Irytujące rzeczy

+
Irytujące rzeczy

bugi, które zauważyłem niedawno to tak:
- misja statuetka żołnierza (mam takich 2) - przychodzę do Triss, przenosi nas do budynku, mówi że trzeba go odczarować i nic się nie dzieje. jestem już po bitwie jakby co. Triss potem stoi tam jak zaklęta cały czas.
- ktoś nie przewidział że po nie oddaniu kryształów królowi Redanii, chciałoby się móc znaleźć czarodziejke. Jeśli ukończyło się misję dla króla nie dając kryształów królowi to nic z nimi nie można zrobić. Yen nie ma takich opcji dialogowych. A Triss oczywista już w Kowirze, ale podejrzewam że Triss też nic by nie poradziła, po bitwie nadal mam kryształy, jednak znajdujemy czarodziejke później i na nic się zdają. Troche źle to zorganizowane.
- Zadanie obcy w obcym kaju nie chce wystartować. Gadam z tym gościem i gadam o różnych porach dnia i nic. Za 1 razem "dałem spokój" i wyszedłem i wróciłem do gościa po kilkudziesięciu godzinach gry, no i teraz już nic nie można zrobić, typków też nie można nigdzie znaleźć a chciałbym im nałomotać. Z automata nie mogę też podejść do zadania jaskinia snów bo słyszałem że są jakoś połączone. Czyli content się pomija.
- jest wiele rzeczy nie dopracowanych w tej grze. Choćby sam koniec, znaczy gra po zakończeniu, wyparowały wszytkie ważne postacie, a niby stan przed zakończeniem, nie czaje bo Jaskier sobie stoi to czemu nie może sobie stać Triss i Yen, oraz Ciri w karczmie itd.
- tryb ng+ to już nie wspominając też jest nie przemyślany prawidłowo. Choć doceniam że jest wyzwanie itd. wiadomo jednak mogły zostać zniesione już bariery levelowe na zadania co do otrzymywania expa, a już całkowicie irytującą sprawą jest system umiejętności w ng+, człwoiek ma wszystko wykupine ale 12 slotów a geraltowi lecą levele i nic z tego nie ma. Całkowicie przydała by się modernizacja tego trybu tak żeby wnosił coś więcej niż to co teraz wnosi.
 
- Zadanie obcy w obcym kaju nie chce wystartować. Gadam z tym gościem i gadam o różnych porach dnia i nic. Za 1 razem "dałem spokój" i wyszedłem i wróciłem do gościa po kilkudziesięciu godzinach gry, no i teraz już nic nie można zrobić, typków też nie można nigdzie znaleźć a chciałbym im nałomotać. Z automata nie mogę też podejść do zadania jaskinia snów bo słyszałem że są jakoś połączone. Czyli content się pomija.
.
A wykonałeś zadanie Królewski gambit? Bo po jego ukończeniu powyższe questy nie są dostępne.
 
Możesz mieć rację że to z tego powodu - jeśli tak to uprzejmie przepraszam za wprowadzenie w błąd
 
Top Bottom