Internet pełen Gwinta - streamy i gameplaye na YouTube i Twitch

+
Internet pełen Gwinta - streamy i gameplaye na YouTube i Twitch

Jakich polskich lub zagranicznych youtube'row polecacie? Ewentualnie znacie jakieś dobre, aktualne źródła wiedzy na temat taktyk, budowy decków itp.?
 
KingBlackToof - całkiem ogarnięty gość, publikujący regularnie praktycznie od samego ogłoszenia Gwinta na E3.
 
Keymaker7;n7030110 said:
KingBlackToof - całkiem ogarnięty gość, publikujący regularnie praktycznie od samego ogłoszenia Gwinta na E3.

Rówież polecam KBT, wystarczy znać podstawy j.angielskiego i można się wiele nauczyć.
 
OjciecDwojkiDzieci na youtube, bawi się różnymi deckami, ma prawie wszystkie karty wiec codziennie po 20:00 (wtedy streamuje) można sobie zobaczyć różne ciekawe konfiguracje kart :p No i po za tym fajnie się go ogląda. W jednej grze vs inny gracz potworami miał ponad 800 dmg w rundzie :D
 
Soapstone1;n7025050 said:
Jakich polskich lub zagranicznych youtube'row polecacie? Ewentualnie znacie jakieś dobre, aktualne źródła wiedzy na temat taktyk, budowy decków itp.?
Kanał: Kraniec świata

Kanał regularnie publikujący po kilka materiałów video w tygodniu i wyłącznie skupiony na grze Gwint.
Gdy inni więksi youtuberzy pobawią się przez czas jakiś i przejdą do innych gier bo taka ich praca i wymagania widzów. W planach kanału Kraniec świata jest ciągły rozwój i wspieranie jedynie wiedźmińskiej karcianki.
Strategię, taktyki, prezentacje, budowy decków, newsy, kampania dla jednego gracza i wiele innych ciekawych rzeczy, które są planowane w celu wspólnej zabawy regularnie będą pojawiać się na kanale.
 
Kanał Dalthair się dobrze zapowiada i pewnie rozkręci. :D Sam też wspomniany wypowiada się na tym forum.

https://www.youtube.com/channel/UCyu...b_QPE8A6MddO6A

Dla mnie podchodzi rzeczowo do tematu pokazuje talie odpowiada na każde pytania i stara się pomóc w miarę możliwości.
W przeciwieństwie do innych nie nagrywa samych openingów beczek. Nie wiem co kanał z samymi openingami ma komukolwiek w czymkolwiek pomóc? Chcecie się czegoś dowiedzieć o grze i taktykach to wbijcie do niego i pytajcie. Z tego co się orientuje to też streamuje na twitchu.
 
Last edited:
Povii;n7051910 said:
Kanał Dalthair się dobrze zapowiada i pewnie rozkręci. :D Sam też wspomniany wypowiada się na tym forum.

https://www.youtube.com/channel/UCyu...b_QPE8A6MddO6A

Dla mnie podchodzi rzeczowo do tematu pokazuje talie odpowiada na każde pytania i stara się pomóc w miarę możliwości.
W przeciwieństwie do innych nie nagrywa samych openingów beczek. Nie wiem co kanał z samymi openingami ma komukolwiek w czymkolwiek pomóc? Chcecie się czegoś dowiedzieć o grze i taktykach to wbijcie do niego i pytajcie. Z tego co się orientuje to też streamuje na twitchu.

;)
 
Povii;n7051910 said:
Dla mnie podchodzi rzeczowo do tematu pokazuje talie odpowiada na każde pytania i stara się pomóc w miarę możliwości.
W przeciwieństwie do innych nie nagrywa samych openingów beczek. Nie wiem co kanał z samymi openingami ma komukolwiek w czymkolwiek pomóc? Chcecie się czegoś dowiedzieć o grze i taktykach to wbijcie do niego i pytajcie. Z tego co się orientuje to też streamuje na twitchu.
Sprawdziłam za Twoim poleceniem i zgadzam się z Tobą w zupełności :). Z niecierpliwością będę czekać na nowe filmy!
 
Temat zrzeszający streamerów

Cześć, postanowiłem założyć taki temat, żeby wszyscy streamerzy Gwinta się jakoś poznali, połączyli, może nawet zaczęli współprace. Podawajcie swoje kanały twitch

A ja osobiście zapraszam was na mój kanał na którym zobaczycie różne gierki, ale najwięcej Gwinta i CS'a:
 
Last edited by a moderator:
Zmodyfikowałem trochę nazwę tematu na bardziej ogólną. Jednocześnie przypominam, że forum nie jest tablicą ogłoszeń do reklamowania swoich stron czy profili na youtube itd. Jeśli robicie materiały z Gwinta to możecie o tym napisać tutaj, nachalne promowanie nie będzie jednak tolerowane. Każdy twórca może napisać o tym raz.
 
Hej hej!!!

To ja skorzystam z tej możliwości: w tym roku postanowiłem wreszcie się przełamać i wystartowałem z moim kanałem na YoutTube!

Jako wielki fan twórczości Sapkowskiego oraz gier ze studia CD Projekt Red, najzwyczajniej w świecie nie mógłbym przejść obojętnie koło takiego tytułu jak GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.
Do tego dorzucam "trochę" mojego doświadczenia z innych karcianek i... no cóż, może się uda?

Będzie to kanał dedykowany tylko i wyłącznie Gwintowi: karty, talie, strategie, taktyki, porady, newsy, etc. etc... + interakcja z Widzami ;)
Tak, chciałbym do zabawy włączyć osoby oglądające: uwagi z komentarzy będą implementowane, przez co każdy może mieć wpływ na kolejne publikacje.

Filmy planuję wrzucać 3 razy w tygodniu / co drugi dzień.
Czemu nie codziennie? Proza życia...do całego zagadnienia (póki co) podchodzę czysto hobbistycznie -> nagrywanie & edycja materiałów jedynie wieczorami, po pracy. Jeżeli jednak kanał się rozrośnie, to kto wie? :)

Zapraszam Was serdecznie do wspólnej zabawy!
 
Last edited:
- Merchant, mnóstwo decków, nie tylko tych topowych, do tego chyba jeden z najpopularniejszych streamerów gwinta
 
Gwint Funny Moments PL - kompilacje polskiej społeczności Gwinta | Pijany Rycerz

Witam serdecznie, tu Rycerz!

Tworzę serię Gwint Funny Moments PL, czyli kompilacje przedstawiające *fanfary* zabawne momenty (oraz ciekawe sytuacje) *koniec fanfar* z Gwinta :)

Zagrania prezentują wyłącznie polskich graczy. Od kilku lat prowadzę coś podobnego do HSa. Staram się jak mogę by każdy odcinek był atrakcyjny do oglądania i dobrze zmontowany, jestem zadowolony z efektów, więc możecie rzucić okiem w wolnej chwili :)

Zachęcam do wysyłania mi swoich klipów na e-mail: pijanyrycerz@gmail.com lub FB: www.facebook.com/PijanyRycerz

Planuję kontynuować serię i nowe odcinki będę wklejał w tym temacie. Miłego dnia!

Nowy odcinek:

Wszystkie odcinki:
[video]https://www.youtube.com/playlist?list=PLlX5OVKa9LHvQU90nAONxKUUAxSYmLawB[/video]
 
Last edited:
no ja muszę przyznać że jestem fanem serii dandeliona i jeśli to będzie równie dobre to będzie ok.
 
2jacks;n10786091 said:
no ja muszę przyznać że jestem fanem serii dandeliona i jeśli to będzie równie dobre to będzie ok.

Mam trochę inny styl niż Dandelion, skupiam się bardziej na dobrze zmontowanych ciekawych akcjach a nie na żarcikach ale jak jest flow to i żarcikiem zarzucę :D Zobacz ostatni odcinek to będziesz wiedział o czym mówię. Pozdrawiam.
 
W odcinku: Azonh poleca, eGBrzoza przewiduje, Kondzio Player wygrywa, AgraveiN trolluje a SadFury masakruje. Do tego spora zgraja mniejszych streamerów i graczy polskiego Gwinta, zapraszam!
Odcinki czasami będą długie, czasami krótkie ale najważniejsze, że... będą!

Zachęcam do wysyłania mi swoich klipów na e-mail: pijanyrycerz@gmail.com lub FB: www.facebook.com/PijanyRycerz

Na swoim kanale wrzucam podobną serię z Hearthstone i wychodzi na zmianę z Gwintem, dodatkowo robię skróty Turniejów z Gwinta, w planach mam też parodie i poradniki do ciekawych decków. Pozdrawiam :)
 
Top Bottom