Jaką broń używaliście pod koniec gry

+
Aerondight, ten od Pani Jeziora oraz D'yaebl... przynajmniej te, które miałem za drugim podejściem do gry, dobrze, że nagrałem save na płytę :D
 
Chyba standard:Aerondith - używałem, choć wolałbym mieć Ard'anye(czy jakoś tak) niestety miałem ver. 1.1Sihil - używałem Gwalhir - miałem nie używałem
 
To co się da najlepsze - shill i areodight (księżycowe ostrze wydaje mi się gorsze) . w podpisie jest temat gdzie możecie się chwalić swoimi postaciami :) świerzy, zapraszam :beer:
 
Stalowy shill [moderator]sihill[/moderator] i areodight [moderator]aerondight[/moderator]. A tak przy okazji gdzie mogę znaleść [moderator]znaleźć[/moderator] stalowy miecz ard'aenye?
 
ja korzystałem z klasycznego połączenia sihill, księżycowe ostrze+d'yabel dla wyglądu ;]. na te końcowe walki nafaszerowałem się także tysiącami najróżniejszymi eliksirami, które prawie mnie zabiły...
 
Geralt218 said:
Ja miałem ten miecz co Alvin (Wielki Mistrz )
tego mieczu z tego co wiem nie da się zdobyć w grze tylko przy pomocy moda lub cheatu.A ja miałem te same bronie co autor tematu czyli sihila i księżycowe ostrze a jak grałem pierwszy raz to stalowy miecz wiedzmiźski i dar od pani jeziora ^^
 
Geralt218 said:
Ja miałem ten miecz co Alvin (Wielki Mistrz )
Faktycznie tego miecza legalnie nie można zdobyć, ale jest jeszcze jeden sposób na zdobycie go którego jeszcze nie wypróbowałem, czyli walenie adrem w Mistrza aż wytrąci mu miecz :)
 
Geralt zakonny - Sihill i AerdonightGeralt wiewiórczy - D'yaebl i Księżycowe ostrzeGeralt neutralny - dowolnie ;)
 
Top Bottom