Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

+
Ale co rozumiesz jako horror?? Noc Zywych Tropow :p czy moze dajmy na to Egzorcyste??No bo jak dla mnie te Zywe Trupy, Ulice Wiazow to raczej smieszne takie a nie strasznie straszne :p
 
grałem kiedyś w Warhammera 40 000 Dawn of War (albo jak ja to mówię Wojna Downów (Dałnów ;) ))fakt, w sumie sie nadaje na RPGa ale jedno czego zawsze mi brakuje w RPGach to właśnie takich wielkich bitew/wojen ;) myślę, że ciężko by było zrobić grę w której była by chociaż jedna bitwa... ja wiem? 100 na 100? chociaż ;) ale jeżeli CDP udałoby się coś takiego zrobić (chodzi mi o wielkie bitwy) to według mnie sukces murowany 8)a jeśli chodzi o horror np.: wilka bitwa np ludzi z umarlakami 8) to by było coś. stoisz na wzgórzu i leci na ciebie (i jakąś armijke ;) ) horda trupów ;D
 
ekhem :-\ gram w RPG takie papierowe od...13 lat, pierwszy system w jaki gralem to wlasnie Warhammer Fantasy RPG :pteraz zostala wydana juz 2 edycja, co nie co o niej tutaj http://www.copcorp.pl/ to takze dark fantasy, swiat na krawedzie upadku..."a jeśli chodzi o horror np.: wilka bitwa np ludzi z umarlakami to by było coś. stoisz na wzgórzu i leci na ciebie (i jakąś armijke ) horda trupów ":D no to wlasnie warhammer ;> zobacz to http://uk.games-workshop.com/vampirecounts/ i to http://uk.games-workshop.com/tombkings/
 
hehe 8) mimo wszystko, wrzuć to do klasycznego RPG. najlepiej żeby nie były wygórowane wymagania. a przy tak dużej walce jak 100 na 100 zamieszanie by było spore, a i wymaganie by pewnie wzrosły, a ja już sie obawiam, że gry które wyjdą tak za rok już nie będą mi wchodziły ;(chociaż może masz racje. ale może zostawmy Warhammera, poszukajmy czegoś innego ;) np.: coś z horrou ;) bo widzę, że "kilku" (w tym ja) chętnie pograliby w Polskiego "horrorowego" RPGa ;)po nitce do kłębka. może niedługa sami wymyślimy fabułę. REDzi tylko wyprodukują to ;)
 
A ja wolałbym wyprodukowanie kolejnego (i kolejnego kolejnego ;]) Wiedźmina jeszcze lepszego, niż poprzednik, i wzięcie się za inne produkcje dopiero po wyczerpaniu tematu :)
 
to, że wiedźmin ma być (znaczy musi ;) ) to jest oczywiste :) my tu dyskutujemy o kolejnej grze pomijając wiedźmina 8)
 
http://www.hellion-game.com/# kurde tak sie kiedys na ta gre napalilem, moze jeszcze ja robia, poszperam w necie, takie klimaty horroru u mnie rulezz.
 
narazie to zauwazylem, ze z dyskusji wylania sie, ze gra mialaby byc dark-high-fantasy horror RPG ;D@karol155-7no wyglada to fajnie, szkoda ze tak malo na ten temat tam jest :p
 
A tak malo, bo to w miare stare rzeczy na tej stronie, co moze znaczyc ze gry juz nie robia, ale mam nadzieje ze sa prace nad nia, tylko autorzy sie nie chwala, po za tym, ktos chyba placi za ta stronke, wiec moze sie cos dzieje w studiu Flying Fish Works.
 
Skoro tak genialnie udało im się przenieść "Wiedźmina" do gry, mogliby zrobić to samo z inną książką, "Bez Litości" Miroslava Žambocha świetnie się do tego nadaje (polecam!). Klimat jest tak samo mroczny i brutalny, a bohater prawie tek wyrazisty jak Geralt (choć zupełnie inny). Mogliiby umieścić akcję przed wydarzeniami z książki, kiedy Bakly podejmował się każdego zadania, żeby zdobyć pieniądze na spłatę długu i kolejny przebój murowany. ;D
 
Szczerze? Chcialbym zeby zrobili super PRZYGODOWKE ktora bedzie taka jak te stare (najlepsze!) oraz taka, aby wprowadzila wiele swietnych nowosci :D
 
A mi się marzy cRPG w klimatach... science-fiction/cyberpunkowych. No wiecie, skórzana kurtka, podręczny komputerek, laserowa spluwa, dowcipne odzywki i oryginalny świat pełen intryg i gości, którzy chcą nas złapać. Zbieramy załogę, wsiadamy na statek i uciekając staramy się rozwikłać intrygę. Yeah, to by było to ;)
 
Czytałem gdzieś,że CDPROJEKT RED ma zajmować się głównie grami RPG, więc nie należy oczekiwać przygodówek,strategii itd.Chciałbym żeby zrobili porządną grę RPG z dużym otwartym światem i fajną fabułą.
 
Zdecydowanie RTS, zwłaszcza, że ostatnio jakaś cisza w gatunku, ot C&C, WiC, Medieval...trochę mało... mnie głód strategii ogromny męczy :-\
 
Top Bottom