Intro Wiedźmina - filmik Bagińskiego

+

tibor

Forum veteran
Intro Wiedźmina - filmik Bagińskiego

Jakby Wam tu to powiedzieć... jakimś sposobem mimo zakazu nagrywania intra na targach GC w Lipsku intro Bagińskiego wyciekło do sieci. Więc skoro już pojawiło się, to nie ma co smęcić tylko zapraszam do oglądania ;)Intro nagrane mimo zakazu nagrywania na targach, film pochodzi z niemieckiej strony http://www.einfachit.de/ o czym informuje wstęp intra. Filmik wrzucony na Youtube najprawdopodobniej również przez nich.
 
kurde... oglądać czy nie?obejrzenie intra teraz zepsuje mi zabawę przy odpaleniu gry... cóż, "pech" ;)e: myślałem żę jakoś gorzsza... reakcja podobna co kolega niżej ;)
 
Dużo już było w sumie pokazane z tego intra !Myślałem że zobaczę całkiem coś czego jeszcze nie było !No ale bardzo fajne intro !
 
Bardzo ciekawe Intro przede wszystkim muzyka jest bardzo ładnie wykonana pewnie jak już się pokazało w sieci to będzie i w dobrej przystępnej jakości ;)
 

hax

Senior user
hahahaha ciekawe kto zapłaci 100 000?A może nikt? :DEDIT: Ja nie oglądam i proszę o niespojlerowanie ;).
 
Ehhhhhhhhh .... dajcie mi chwilke na zebranie szczęki z okolicy kostek :p Świetne intro :) Może pojawi sie w HD < marzyciel> :pEdit :pora wyszukać Easter Egga :p
 
To teraz zbieram szczękę z podłogi i... ŚWIETNE INTRO... może te schody są troche... khm... niedopracowane?... ale ogolnie S - U - P - E - R ! ! ! (a strzyga w ubraniu xD...) Tylk tworcy moga nie byc zadowoleni... :p
 

tibor

Forum veteran
Hax, kto? No na wstępie się przedstawiają - http://www.einfachit.de/ Jak zwykle Niemcy dali ciała ;)
 
cóż, to nie spoiler:nie podoba mi się jeden moment - Geralt machający łańcuchem. Przybrał wtedy dziwną, dziebko nierealistyczną pozęobejrzałem, bo i tak sporo materiałów widzieliśmy (to w teaserze, to w niedawnym teledysku VAdera) i wychodze z założenia: nie zastąpi mi to momentu odpalenia gry na moim własnym prywatnym kompie i uczynię to z nie mniejszą celebracją niż jakbym intra nie widział :Dfilmik - świetnyGenesis, link jest w 1. poście...
 
Wybaczcie ale moja znajomość niemieckiego jest zerowa , przez co w ogóle nie mogę sie połapać w tej stronie , może ktos zarzucić linkiem z youtube'a ?Ahah, fakt nie zauważyłem hiperłącza :D
 
SBK7 said:
cóż, to nie spoiler:nie podoba mi się jeden moment - Geralt machający łańcuchem. Przybrał wtedy dziwną, dziebko nierealistyczną pozęobejrzałem, bo i tak sporo materiałów widzieliśmy (to w teaserze, to w niedawnym teledysku VAdera) i wychodze z założenia: nie zastąpi mi to momentu odpalenia gry na moim własnym prywatnym kompie i uczynię to z nie mniejszą celebracją niż jakbym intra nie widział :Dfilmik - świetny
A mnie sie ta scena zajeb*ście podobe, poza Geralta jest genialna
 
HarrieR said:
HarrieR said:
cóż, to nie spoiler:nie podoba mi się jeden moment - Geralt machający łańcuchem. Przybrał wtedy dziwną, dziebko nierealistyczną pozęobejrzałem, bo i tak sporo materiałów widzieliśmy (to w teaserze, to w niedawnym teledysku VAdera) i wychodze z założenia: nie zastąpi mi to momentu odpalenia gry na moim własnym prywatnym kompie i uczynię to z nie mniejszą celebracją niż jakbym intra nie widział :Dfilmik - świetny
A mnie sie ta scena zajeb*ście podobe, poza Geralta jest genialna
nie podoba mi się jeden (naprawdę) krótki moment, gdy Geralt stoi tak śmiesznie zgarbiony, reszta motywu z łańcuchem jest, jak to określiłeś, zajebi#ta ;)
 
O kurna, kurna - już się ładuje!!! Nie ma co czekać - to i tak będzie pierwsza rzecz, jaką zobaczymy po odpaleniu gry :D
 

tibor

Forum veteran
Mnie osobiście ciekawi to, czy filmik pozostanie na YouTube czy jednak zostanie skasowany, bo jakby nie było chyba inaczej powinno wyglądać pojawienie się tego filmiku w sieci, a nie że ktoś z bioderka ukrytą kamerą nagrywa i potem wrzuca (i jeszcze chamsko się podpisują :p). Ale i tak pewnie warto będzie obejrzeć jeszcze intro w wysokiej jakości. A co do samego intra to pozwolę sobie wreszcie skomentować - bardzo dobre wykonanie, nastrojowa muzyka, ale nie da się ukryć, ze skierowanie głównie do osób, które w ogóle nie znają Wiedźmina ;)
 
Najbardziej podobał mi się moment, kiedy Geralt będąc już totalnie zniecierpliwiony zaczął wywijać mieczem. Robi wrażenie.
 
Nooo... i ten grymas na twarzy geralta kiedy prowadzil ta walke (mentalna :p?) ze strzygą :p... co nie zmienia faktu ze intro wcale nie jest takie grzeczne *jęzor*
 
Fajnie, że intro wywiera pozytywne wrażenie.A teraz pytanie: czy da radę typowego Amerykanina wprowadzić w świat Geralta i pokazać charakter postaci?Bo jeśli tak, to będę musiał odszczekać parę postów ;)Ale myślę, że zrobię to dopiero w październiku, jak zobaczę na własne oczy ;).edit: miało być bez spojlerów :p przestaję czytać post jeżeli pisze w nim "Geralt" :D.
 
Top Bottom