Jak odebrać cyfrowe dodatki i nagrody w grze

+

Vattier

CD PROJEKT RED
PL_How-To-Claim-Rewards-Post.jpg


Czy wiesz, że WSZYSTKIE kopie Cyberpunka 2077 zawierają cyfrowe dodatki? A jeśli zarejestrujesz się do MOICH NAGRÓD przy pomocy konta GOG otrzymasz również nagrody w grze! I to niezależnie od platformy na której grasz — wszystko dzięki naszemu REDlauncherowi.

Szczegóły znajdziesz tutaj: cyberpunk.net/goodies
 
grę mogę pobrać, ale dodatków - OST nie ma jeszcze w bonusach, pojawi się dopiero 10 grudnia?
 
Cyfrowe dodatki jeszcze nie są dostępne.
Aby odebrać mini artbook oraz cyfrowy komiks „Twój głos”, zaloguj się na poniższych stronach, używając konta GOG:
  • Mini artbook: Premiera: 10 grudnia 2020
  • Cyfrowy komiks: Premiera: 10 grudnia 2020
 
Ale OST i tapety powinny być już dostępne. Przynajmniej tak wynika z tego co napisane jest na stronie.
 
Więcej dostępnych rzeczy do pobrania jest na gog.com. Mam tu na myśli tych, którzy akurat tam kupili grę.
 
Last edited:
Czyli w przypadku XBOXa dopiero po odpaleniu gry ("W menu głównym Cyberpunka 2077 wybierz MOJE NAGRODY i zaloguj się") można dostać bonusy. A już bym sobie muzyki posłuchał xD
 
Czy po przypadkowym (prze głupotę) usunięcie nagród da się je ponownie dostać. Wiem że można to ulepszyć (odkryłem po 3 godzinach grania) ale, czy można je odzyskać jakoś czy jak przepadną to koniec
 
Czy po przypadkowym (prze głupotę) usunięcie nagród da się je ponownie dostać. Wiem że można to ulepszyć (odkryłem po 3 godzinach grania) ale, czy można je odzyskać jakoś czy jak przepadną to koniec
Możesz je wytworzyć w menu craftingu. Oczywiście posiadając odpowiednie materiały.
 
Szincza no właśnie by to zrobić potrzebuje podstawkę niebieska wersje scraftować mogę fioletową wersje tylko ?
 
Podpinam się pod pytanie Shadows1986.

także nie mam niebieskich wersji kurtki i obu koszulek (prawdopodobnie zniszczyłem przez nieuwagę), więc nie mogę stworzyć epickiej wersji, a tylko taka jest dostępna z poziomu craftingu.

Proszę poprawcie możliwość odtworzenia tych przedmiotów przez osoby, które są do tego uprawnione.
 
Podpinam się pod pytanie Shadows1986.

także nie mam niebieskich wersji kurtki i obu koszulek (prawdopodobnie zniszczyłem przez nieuwagę), więc nie mogę stworzyć epickiej wersji, a tylko taka jest dostępna z poziomu craftingu.

Proszę poprawcie możliwość odtworzenia tych przedmiotów przez osoby, które są do tego uprawnione.
Najlepiej, by było jakby te przedmioty były niezniszczalne i z zerową wagą. Ostatecznie to nagrody. W np. AC Odyssey takich przedmiotów nie można rozkladać, co najwyżeszj schować do skrytki.
 
Ehh gra została wydana pół roku za wcześnie nie było szlifowania i chłopaki wielu rzeczy nie dopracowali albo zapomnieli.
 
Co jest z dodatkami artbook i komiks, dostępny tylko online? Nie można ich zapisać w foramacie pdf?
 
Co jest z dodatkami artbook i komiks, dostępny tylko online? Nie można ich zapisać w foramacie pdf?
 
Top Bottom