Jak zmieniać auto.

+
Od razu mówię że nie kupiłem żadnego auta więc nie znam tej opcji, ale póki co jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch samochodów (gift od Delameine, oraz mój stary grat) oraz dwóch motocykli (spadek po Jackim oraz również spadek po Skorpionie).

No więc mam 4 pojazdy... ale zawsze jak wciskam przywołanie "V" to przyjeżdża mój stary grat :) Czy jest w ogóle jakaś opcja wyboru pojazdu, gdzieś w garażu stoją te moje pojazdy i mogę sobie wybrać jakim chcę się poruszać. Dlaczego nie mogę dowolnie "przywołać" pojazdu jakim chcę się aktualnie poruszać?
 
Od razu mówię że nie kupiłem żadnego auta więc nie znam tej opcji, ale póki co jestem szczęśliwym posiadaczem dwóch samochodów (gift od Delameine, oraz mój stary grat) oraz dwóch motocykli (spadek po Jackim oraz również spadek po Skorpionie).

No więc mam 4 pojazdy... ale zawsze jak wciskam przywołanie "V" to przyjeżdża mój stary grat :) Czy jest w ogóle jakaś opcja wyboru pojazdu, gdzieś w garażu stoją te moje pojazdy i mogę sobie wybrać jakim chcę się poruszać. Dlaczego nie mogę dowolnie "przywołać" pojazdu jakim chcę się aktualnie poruszać?
Przytrzymaj V i wybierz pojazd, który przywołasz.
 
Jak będziesz miał więcej pojazdów kupionych to po wciśnięciu V gra zapyta który pojazd wezwać. Motocykle po Jackiem i po Skorpionie chyba się w tym menu nie pojawiają. Pojazdy kupujesz tak jakbyś robił misje poboczne - poszukaj na mapie ikonek z wykrzyknikiem, niektóre z nich to misje zakupu pojazdu, ale UWAGA - one nie są dostępne od początku, coś tam trzeba zrobić żeby te oferty się pojawiły, ale nie wiem co. U mnie to tak wyglądało że w pewnym momencie spłynęło mi ze 20 SMSów że mogę kupic samochód, i od tego czasu przychodzą nowe co jakiś czas.
 
Przytrzymaj V i wybierz pojazd, który przywołasz.
Oooo... Jak miło!!! Dzięki bardzo. Mnie to nie działało, bo pod V miałem skonfigurowane odbieranie telefonów i przycisk już miał u mnie dwie funkcje i nie skojarzyłem że może mieć trzecią - muszę zmienić konfigurację klawiszy.

Dziękuje bardzo za odpowiedź
 
Tu napiszę gdzie znajdziecie bardzo dobry samochód całkowicie za darmo (ja go tu znalazłem), samochód to Caliburn:
PC_1440p_Car_Caliburn_1Ad.jpg

Znalazłem go całkowicie przez przypadek (GPS mnie prowadził do miasta tą drogą), mam na myśli lokację (tunel w skałach) przez który się jedzie z Panam po odbiciu Jej samochodu (zemsta na byłym wspólniku-pierwsza misja z Panam), nie mam pojęcia od kiedy jest dostępny bo znalazłem go całkowicie przypadkiem po misji z Bazyliszkiem i przeniesieniu obozu Nomadów w inne miejsce, lokacja na mapie gdzie znajduje się samochód:
Caliburn_Kontener_Tu_Jest_Samochod_1B.jpg

Samochód znajdziecie dokładnie w tunelu w tym kontenerze, wystarczy do niego tylko podejść i będzie dodany do listy waszych samochodów:
Caliburn_Kontener_Tu_Jest_Samochod_1A.jpg

Udanych poszukiwań (nie zapomnijcie sprawdzić skrzyni w głębi kontenera) !
 
Last edited:
Tu napiszę gdzie znajdziecie bardzo dobry samochód całkowicie za darmo (ja go tu znalazłem), samochód to Caliburn:
View attachment 11093576
Znalazłem go całkowicie przez przypadek (GPS mnie prowadził do miasta tą drogą), mam na myśli lokację (tunel w skałach) przez który się jedzie z Panam po odbiciu Jej samochodu (zemsta na byłym wspólniku-pierwsza misja z Panam), nie mam pojęcia od kiedy jest dostępny bo znalazłem go całkowicie przypadkiem po misji z Bazyliszkiem i przeniesieniu obozu Nomadów w inne miejsce, lokacja na mapie gdzie znajdije się samochód:
View attachment 11093600
Samochód znajdziecie dokładnie w tunelu w tym kontenerze, wystarczy do niego tylko podejść i będzie dodany do listy waszych samochodów:
View attachment 11093606
Udanych poszukiwań!
Przez ten tunel GPS prowadzi jedynie gdy wracamy pierwszy raz z nowej miejcówki Panam, a że ja z szybkiej podróży nie korzystam to mam ten wóz. Moja V nawet się nim w wątku z V pochwaliła.
Późnie GPS ustala inną trasę.
 
a jak buchne auto z ulicy, mogę je jakoś dodać do swojej kolekcji? czy tylko kupione od fixerów są dostępone?
 
Nie, nie możesz. Trzeba się stać jego właścicielem. Zatem auto lub motor możesz jedynie kupić lub otrzymać w prezencie.
Każde auto możesz ukraść nawet na środku ulicy jak Ci się spodoba jakiś model... ale nie nie będzie ono Twoje.
 
Tego się obawiałem, znalazłem kilka ciekawych aut w dziwnych miejscach i myslalem że może jest jakiś "garaż" do zapisania ich. No nic może kiedyś. Dzięki
 
Jest jeden zn
Tego się obawiałem, znalazłem kilka ciekawych aut w dziwnych miejscach i myslalem że może jest jakiś "garaż" do zapisania ich. No nic może kiedyś. Dzięki
Jest jeden znany mi wyjątek, od tej reguły :) Piękne sportowe auto schowane w "dziupli" w tunelach gdzie koczują przemytnicy. Ale nie szukaj go. Nie bedzie go tam, zanim sama gra nie naprowadzi Cię na te te auto, które będzie niejako nagrodą za wykonanie misji. Opisał to powyżej xizl77
 
Top Bottom