Jak zwrócić tą grę

+
Witam wszystkich.

Mam pytanie jak w temacie. Jak zwrócić tą grę? Częściej czytam różne fora niż w nią gram.

????
Tę grę zwracasz w sklepie, w którym ją zakupiłeś. Z cyfrowymi wersjami w GOG, Steam i na konsolach nie powinno być problemu. Zgłaszasz do supportu odpowiedniego sklepu.
O zwrot fizycznych nośników pytać sprzedawcę tychże wersji.
 
Ogólnie, tej gry w przypadku zakupi na Steam nie da się zwrócić, jeśli się grało lub wisiało gdy gra była włączona, czytając fora ( jak co gdzie itd.) dłużej niż dwie godziny. Pozostaje niesmak, gdy gra się wypłaszcza po dłuższym czasie grania, w przypadku Steam i zero pomocy. Tylko oficjalne info, że tylko dwie godziny. "Nie możemy przyznać zwrotu pieniędzy za ten zakup na Twoją metodę płatności, czyli Przelewy24. Twój czas gry w jednym z produktów przekracza dwie godziny (maksymalny czas gry naszej polityki zwrotów). "
 
Ogólnie, tej gry w przypadku zakupi na Steam nie da się zwrócić, jeśli się grało lub wisiało gdy gra była włączona, czytając fora ( jak co gdzie itd.) dłużej niż dwie godziny. Pozostaje niesmak, gdy gra się wypłaszcza po dłuższym czasie grania, w przypadku Steam i zero pomocy. Tylko oficjalne info, że tylko dwie godziny. "Nie możemy przyznać zwrotu pieniędzy za ten zakup na Twoją metodę płatności, czyli Przelewy24. Twój czas gry w jednym z produktów przekracza dwie godziny (maksymalny czas gry naszej polityki zwrotów). "

Ja akurat kupilem na Steam ale nawet nie myślalem, by oddać.
Trzeba było kupić na GOG, tam jest 30 dni zwrotu.
 
Proszę nie pisać, Trzeba było kupić na gog, albo założyć wątek na GOG lepiej kupować, bo tam można zwrócić do 30 dni.
 
Pytanie , kiedy kupiłeś gre ?
Bo jeśli w przedsprzedaży(i odpaliles już 10 czy 11 grudnia) to ten temat powinien zostać skasowany.
A jeśli "grałeś" ponad 2 godziny,to również zwrot niemożliwy.
A to że gra się wypłaszcza to szukaj przyczyny u siebie,nie w grze.
Mi sie raz wypłaszczyła gdy przetaktowałem RAM,to wszystko,a mam jakieś 100h gry za sobą.
 
Następna osoba która pograła sobie ponad 20 godzin i doszedłem do wniosku że nudy bo trzeba trochę poganiać żeby coś osiągnąć,a teraz eeeee może oddam i się uda
 
Po co zakładasz temat zadajesz pytanie, skoro w napisanej przez siebie wiadomości sam sobie odpowiadasz na pytanie?
To co napisałem, to oficjalna odpowiedź sprzedawcy po zadanym pytaniu. Proszę patrzyć na daty publikacji wiadomości na forum.
Post automatically merged:

Pytanie , kiedy kupiłeś gre ?
Bo jeśli w przedsprzedaży(i odpaliles już 10 czy 11 grudnia) to ten temat powinien zostać skasowany.
A jeśli "grałeś" ponad 2 godziny,to również zwrot niemożliwy.
A to że gra się wypłaszcza to szukaj przyczyny u siebie,nie w grze.
Mi sie raz wypłaszczyła gdy przetaktowałem RAM,to wszystko,a mam jakieś 100h gry za sobą.
Gra została zakupiona faktycznie 11-12. Dlaczego temat powinien być skasowany ? Jeśli zagrałem, wisiałem ponad dwie godziny to już się dowiedziałem od sprzedawcy - taka ich polityka. Co do sprzętu komputerowego. Jest wiekowy, już nie na topie. 12 rdzeni, 12 watków, M2, 2070rtx, 64GB, stacja dyskietek 3,5" myszka z biedronki.
 
Daj sobie spokój człowieku, odinstaluj i tyle. Sam to zrobiłem parę minut temu.
Wróć do tej gry w 2022r. jak już (przypuszczalnie) będzie połatana. Nie ma sensu się kłócić bo co chwilę ktoś Cię prostuje i wmawia Ci że albo sprzęt masz do d... albo grać nie potrafisz.
 
Następna osoba która pograła sobie ponad 20 godzin i doszedłem do wniosku że nudy bo trzeba trochę poganiać żeby coś osiągnąć,a teraz eeeee może oddam i się uda
Ciężko zrozumieć twoją wypowiedź. Ty doszedłeś czy ja doszedłem do wniosku. ps. Jeśli piszesz następna osoba, jesteś raczej świadom tego, że wypuszczony produkt, czyli ta gra posiada wiele błędów - jak widać, oficjalny film i 1.1PC. BO trzeba trochę poganiać żeby coś osiągnąć. W zupełności nie mam z tym problemu - pierw zapytaj ile ganiałem, później się wypowiadaj.
Post automatically merged:

Daj sobie spokój człowieku, odinstaluj i tyle. Sam to zrobiłem parę minut temu.
Wróć do tej gry w 2022r. jak już (przypuszczalnie) będzie połatana. Nie ma sensu się kłócić bo co chwilę ktoś Cię prostuje i wmawia Ci że albo sprzęt masz do d... albo grać nie potrafisz.
Masz rację Ty i mój znajomy, który przed premierą powiedział:
[15:34, 28.11.2020] M****: P**** to Ty już kupiłeś Cyberpunk ?
[15:42, 28.11.2020] P**** B****: nie
[15:42, 28.11.2020] P**** B****: na razie nie kupuje
[15:42, 28.11.2020] M****: acha.
[16:33, 28.11.2020] P**** B****: po pierwsze gra do patcha nr 1 będzie niegrywalna
[16:34, 28.11.2020] P**** B****: po drugie będzie kosztować miliony monet
[16:34, 28.11.2020] P**** B****: a po pół roku 70 pln
Tylko zastanawiam się skąd on miał takie wiadomości.
 
Last edited:
Masz rację Ty i mój znajomy, który przed premierą powiedział:
Wiesz tu nie chodzi o to kto ma rację a kto nie, tylko o Ciebie - gracza.
Dla mnie to co się dzieje z CP obecnie to powtórka z NMS i Wieśka 3 (cześciowo). Po premierze NMS był szał ciał, ludzie wyzywali, pluli, robili syf na forach - w końcu zaś mieli dość, wywalili grę z dysku i przeważająca większość nigdy do niej nie wróciła. 2 lata później jakiś Henryk kupił sobie NMS za 1/3 ceny początkowej, dostał fajną grę i nie rozumiał o co tym ludziom 2 lata wcześniej w ogóle chodziło.
Ja miałem game-breaking bug z Wieśkiem 3. Pomocy żadnej, ludzie się ze mnie śmiali, pisali naucz się grać, zmień sprzęt a nie grasz na Commodore 64 i narzekasz (nie kojarzy Ci się to z czymś ?). Niepotrzebnie wtedy uparłem się by czekać i się wkurzać, na dobre mi to nie wyszło i nic w ten sposób nie zyskałem.
Wróć do tej gry za rok jak będzie połatana albo za 2 lata jak będzie w edycji GOTY, a wtedy będziesz czerpał z tego prawdziwą przyjemność. CP lepszy w najbliższym czasie nie będzie, każdy kolejny patch 3 rzeczy naprawi 2 popsuje i tak to będzie trwać i trwać. Czy jest sens ?
Chyba że nie chcesz do tej gry wracać ani dziś ani za rok, wtedy składaj wniosek o zwrot pieniędzy by zwyczajnie po ludzku Ci się należy.
 
Wiesz tu nie chodzi o to kto ma rację a kto nie, tylko o Ciebie - gracza.
Gracza, konsumenta. Jest to pierwszy produkt zakupiony przeze mnie z tej stajni. Można by tą sytuację porównać z Kupnem samochodu. Gdzie w kolejnej produkcji-odsłonie, będzie możliwość używania hamulców, a w kolejnej kierownica będzie nie tylko skręcać w lewo i czasem lub zawsze będą działały kierunkowskazy. ps. Mi by musiano pisać, pewnie grasz na Spectrum ZX i podkręć kolory na kineskopie bo nie widzisz mapy.
 
Gracza, konsumenta. Jest to pierwszy produkt zakupiony przeze mnie z tej stajni. Można by tą sytuację porównać z Kupnem samochodu. Gdzie w kolejnej produkcji-odsłonie, będzie możliwość używania hamulców, a w kolejnej kierownica będzie nie tylko skręcać w lewo i czasem lub zawsze będą działały kierunkowskazy. ps. Mi by musiano pisać, pewnie grasz na Spectrum ZX i podkręć kolory na kineskopie bo nie widzisz mapy.
Oczywiście że można, ale to jest gra komputerowa. To nie jest produkt którego użycie w wypadku niepoprawnego działania grozi uszczerbkiem na zdrowiu bądź utratą życia. Absolutnie się z Tobą zgadzam że wydanie gry w takim stanie jest poniżej wszelkiej krytyki, dlatego też możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy. Tylko że nie o to chodzi, prawda ? Wolałbyś żeby ją po prostu naprawili i byś mógł grać ciesząc się grą. Też bym tak chciał.
 
Oczywiście że można, ale to jest gra komputerowa. To nie jest produkt którego użycie w wypadku niepoprawnego działania grozi uszczerbkiem na zdrowiu bądź utratą życia. Absolutnie się z Tobą zgadzam że wydanie gry w takim stanie jest poniżej wszelkiej krytyki, dlatego też możesz ubiegać się o zwrot pieniędzy. Tylko że nie o to chodzi, prawda ? Wolałbyś żeby ją po prostu naprawili i byś mógł grać ciesząc się grą. Też bym tak chciał.
W temacie uszczerbku na zdrowiu polemizowałbym. Czytając to forum spotkałem się z wypowiedziami typu "nawet sformatowałem komputer" by zadziałało, etc. Takie sytuacje pewnie w jakimś tam stopniu odbijają się na psychice, oczywiście mogę się mylić. Już nie wspomnę o fakcie poirytowania i w pewnym stopniu odsunięcia w grupie użytkowników produktu, gdzie w większości osób produkt działa, a jednostkom nie i są w pewnym sensie szykanowani - sam pisałeś o C64. Co do ubiegania się o zwrot pieniędzy. Pisałem wiadomość do sprzedawcy czyli Steam o zwrot produktu, w której nie poruszałem w zupełności kwestii zwrotu mi pieniędzy, oraz informowałem o czasie gry, nawet sam podałem jej czas. Prosiłem głównie o mediację względem kupujący - sprzedawca - producent. Odpowiedź j/w 2 godziny i tyle. Od tego czasu nie włączam tej gry. Poczekam do 2022 roku jak pisałeś.
 
Last edited:
Ta gra nie grywalna,80 godzin ugralem praktycznie bez problemu i ten smieszny zwrot pieniedzy po wielu godzinach grania bo sa i tacy co mieli 50-60 godzin
 
Wisienka na torcie. Gra zakupiona w Steam, nalicza czas gry jak tylko jest włączony REDlaucher. Nie magiczny przycisk Żółty Graj i wtedy spacja spacja ostatni zapis spacja.......... I jak tu dowiedzieć się co producent nowego wprowadził...... To może ja grałem mniej niż lub więcej, ale ile. Jednym słowem czas jechać na narty ale wodne. Bo to nie zamknięte.
 
Top Bottom