Jak zdobyć sefirę od raymonda ?

+
Wchodzisz w: moje dokumenty/The Witcher/saves po czym wybierasz ostatni save i wrzucasz go na hosting, np: speedyshare.com. Po czym wrzucasz tutaj link do pobrania tego zapisu.
 
pobieram, postaram Ci się pomóc, na pewno nie oddałeś jakiegoś zadania, albo coś, zaraz zobaczę.
EDIT: Rzeczywiście... Nie można jeszcze powiedzieć żeby poszedł na bagna... Jesteś pewien, że znalazłeś wszystkie 10 sefir, nie licząc tej od Raymonda? Tutaj masz gdzie znajduje się 10 sefir.
Maal'kad: - do wydobycia z ciała kuroliszka, zabitego w zadaniu "Wielka ucieczka"
Ghe'vrath, Oth i Veenah: - trzy sefiry otrzymywane po złożeniu w ofierze jedzenia na kapliczce Melitele w lesie na bagnach lub w szpitalu proroka Lebiody w Wyzimie Klasztornej
Y'esath: - do wydobycia z sarkofagu Warana w jaskini na bagnach
Tipperath: - do kupienia od Declana Leuvaardena za 500 orenów
Chocc'mah: - otrzymywana już na początku zadania automatycznie od Kalksteina
Neh'tza: - do wydobycia z ciała golema po ukończeniu zadania "Strażnik"
Kezath: - otrzymywana po ukończeniu zadania "Glinianki"
Keth'aar: - otrzymywana od Raymonda Maarloeve'a w zadaniu "Tajemnice Wyzimy", gdy ten przygotuje z Geraltem plan zasadzki koło wieży na bagnach
 
Last edited:
W takim razie wydaje mi się, że jest to bug, niestety... Poczekajmy aż ktoś inny zainteresuje się tą sprawą i może uda się Ci pomóc.
 
teraz wczytałem starszego sejwa i znowu zatrzymałem się na zadaniach obeliski ,Tajemnice wyzimy, i tajemnicza wieża oto zapis
http://speedy.sh/quBuJ/000031-Dom-detektywa-Raymonda-031.TheWitcherSave\
Może jest coś zabugowane przez wybory ? na podgrodziu sprzedałem wiewiórkom broń , a w drugim walczyłem razem ze scoiatel przeciwko zakonowi w tajemnicach wyzimy mam tylko że muszę go wciągnąć w pułapkę , a obeliski i wieża to że muszę znaleźć sefirę
 
Jaka wersja gry? Corylea wrzucała kiedyś fix na nexusa w takiej albo podobnej sytuacji.
 
wersja 1.5 z patchem 1.4 i 1.5 i z polską paczką bez modów

To jest znany bug wielokrotnie już tu na forum opisywany. Jeśli nie zapłaciłeś Raymondowi tych 200 orenów, a potem wyszedłeś z pomieszczenia, to nie pojawi ci się odpowiednia opcja dialogowa. Jedyne wyjście, to wczytać save z przed tej rozmowy. Innego wyjścia nie ma. I lepiej zapłacić te 200 orenów od razu, bo ten bug pojawia się też czasem jak próbujesz coś negocjować.
 
Witam, mam ten sam problem, tylko moje poprzednie save'y są daleko daleko od tej rozmowy z 200 orenami. Czy ktoś jest w stanie naprawić jakoś "ręcznie" tego save'a, albo jakoś pomóc?
 
Ten bug często się pojawia, z tego co wiem nie da się go naprawić, najlepiej od razu zapłacić 200 orenów raymondowi
 
Witam, mam ten sam problem, tylko moje poprzednie save'y są daleko daleko od tej rozmowy z 200 orenami. Czy ktoś jest w stanie naprawić jakoś "ręcznie" tego save'a, albo jakoś pomóc?
Ewentualnie, choć nie wiem jakby to zadziałało... można dodać sefirę przez edytor i otworzyć wieżę, powinno to popchnąć akcję.
 
Last edited:
Top Bottom