Jakim cudem na GoG Galaxy wciąż są problemy z osiągnięciami?!

+
Jakim cudem na GoG Galaxy wciąż są problemy z osiągnięciami?!

Jak to jest możliwe, że tyle czasu po premierze wciąż nie działa jedna z podstawowych funkcji obecnego rynku gier?!

Ile razy mam robić Marksmana? Humpty Dumpty? Czy ten cholerny quest związany ze zleceniem "Zaginiony syn"? Dodam, że osiągnięcie za wszystkie wiedźmińskie kontrakty już mam, ale Morvudda za nic na świecie nie chce mi zaliczyć.

Litości, ponad pół roku po premierze.

---------- Zaktualizowano 23:06 ----------

Nie szukam pomocy technicznej. Chciałem podyskutować z resztą Wiedźmińskiej braci o tej fuszerce jaka się odstawia.
Geniusz który wymyślił żeby czynności do niektórych osiągnięć robić po 10, 20, 50 razy niech się teraz weźmie do roboty.
 
Dobra, wczoraj byłem trochę nagrzany bo spędziłem wieczór na waleniu z kuszy... na marne. Dziś Marksman wpadł po, uwaga, 243 hedszotach które zabijają (trzęsie się kamera). Gra ma ewidenty problem z liczeniem takich rzeczy. Wracam do maksowania. Bywajcie.
 
Ach ta pedantyczność... Czasami doprowadza do białej gorączki ;/ Wiem coś o tym.
 
Po prostu siedziałem z kartką i długopisem robiąc kreski po każdym udanym (trzęsący ekran) strzale w głowe. 10 kresek i od nowej linii- tak łatwiej policzyć.

(bo nie mam pojęcia jak w Gog galaxy ustawić żeby zdobyte osiągnięcia pokazywało w trakcie gry)

Edit: ZNOWU. "Bicz Boży" z dodatku Serca z Kamienia. No litości. Wszystkie znaki zapytania wyczyszczone tylko jedno obozowisko bandytów (przy zamku) nie chce zrobić się na szaro! Zabiłem każdego upadłego czerwonego rycerza i pozbierałem absolutnie wszystkie itemy. I nic. Nadal jest białe, osiągnięcia nie ma. Wersja 1.12.1

Kabaret. Tyle czasu od premiery i wciąż nie poradzono sobie z czymś takim.
 
Last edited:
Top Bottom