited:
Instalowałem grę dwa razy. Raz po ściągnięciu wszystkich plików ręcznie, a drugi raz z GOG Galaxy i w obu przypadkach wszystko zadziałało.
Może ktoś z kolegów Wiedzących będzie wiedział co zrobić. Ostatecznie zostanie ci GOTY.
 
Ja mam ten sam problem tylko z aktualizacją Wiedźmina 3 GOTY do wersji 1.31, też pokazuje się brak miejsca na dysku także też dołączam do tematu i czekam na odpowiedź.
 
Top Bottom