Jaka jest najnowsza wersja gry? Wiedźmin 1

+
Jaka jest najnowsza wersja gry? Wiedźmin 1

Witajcie!

Chciałbym kupić Wiedźmina 1 i zacząć grać w tę grę.
Powiedzcie mi, jaką wersję warto kupić? Zwykłą? Rozszerzoną?

Czym się różni wersja rozszerzona od kolekcjonerskiej?

Ta gra jest podobna do serii Gothic, którą uwielbiam? ;)

Pozdrawiam,
Tomasz
 
Kolekcjonerska to po prostu wydanie premierowe (wersja 1.0) z różnymi bonusami fizycznymi.
W tej chwili na PC najnowszy patch to 1.5, na Maca - 1.6.2.

Nic wcześniejszego niż Edycja Rozszerzona (wersja 1.4) nie warto kupować, bo patchowanie do 1.4 zajmuje bardzo dużo czasu (30 minut do kilku godzin w zależności od sprzętu) i od czasu do czasu lubi się wykrzaczyć, więc po co się męczyć? A sama ER o ładna nazwa na baaardzo dużego patcha, który oprócz poprawek i usunięcia błędów, dodał także trochę treści - np. system generujący różny wygląd postaci, dzięki temu pięć utopców nie wygląda tak samo :p

Więc jeśli chodzi o pudełkowe wydanie PC, to takie pudełko powinno zawierać grę od razu w wersji 1.5 + dodatkowe przygody na płycie, więc nie trzeba nic pobierać.



Niezależnie jaką wersję gry kupisz (pudełkową), zawsze będziesz miał możliwość wklepania kodu z pudełka w serwisie GOG.com i odebrania stamtąd cyfrowej kopii gry.
 
Super, dzięki wielkie za obszerną odpowiedź!

Powiedz mi jeszcze, na pewno grałeś w serię Gothic, jak Wiedźmin się do niej ma?
Podobnie? Podobna gra? :)
 
No to może ja odpowiem
Wiedzmin jakby spotkał beza gdzieś na mieście i ten do niego wyskoczył, to wiesiek skopałby mu d...e !
 
podepnę się pod temat. Na mojej półce na gog.com Wiedźmin często ma status update - nawet dzisiaj. Faktycznie coś jest aktualizowane w jedynce? Czy to gog.com coś ściemnia?
 
Możliwe, że coś robią przy kompatybilności z nowymi systemami czy problemach z lapkami, gry goga przeważnie działają wszędzie pomimo wieku.
 
A ja mam taki problem że zarejestrowałem grę w gog.com a gry nadal pobrać nie mogę, gdy ponownie wpisuje kod pisze że został już użyty, to jakieś żarty? Proszę o pomoc... A i jeszcze nie mogę zarejestrować gry w launcher, czemu?
 
Aha a co do rejestracji na gog.com co może być tego przyczyną i co mogę zrobić żeby rozwiązać ten problem? chciałem pobrać clienta i mieć wersje rozszerzona (moja na płycie jest standardowa) żeby za każdym razem po reinstacji nie wrzucać płytki z grą...
 
Zdecyduj się - zarejestrowałeś grę, czy nie możesz jej zarejestrować?

Jeśli grę już zarejestrowałeś, to drugi raz tego nie musisz (i nie możesz) zrobić. Kopia gry jest przypisana do twojego konta GOG.com, skąd możesz ją sobie pobrać.

Jeśli gry nie rejestrowałeś, a kod z pudełka gry nie działa (zwróć uwagę na zera / litery "o" i podobne pułapki), to skorzystaj z tej strony w celu uzyskania nowego kodu do rejestracji: http://en.thewitcher.com/backup
 
Na GOG.com grę zarejestrowałem i dalej nie mogę jej pobrać, kod wpisałem na pewno dobrze, teraz jak go wpisuję pisze że ten kod już został użyty.
A czy patch 1.4 zawiera w sobie wszystkie poprzednie patche?
 
Last edited:
Skoro już raz zarejestrowałeś grę, to drugi raz nie możesz tego zrobić - to oczywiste. Teraz musisz zalogować się na konto, które utworzyłeś przy pierwszej rejestracji gry i stamtąd ją pobrać.
 
Co konkretnie rozumiesz przez "nie mogę pobrać" ?
Jeśli masz włączone pobieranie przez GOG downloader (patrz obrazek poniżej), to przed rozpoczęciem pobierania musisz zainstalować downloader, kliknij w link "install now".



Możesz też wyłączyć pobieranie przez GOG downloader (kliknij na ikonkę) i pobrać wszystkie paczki ręcznie.
 
To znaczy, że nie masz dodanych żadnych gier do tego konta. Jeśli jesteś pewny, że już dodałeś grę do konta GOG, to widzę dwie opcje:
- gra została dodana do innego, niż na screenie, konta - czy jesteś pewny, że dodawałeś grę do konta Aldamires?
- gra nie została dodana do żadnego konta - sugeruję ci skorzystać z linkowanej wyżej pomocy: http://en.thewitcher.com/backup
 
Możesz przedstawić sytuację w linku, który podał Ci szypek, jeszcze nie wszystko stracone :)
 
Top Bottom