Jak przywrócić ustawienia domyślnę?

+
Witam,jak przywrócić ustawienia domyślne? Wszystko było git,gra działała ładnie i wydajnie po czym geforce experience ustawiło mi niby optymalne ustawienia i gra przestała działać wydajnie
 
Zakładam że mówisz o W3. Może sam sobie ustaw pod siebie. Zależy jaką masz specyfikacje komputera. Zazwyczaj nvidia experience ustawia jak najwyższą rozdzielczość kosztem innych ustawień graficznych. Najlepiej ustaw sobie rozdziałkę taka jaką miałeś ustawioną wcześniej i daj wszystko na średnie (jakość tekstur na ultra bo dużo daje do wyglądu a nie obciąża fps, wiem z doświadczenia) i zweryfikuj fps i ogólne odczucia. Jak będzie git to zwiększaj poszczególne ustawienia aż będziesz miał optymalnie płynie i jak najładniej. Jak przesadzisz to z czegoś zrezygnuj.
 
Wydaje mi się, że wystarczy usunąć plik Documents\The Witcher 3\user.settings

Poza tym odradzam używanie GF Experience. Najlepiej w ogóle to odinstaluj.
 
Last edited:
Zakładam że mówisz o W3. Może sam sobie ustaw pod siebie. Zależy jaką masz specyfikacje komputera. Zazwyczaj nvidia experience ustawia jak najwyższą rozdzielczość kosztem innych ustawień graficznych. Najlepiej ustaw sobie rozdziałkę taka jaką miałeś ustawioną wcześniej i daj wszystko na średnie (jakość tekstur na ultra bo dużo daje do wyglądu a nie obciąża fps, wiem z doświadczenia) i zweryfikuj fps i ogólne odczucia. Jak będzie git to zwiększaj poszczególne ustawienia aż będziesz miał optymalnie płynie i jak najładniej. Jak przesadzisz to z czegoś zrezygnuj.
Ooo dzięki wszystko git,ale mam jeszcze 1 prośbę< Wiesz która opcja odpowiada za fizykę wody? np jak Geralt wskakuje do wody to żeby ta woda się w jakiś sposób ruszała
Post automatically merged:

Wydaje mi się, że wystarczy usunąć plik Documents\The Witcher 3\user.settings

Poza tym odradzam używanei GF Experience. Najlepiej w ogóle to odinstaluj.
Bez kitu te GF Experience to nie wiem po co jest,to mi tak optymalizuje gierki że w ogóle
 
Ooo dzięki wszystko git,ale mam jeszcze 1 prośbę< Wiesz która opcja odpowiada za fizykę wody? np jak Geralt wskakuje do wody to żeby ta woda się w jakiś sposób ruszała

Wydaje mi się że w ustawieniach graficznych opcji która by to zmieniała nie ma.
 
Na pewno? bo kiedyś coś majstrowałem i jak wskoczyłem do wody to woda się realistycznie poruszała pod wpływem ruchów Geralta w wodzie

Suwak "jakość wody" :) Na ustawieniach Wysoka i Uber wokół Geralta tworzą się kręgi na wodzie, widoczny jest tak ślad kiedy idzie/płynie.
 
O to nawet nie wiedziałem że takowe kręgi i ślady nie tworzą się na niższych ustawieniach jakości wody. Jednak mam mocnego kompa xD.
 
Top Bottom