Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

+
Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

zrobili Redsi??Czy mialby to byc RPG, Strategia, TPP, klimaty fantasy, sf, na podstawie jakich ksiazek, czy jakies inne??Ja osobiscie to chcialbym RPG, z turowym systemem walki(w stylu Fallout, Arcanum). Dobrze by tez zrobilo mi gdyby byl to RPG osadzony w odpowiedniku czasow Renesansu/Baroku, cos dzikopolowe, ale jednak fantasy. ::)Taka tam zachciewajka :D A co wy byscie chcieli??
 
napisze jedno.... Wiedźmin 2 ;) chociaż może i naciągane troszkę ale przydało by się wyjaśnić parę spraw. albo chociaż dodatek? :D
 
DeoOmen said:
napisze jedno.... Wiedźmin 2 ;) chociaż może i naciągane troszkę ale przydało by się wyjaśnić parę spraw. albo chociaż dodatek? :D
Nie, nie, ja nie o tym wlasnie :D to jest, ze zacytuje klasyka oczywista oczywistosc, ze wiedzmin2 musi nadejsc :Dale ja o innych wlasnie grach. Mysle, ze Redsi nie moga sie ograniczac do jednego tytulu(a poprzeczke sobie sami zawiesili wysoko)
 
Ja chciałbym, aby CD-Projekt RED zrobił grę dziejącą się w średniowieczu z silnikiem i rodzajem rozgrywki podobnym do Fallout 2. Mogłaby być też gra cRPG z widokiem takim jak w Wiedźminie oparta na świecie D&D lub Forgotten Realms. Ale to pewnie tylko pobożne życzenia.
 
Manrakh said:
Ja chciałbym, aby CD-Projekt RED zrobił grę dziejącą się w średniowieczu z silnikiem i rodzajem rozgrywki podobnym do Fallout 2. Mogłaby być też gra cRPG z widokiem takim jak w Wiedźminie oparta na świecie D&D lub Forgotten Realms. Ale to pewnie tylko pobożne życzenia.
Czyli turowa walka m.in.? FR, a co sadzisz o Eberronie?? Fajna by byla taka, ze mozesz dobrze korzystac z otoczenia przy tym, np. wejsc elfickim lucznikiem na drzewo, i z niego walic we wroga :) Silenta Strike fajna byla ta walka tez
 
no to w takim razie również skłaniam się ku średniowieczu. jeżeli średniowiecze to według mnie głownie RPG. coś z elementami walki różnymi mieczami toporami, walka na dwa miecze ;) może coś odrębnego od książek. jakiś koleś został wypuszczony z więzienia za niesłuszne oskarżenia. teraz pragnie zemścić się na...... np jakimś tam szlachcicu bo podpadł mu :) nasz bohater był rycerzem albo "cuś". może również możliwości wybierania zakończenia poprzez coś w stylu gildii czy klanów. mogłoby być ciekawie. ale sie rozpisałem ;)
 
Shakaras2 said:
Czyli turowa walka m.in.? FR, a co sadzisz o Eberronie?? Fajna by byla taka, ze mozesz dobrze korzystac z otoczenia przy tym, np. wejsc elfickim lucznikiem na drzewo, i z niego walic we wroga :) Silenta Strike fajna byla ta walka tez
Czemu nie Eberron, całkiem nowatorski świat do D&D. Całkiem ciekawe występują tam rasy, no i magia tam wszechobecna.
 
@ManrakhMi sie podoba w Eberronie polaczenie magii z technika, tzn lubie takie rozwiazania. Podobaja mi sie, a jednoczesnie, nie psuja "sredniowiecznego" klimatu tego swiata ;)
 
DeoOmen said:
jakiś koleś został wypuszczony z więzienia za niesłuszne oskarżenia. teraz pragnie zemścić się na...... np jakimś tam szlachcicu bo podpadł mu :) nasz bohater był rycerzem albo "cuś". może również możliwości wybierania zakończenia poprzez coś w stylu gildii czy klanów. mogłoby być ciekawie. ale sie rozpisałem ;)
pograj sobie w Gothica 1 :) moim zdaniem nieco nudny scenariusz żeby go wykorzystwyać w kolejnej grze RPG :)a może tak twórcy Wiedźmina wyrobili by sobie taki znak firmowy, że tworzą gry na podstawie kultowych książek? :)CDP - wytwórnia gier specjalizująca się w doskonałych adaptacjach powieści :pbyliby jedyni tacy na świecie :p
 
Byle by nie robili dziecinnej paćki ala Gothic czy Obvilon i będzie dobrze. Dosyć kolorowej fantastyki!
 
Oktoffel akurat nie myślałem o Gothicu... fakt w G1 też tak sie zaczynało ;) ludzie. szukajmy kolejnego autora piszącego książki fantasy, może się trafi coś ciekawego ;)
 
Karol155-7 said:
Niech zrobia jakis "chory" horror, tego fantasy juz jest duzo... a dobrych horrorow, prawie co nic.
a moze RPG w konwencji horroru?? ::) wiem nudny jestem ;D
 
taaak... może coś w stylu Nosferatu? a co tam. niech u nas też umierają na zawał serca gracze ;)
 
Dobrze kąbinujesz, Nosferatu to jedna z lepszych horrorow moim zdaniem, hmmm wiesz, moze sobie byc to RPG, byle byl to naprawde dobry, doprowadzajacy do staruchu horror.ostatnio bardzo mi sie spodobał Hellion game, niestety chyba go nie robia juz...
 
co myslicie o Monastyrze, tym polskim RPG?? no horror w nim by mozna zrobic, i fantasy jest, i moze walka turowa :pA duzym plusem(moja subiektywna ocena), to fakt iz jest osadzony w konwencji plaszcza i szpady...Chociaz wlasnie tak sobie pomyslalem, ze jezeli ktos zrobilby Warhammera cRPG, to tylko Redsi ;)
 
Ja bym pozostał przy adaptacjach książek. Może coś z Szererem Kresa albo Mordimerem Piekary związanego? Oto dwa mroczne i brutalne światy - jeśli nie bardziej, to przynajmniej porównywalnie "dorosłe" z uniwersum Wiedźmina. W dodatku Szerer jest bardzo dokładnie przez Kresa opracowany :)
 
ale jakaś gra ze sporymi dawkami grozy i strachu przydałaby sie ;) dawno nie grałem w naprawdę "straszne" gry (z wyjątkiem mario. to skakanie po grzybkach.... brutalne). może horror na podstawie jakieś książki?
 
A czytaliscie Pan Lodowego Ogrodu?? Teraz bedzie za jaksi tydzien chyba wychodzil 2 tom, no ja sie doczekac nie moge.Ale wracajac do warhammera http://www.youtube.com/watch?v=DDZ47fvEG9c sami powiedzcie czy ten swiat nie nadaje sie na dobre cRPG ;D
 
ej no własnie....moim marzeniem byłoby gdyby REDzi zrobili takie prawdziwe, cholernie straszne i przerażające RPG w konwencji horroru...taki naprawdę masakrycznie "brutalny" świat...że zawału można dostać :Dżeby cała gra miała taki najmroczniejszy, horrorowaty klimat
 
Top Bottom