Jak dostać się na latarnie na samotnej skale?

+
Jak dostać się na latarnie na samotnej skale?

Witam,
mam problem mianowicie nie potrafię dostać się na latarnie morska(po schemat miecza wiedzminskiej szkoły gryfa)ponieważ most zwodzony jest podniesiony.Ktoś może już to rozwiązał?
Pozdrawiam.
 
Witam,
mam problem mianowicie nie potrafię dostać się na latarnie morska(po schemat miecza wiedzminskiej szkoły gryfa)ponieważ most zwodzony jest podniesiony.Ktoś może już to rozwiązał?
Pozdrawiam.

Stojąc nad przepaścią możesz zobaczyć na dole wysepkę z miejscem mocy. Pod nią jest podwodne wejście do ruin.
 
Witam,
mam problem mianowicie nie potrafię dostać się na latarnie morska(po schemat miecza wiedzminskiej szkoły gryfa)ponieważ most zwodzony jest podniesiony.Ktoś może już to rozwiązał?
Pozdrawiam.

Jeśli piszemy o tym samym miejscu, to pod bramą jest jaskinia i trzeba nurkować. A i przygotuj kuszę, bo w wodzie czekają niezbyt przyjaźnie nastawieni mieszkańcy.
 
W tym miejscu jest drobny bug. Można przeskoczyć na drugą stronę, przejść trochę w prawo i się wspiąć. Chociaż może to nie bug. Kto jak nie Gerwant?
 
W tym miejscu jest drobny bug. Można przeskoczyć na drugą stronę, przejść trochę w prawo i się wspiąć. Chociaż może to nie bug. Kto jak nie Gerwant?

Zrobiłem podobnie, a jak wychodziłem to właśnie przez te podwodne wejście. :D
 
Top Bottom