Jaka nastepna gre chcielibyscie, zeby

+
Alez prosze bardzo!Robin Hood: Legenda Sharewood (czy jak to tam sie ten las nazywal :D)Naprawde super strategia taktyczna (cos na wzor Commandos)
 
Ja bym pograł w Assassins Creed osadzone w innych realiach oraz z nieco zmienionym stylem rozgywki. Oczywiście, na typowy RPG, albo grę z jego elementami.
 
Osobiscie czekam na Gothica 4 o ktorym juz co nie co pisze ;p mowia ze ma byc cos nowego... i innego niz w pozostalych wersjach i ze nie bedzie juz "bezimiennego" ;]
 
...a mi sie marzy gra na podstawie książki Glena Cooka "Czarna Kompania"! Wyobrażacie sobie jak ogromna musiałaby być? PS. To najlepsza MVHO książka jaka w życiu czytałem (a było ich naprawdę dużo!)
 
a ja bym z chęcią pograł jako "Wron" i wyczyścił miasto z plugastwa jak to robił Brandon Lee w swym ostatnim w życiu filmie ;)
 
dejv667 said:
Jak dla mnie to rozbudowac obecny swiat gry. Powiekszyc go tak bardzo jak sie da. Doadac nowe lokacje i wiecej postaci. Do tego wiecej watkow pobocznych. Jak dla mnie moze to zajmowac 40gb pamieci dyskowej-najwyzej dokupie dysk.
2. Po co ograniczać się do polskiej twórczości. Może tak wykorzystać świat Mrocznej Wieży Kinga? (Ta, wiem... licencja kosztowałaby pewnie ze 100 milionów $. Chociaż o ile pamiętam licencję na ekranizację DREAMCATCHERA Stephen udostępnił za symbolicznego 1$ - źle zrobił bo film to żenada) IMO świat ma potencjał. Chodzi mi oczywiście o RPG osadzone w tym świecie a nie o egranizację książek.
no wlasnie, a dlaczego nie wiecej swiata wykreowanego przez Spakowskiego? wedlug mnie ma on olbrzymi potencjal. bez problemu mozna do niego dolozyc nowe rasy (ja bym tam chetnie zobaczyl mroczne elfy z ich cholerna przewrotnoscia- pasowalby jak ulal).
Jak najbardziej popieram.Cale zycie szukalam gry, ktora mnie tak... do konca wciagnie i spodoba mi sie w calosci i w koncu znalazlam - Wiedzmin. W rozne gatunki grywalam w zyciu, ale Wiedzmin okazal sie najlepszy. Cieszy glownie to, ze produkcja polska i co za tym idzie - polskie obyczaje ("Napijmy się!"), polskie dziewczyny (w koncu laski, ktore wygladaja naturalnie). Taaak jestem za tym, aby rozbudowac swiat Wiedzmina i zrobic druga czesc. Chcialabym, jesli juz mamy mowic o jakiejs innej grze, ktora nie opiera sie o swiat sagi Sapkowskiego, jestem za czyms podobnym, ale osadzonym w swiecie innej epoki, np. starozytnosc (moje marzenie - Egipt) w ktorej elementami fantasy moga byc wierzenia, renesans, barok (powodzenia grafikom hehehe).
 
Ja bym zagrał w RPG w średniowieczu i to takiego wktórym najwięcej xp i kasy dostaje się za zadania, czyli potrzeba bez sensu expić tak jak to było w gothicu czy tak zbierać kasę jak w wiedźminie (np na nową kurtke), można by zrobić jakieś polowania, jakąś bitwe, a poza tym byłby to jakiś wstęp do multi.
 
Panowie , panowie , ale z jakiej paki w Wiedźminie miały by być mroczne elfy ? Równie dobrze mozemy dołożyć fearisy , wróżki , ogry , gobliny , taureny , orków , krwawe elfy , trolle , olbrzymy , drzewce, gadające orły i kit wie co jeszcze ludzka fantazja wymyśliła.To nie był by Witcher ale kolejna gra w Forgetten realms , czyli świata którego nie trawie
 
Dodatek do Wiedźmin(hmm..pewnie w dodatku bedzie wiecej wiedźminów i moze geralt natrafi na nową szkole wiedzminów...ale fajnie ;] )
 
No nie mam nic do Wiedźmina ale jakim cudem Gothic i GTA. Gohica 4 już tworzą a GTA 4 już jest.A tak poza tym to przeczytaj temat i pierwszy post w tym temacie ;)
 
Galhard said:
No nie mam nic do Wiedźmina ale jakim cudem Gothic i GTA. Gohica 4 już tworzą a GTA 4 już jest.A tak poza tym to przeczytaj temat i pierwszy post w tym temacie ;)
Wiem o wiele lepiej czy tworzą czy nie a mi chodzi by gta 4 na blaszki XD
 
Wenzel, pisz bardziej zrozumiale.GTA 4, które na PC ma być w listopadzie, zostawiamy, bo tutaj mowa o CDPR, a nie o Rockstarze.Proszę wrócić do tematu wątku w trybie natychmiastowym.
 
Heh, ja się naprawdę poważnie zastanawiam, czy RED nie zrobiłoby lepiej Disciples III niż to miętoli Akella... :-\
 
Top Bottom