Jak wgrać mody do gry w wersji 1.31?

+
Jak wgrać mody do gry w wersji 1.31?

Witam Szacowne Grono Największych Fanów Kunsztu Studia CDPRED i Miłośników Prozy Andrzeja Sapkowskiego.
Ostatnio wrzuciłem moda (basic needs) do folderu "Mods" w głównym katalogu gry. Niestety, gra nie chce się uruchomić. Wobec tego - co mam zrobić?

moderatorom serdecznie dziękuję za upomnienie, bana, warna, klątwy i tysiąc postów pod tytułem;Taki temat już był, używaj wyszukiwarki'Uprzejmie odpowiadam - wyszukiwarka zasysa podobnie jak to forum, zmieniane już po raz setny chyba i to na coraz gorsze. Pozdrawiam.
 
A coś więcej :p Jaki mod, jaka wersja moda (może nawet link do niego) :p Pytam bo z opisu nic nie wynika xD
 
Mam zarówno wersję zwykłą gry (z oboma dodatkami kupowanymi osobno, zaktualizowaną do wersji 1.31) oraz GOTY ;)
 
Tak, tylko jeden. O nazwie basic needs, pobrany z podanego linku z dropboxa.

Błąd? Tada:
bład.png
 

Attachments

  • bład.png
    bład.png
    37.6 KB · Views: 213
Otwórz notatnikiem plik content\content0\scripts\engine\telemetryKeyword.ws, usuń całą zawartość, wklej to i zapisz zmiany:

Code:
import class CR4TelemetryScriptProxy extends CObject
{
    import final function LogWithName( eventType : ER4TelemetryEvents );
    import final function LogWithLabel( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String );
    import final function LogWithValue( eventType : ER4TelemetryEvents, value : int );
    import final function LogWithValueStr( eventType : ER4TelemetryEvents, value : String );

    import final function LogWithLabelAndValue( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String, value : int );
    import final function LogWithLabelAndValueStr( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String, value : String );

    import final function SetCommonStatFlt( statType: ER4CommonStats, value : float );    
    import final function SetCommonStatI32( statType: ER4CommonStats, value : int );

    import final function SetGameProgress( value : float );

    import final function AddSessionTag( tag : String );
    import final function RemoveSessionTag( tag : String );

    import final function XDPPrintUserStats( statisticName : String );
    import final function XDPPrintUserAchievement( achievementName : String );
}
 
Mod Grim Lightning w przeciwieństwie do większości modów zmieniających oświetlenie używa skryptów do aktywacji konktrednego env, dlatego niezauktualizowana wersja moda nie będzie działać z 1.31/1.3. Mod który powoduje taki problem na pewno jest pod starszą wersję gry bo wspomniana funkcja w 1.30 (albo którejś z poprzednich aktualizacji) została usunięta z playerWitcher.ws. Pobierz zaktualizowaną wersję Grim Lightning z tego samego źródła co poprzedniego moda i powinno działać. Pamiętaj też żeby użyć Script Mergera jeśli chcesz używać kilku modów zmieniających skrypty.
 
Murzinio - Tak właśnie zrobiłem i obecnie gra działa mi sprawnie z siedmioma wgranymi modami. Chwała ci i wielkie dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam.
 
Last edited:
Witam.Mam pytanko w sprawie moda atmospheric nights o ktorym byla mowa wyzej. Czyli mam rozumiec ze nic sie nie da z tym zrobic na wersji 1.31 GOTY. Przy wlaczaniu wyskakuje blad. Chce wiedziec tylko czy se juz odpuscic tego moda bo nie ukrywam ze mecze sie z nim juz dosc dlugo i caly czas jestem w tym samym miejscu.
 
Murzinio;n7544580 said:
import class CR4TelemetryScriptProxy extends CObject { import final function LogWithName( eventType : ER4TelemetryEvents ); import final function LogWithLabel( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String ); import final function LogWithValue( eventType : ER4TelemetryEvents, value : int ); import final function LogWithValueStr( eventType : ER4TelemetryEvents, value : String );
import final function LogWithLabelAndValue( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String, value : int ); import final function LogWithLabelAndValueStr( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String, value : String );
import final function SetCommonStatFlt( statType: ER4CommonStats, value : float ); import final function SetCommonStatI32( statType: ER4CommonStats, value : int );
import final function SetGameProgress( value : float );
import final function AddSessionTag( tag : String ); import final function RemoveSessionTag( tag : String );
import final function XDPPrintUserStats( statisticName : String ); import final function XDPPrintUserAchievement( achievementName : String ); }
Murzinio;n7544580 said:
import class CR4TelemetryScriptProxy extends CObject { import final function LogWithName( eventType : ER4TelemetryEvents ); import final function LogWithLabel( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String ); import final function LogWithValue( eventType : ER4TelemetryEvents, value : int ); import final function LogWithValueStr( eventType : ER4TelemetryEvents, value : String );
import final function LogWithLabelAndValue( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String, value : int ); import final function LogWithLabelAndValueStr( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String, value : String );
import final function SetCommonStatFlt( statType: ER4CommonStats, value : float ); import final function SetCommonStatI32( statType: ER4CommonStats, value : int );
import final function SetGameProgress( value : float );
import final function AddSessionTag( tag : String ); import final function RemoveSessionTag( tag : String );
import final function XDPPrintUserStats( statisticName : String ); import final function XDPPrintUserAchievement( achievementName : String ); }
Murzinio;n7544580 said:
nal function LogWithLabel( eventType : ER4TelemetryEvents, label : String ); import final
 
Top Bottom