Jak wbić 39 poziom ?

+
Witam was bardzo serdecznie. Jaka jest najlepsza metoda na wbicie 39 poziomu ? Co zrobić zeby tracić jak najmniej expa ? Czytam podobne wątki ale nie ma tam konkretnej odpowiedzi a chodzi mi czy lepiej wykonywać najpierw zadania główne , poboczne czy zlecenia ? Wiem ze oczywiscie najlepiej robić zadania od najmniejszego wymaganego levelu ale są często sytuacje ze zadanie główne ma tez sam wymagany poziom co poboczne oraz zlecenie . Co wtedy ?

Last edited:
Zapoznaj się z tym tematem. Zawiera lek na Twoje bolączki ;).

Miałem ten mod za pierwszym podejściem i poźniej załowałem ze zainstalowałem bo z kolei postać juz w Novigradzie była zbyt mocna a na Skellige to juz w ogóle było przegięcie. Chce normalnie grać ze zadnych modów i dlatego pytałem o kolejność wykonywania zadań. Wiadomo ze trzeba zawsze robić zadanie z jak najnizszym wymaganym levelem ale nie wiem co w przypadku gdy mam zadanie główne,poboczne i zlecenie na takim samym wymaganym levelu a chce stracić jak najmniej expa.. Jedni mówią zeby brać najpierw poboczne a inni mówią zeby robić głowne a potem poboczne

Top Bottom