Interaktywny komiks „Wiedźmin” już dostępny na urządzenia iOS

+
Interaktywny komiks „Wiedźmin” już dostępny na urządzenia iOS



Interaktywny komiks Wiedźmin (The Witcher Interactive Comic Book) jest już dostępny w iTunes na iPada i iPhonea. Używaj magicznych znakw, walcz z potworami i zagłęb się w intrygującą historię tej unikalnej powieści graficznej.
Darmowy komiks w języku angielskim opowiada historię wiedźmińskiego kontraktu na zabicie kotołaka. Ale jaka jest prawdziwa motywacja zleceniodawcy wiedźmina? Jak zwykle w świecie Geralata z Rivii nie ma jasnego podziału na dobro i zło jest tylko moralna szarość.
Pobierz komiks już teraz i wejdź w świat Geralta, nim rozpoczniesz grać w Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2 na Xboxie 360 i PC.
Wszyscy fani produktw Apple mogą rwnież od niedawna kupić grę Wiedźmin na komputery Mac poprzez platformę Steam.
ZWIASTUN KOMIKSU
 
Ciekawe, czy kiedyś wydacie ten komiks na Bada 2.0. Tak, wiem: niszowy system Samsunga i te pe, ale może...
 
robert70r said:
Ciekawe, czy kiedyś wydacie ten komiks na Bada 2.0. Tak, wiem: niszowy system Samsunga i te pe, ale może...
Popieram :D
Mój biedny smartfon z Bada, na którym nie działa niema żadna aplikacja, z pewnością ucieszyłby się z Interaktywnego Komiksu o Wiedźminie :p
 
Wiecie... Jeśli nie udostępnicie tego komiksu swoim wiernym fanom, którzy są z wami od premiery W1 to jeszcze ktoś was skreśli z listy instytucji pożytku publicznego... Tak więc czekamy na forumową wersję na PC.
 
Plisss, jak już fani nadgryzionego jabłuszka się nacieszą... dajcie to na peceta... ^^

My, biedni posiadacze komputerów, którzy każdą złotówkę przeznaczamy na ulepszanie piecyków, nie możemy sobie pozwolić na luksus posiadania czegoś tak niekompatybilnego z niczym drogiego jak iPhone. :p
 
Dla mnie to iOS jest niszowy, dla fanatyków produktów apple, szkoda że nie ma pdf dla posiadaczy PC, albo interaktywnej wersji komiksu dla PC :(
 
Ten sam komiks można było nabyć w zeszłym roku w formie papierowej za niecałe 10 złotych za zeszyt (zeszytów było dwa).
 
maciekw said:
Ten sam komiks można było nabyć w zeszłym roku w formie papierowej za niecałe 10 złotych za zeszyt (zeszytów było dwa).
No tak, ale komiks w wersji interaktywnej to jednak coś innego, i chyba ciekawszego dla większości :D
 
maciekw said:
Ten sam komiks można było nabyć w zeszłym roku w formie papierowej za niecałe 10 złotych za zeszyt (zeszytów było dwa).
To wiem liczę, że w wersji elektronicznej ER W2 na GOG.com będzie pdf z komiksem, a jak nie to w przyszłości CDProjekt także da posiadaczom PC za free interaktywny komiks np. wydając aplikacje we flashu
 
Ciekawe dla czego użytkownicy iPhone zostali tak wyróżneni. Przecież system Android jest równie popularny i dodałbym, że bardziej powszechny niż MacOSx.

Mam nadzieję, że to tylko kwestia czasu i komuks pojawi się rónwineż na Androidzie.
 
W2 wychodzi właśnie na konsole. Gdzie jest najwięcej konsol? W USA. Jakie smartfony rządzą w USA? Iphone'y...
 
Top Bottom