Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

+
Czemu nie? Wpisałoby się grę na listę lektur obowiązkowych i sprzedaż w największej liczbie egzemplarzy w Polsce zapewniona :)Ale wymagania by musiała mieć niewielkie, bo w niektórych szkołach to komputery jeszcze przedpotopowe mają...
 
Imho przydalby sie jakis rolplej w twardym klimacie cyberpunk. Wlasciwie od czasu Bloodneta nic takiego nie powstalo. Oczywiscie byl Deus Ex, ale tak naprawde, to bardziej shooter z fajna fabula, a nie pelnokrwisty rolplej.
 
guzooo said:
Nie no z ta sienkiewiczowska trylogia to nie przesadzaaajmy :D:p
Skoro mozna bylo z trylogią Tolkiena... i siedmioksięgiem (?) Rowling :D??Chociaz Potter to jak by nie patrzec akurat zręcznościówka.
 
Kruku said:
Kruku said:
Nie no z ta sienkiewiczowska trylogia to nie przesadzaaajmy :D:p
Skoro mozna bylo z trylogią Tolkiena... i siedmioksięgiem (?) Rowling :D??Chociaz Potter to jak by nie patrzec akurat zręcznościówka.
Nie nie no sluchajcie o ile mi wiadomo Sienkiewiczy nie pisywal fantastyki :D Fakt, moze i jestem masochista, ale Trylogie lubie za opisy batalistyczne hehe :p Jednak Tolkien i Potteromania to mimo wszystko fantastyka, ktora rozbudza nasza wyobraznie a nie jak Ogniem i mietkiem, ktorym Sienkiewicz bombarduje nasze biedne umysly suchymi faktami historycznymi :D :p
 
Valheru... Midkemia... Adept Magii... Słowem tffoorczość Feista byłaby niezłym scenariuszem do Gry... Nota bene w moim podpisie można odczytać wypowiedź Rhuagha, smoka smoków :>
 
Jak juz mowa o Feiscie, to przeciez mamy kultowa gierke Betrayal at Krondor. Druga czesc (Return to Krondor) tez nie byla zla, ale jednak pierwowzor jest imho rolplejem wszechczasow.Tak swoja droga Feist napisal ksiazki opowiadajace wydarzenia z obu gier.Ale heh... chetnie bym sobie jeszcze wskoczyl do Midkemii :)
 
Szkoda że jakaś gra o Thorgalu już powstała, bo REDzi mogliby zrobić z tym gostkiem fajnego RPGa...Nie grałem w tę grę i nawet nie wiem czy dobra jest.
 
Bez dwóch zdań The Witcher 2 z poprawionymi niedociągnięciami z "jedynki" oraz na nowym silniku :).
 
fajnie by sie chyba gralo Simonem z ksiazki cyklu Swiat Czarownic napisany przez pania Andre Norton :)
 
moderatorzy przegonili mnie do tego dzialu :p wiec ponawiam ;DCo sądzicie o pomyśle stworzenia gry jeszcze w większym stopniu opartej na mitologi słowiańskiej i dziejącej sie w czasach przed chrztem Polski.Rozgrywka mogła by wyglądać podobnie do "wiedźmina" czyli może być cRPG a linia fabularna opowiadała by o walce pogan z krzyżowcami. Wcielali byśmy sie w jakiegoś Siemowita bądź Piastuna i bronili naszej ziemi przed chrześcijaństwem. Do tego dochodza stworzenia z naszych legend i klechd które były by nieodzownym elementem świata przedstawionego, magia którą krzyżowcy potępiali by jako dzieło szatana... cóż czekam na Wasze opinie ;D
 
Przygodówka na podstawie czegoś S. Lema :p (Niezwyciężony, Solaris? A może jakieś bardziej oderwane od klasycznego sf pozycje?)
 
Jakiś FPS albo strategia, przedstawiająca Kampanię Wrześniowa albo Powstanie Warszawskie. Mamy już tyle shooterów z amerykanami, brytyjczykami, rosjanami ...... czas na Polskę - bo to wkońcu tu się to wszystko zaczęło ..... No i dobrze by było gdyby zrobiło ją własnie CDP Red bo dbają o gracza. Taka gierka w wykonaniu Redsów to moje marzenie ;]
 
A może by tak egranizacja Trylogii Husyckiej w formie podobnej do Władcy Pierścieni (zmieniamy bohaterów). O np. taka scenka - Samson bierze w trakcie walki jakiś wielki pniak, który robi mu za tarczę Szarlej bije wrogów (najlepiej combosem z kopnięciem w rzepkę) a Reynevan od czasu do czasu leczy naszych lub rzuca jakiś czar.Mnie się podoba ;D
 
Gwynbleidd666 said:
A może by tak egranizacja Trylogii Husyckiej w formie podobnej do Władcy Pierścieni (zmieniamy bohaterów). O np. taka scenka - Samson bierze w trakcie walki jakiś wielki pniak, który robi mu za tarczę Szarlej bije wrogów (najlepiej combosem z kopnięciem w rzepkę) a Reynevan od czasu do czasu leczy naszych lub rzuca jakiś czar.Mnie się podoba ;D
Hmmm, Ok ok tematyka dobra, jednak pomysl z przelaczaniem postaci to zbyt zawila sprawa. gra stracilaby dynamike.:)
 
Ja jestem za krwistym RPG osadzonym w czasach średniowiecznych (te piękne dzikie pola, nieprzemierzone lasy i łaki) z elementami fantasy i dużymi możliwościami przemieszczania się. Przydała by się też tak jak ktoś przedtem wspomniał możliwość np. wchodzenia na drzewa i strzelania z łuku itp.
 
Wchodzenie na drzewa i strzelanie z luku ?:p Tego chyba jeszcze nie bylo. Jednak ciekawym pomyslem bylo by stworzenie gry podobnej w koncepcji do Wiedzmina (nie mowie tu o czyms podobnym w znaczeniu scenariusza itd. ale o samo rozwiazanie np zwiazane ze sposobem walki i poruszaniem sie postaci) A co do tematyki to hmm, moze byc faktycznie Sredniowieczny Swiat, z domieszka fantastyki :D
 
Top Bottom