Jaki tablet do Gwinta?

+
Hej, kupiles moze tablet? Ja zastanawiam sie jaki model.
Post automatically merged:

Czy w ogóle ktoś z Was gra na tablecie, jaki model możecie polecić?
 
Last edited:
Też interesuje mnie ten temat.

Jakie w ogóle ta gra ma wymagania sprzętowe, nie Chodzi mi oczywiście o deklarowane przez redów ale o rzeczywisty stan rzeczy? Na Huawei p30 Pro śmiga bez zająknięcia ale to oczywiście smartfon.

Chciałbym przesiąść się na tablet ponieważ wizualia gry są na tyle dobrym poziomie że przydałby się większy ekran. Mam tablet Sony Xperia Z2, w swoim czasie znakomity i nadal bez zarzutu jednak Oczywiście ze sztucznie zaniżonym softem, a na Androidzie 6 gwint niestety nie pójdzie, Nie chce się natomiast bawić w jakieś Homemade upgrades...
 
Kupiłem tablet Lenovo TAB M10 FHD Plus
Ekran 10.3"
RAM 4GB
dysk 64GB
- działa idealnie na najniższych i średnich ustawieniach - na najwyższych tnie.
kupiłem go za 849zł na jakiejś promocji w Euro RTVAGD
plusem jest duży ekran (o to głównie mi chodziło) oraz metalowa obudowa

testowałem też na Lenovo TAB M10 10.1 z 2GB ramu i nie dało się grać, dodatkowo brakowało miejsca na aktualizację i musiałem odinstalowywać stare wersje Gwinta i instalować na nowo.
 
Minimum 4gb, najniższy proces technologiczny procesorów z minimum 6 rdzeniami l i układ graficzny sprawdzić przed zakupem w testach na specjalistycznych serwisach technicznych i wsio =]
 
... na Samsungu S5 E działa bez zająknięcia na Wysokich detalach. Wygląda to naprawdę bardzo ładnie, jedynie Te najbardziej zaawansowane efekty graficzne rzędów trochę się rozłażą, co nie wpływa jednak na animacje i ogólny odbiór ... wrażenia z dotyku znakomite.
[
Notabene s 5e ma 4 gb ramu i 6 rdzeniowy procesor... A zatem demonem wydajności nie jest.
 
Top Bottom