Jan Calveit zwycięża Pojedynek Dowódców!

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Oto Wasze nagrody!



Jakie jeszcze Pojedynki chcielibyście zobaczyć w GWINCIE? Podzielcie się swoimi pomysłami!
 
Jakie jeszcze Pojedynki chcielibyście zobaczyć w GWINCIE? Podzielcie się swoimi pomysłami!
Dla mnie pomysł z tego eventu był bardzo dobry tylko został zepsuty przez nieaktualne dane, na których bazował... Rozbudować do 5 dowódców + zadbać o jak najświeższe statystyki (wyłącznie z ostatniego tygodnia) i jest git.
 

Lexor

Forum veteran
@Alicja. Kiedy zostaną naprawione kontrakty związane ze wspieraniem frakcji w pojedynku?

Pojedynek się skończył, wsparłem frakcję 6 punktami, do kontraktu mam zaliczony tylko 1 - wciąż nic sie nie naprawiło.

Nie wysyłałem własnego powiadomienia do supportu, ponieważ miało to zostać naprawione globalnie.
 
@Alicja. Kiedy zostaną naprawione kontrakty związane ze wspieraniem frakcji w pojedynku?

Pojedynek się skończył, wsparłem frakcję 6 punktami, do kontraktu mam zaliczony tylko 1 - wciąż nic sie nie naprawiło.

Nie wysyłałem własnego powiadomienia do supportu, ponieważ miało to zostać naprawione globalnie.
W innym wątku było napisane
Punkty w kontrakcie zostaną przyznane, ale może to chwilę zająć ;)
 
zadbać o jak najświeższe statystyki (wyłącznie z ostatniego tygodnia) i jest git

Nigdy nie bierze się danych najświeższych i z tak krótkiego okresu (jeden tydzień) w celu określenia jakiegokolwiek zjawiska, bo te dane nie są miarodajne.
 

Lexor

Forum veteran
W innym wątku było napisane

No ok, ale takie rzeczy powinny być napisane w informacji o zakończeniu pojedynku - nie każdy ma czas przeglądać całe forum. Swoją drogą ciekawe jak długa będzie ta "chwila".

Nigdy nie bierze się danych najświeższych i z tak krótkiego okresu (jeden tydzień) w celu określenia jakiegokolwiek zjawiska, bo te dane nie są miarodajne.

A czy branie danych z przed ostatniej aktualizacji gry (która w dużym stopniu wpłynęła na metę) ma jakiś sens?
 
Każda frakcja powinna brać udział w pojedynku na jakich zasadach by nie obowiązywał a nie tylko wybrane... i tyle ;D
 
A czy branie danych z przed ostatniej aktualizacji gry (która w dużym stopniu wpłynęła na metę) ma jakiś sens?

Tu już inny problem, że mamy system comiesięcznych patchy i dane z większych przedziałów czasu częściowo się dezaktualizują. Ja się domyślam, że w tym wypadku dane były nawet od początku roku brane i to pozwoliło na wybranie faktycznie najrzadziej granych dowódców na przekroju kilku patchy balansujących. To że po ostatniej aktualizacji Calveit mocno się wybił to nic nie zmienia, bo wcześniej w ogóle się nie pojawiał.
 
To że po ostatniej aktualizacji Calveit mocno się wybił to nic nie zmienia, bo wcześniej w ogóle się nie pojawiał.

Zmienia, bo w tym zestawie dwóch pozostałych dowódców było w zasadzie "skazanych na porażkę" i ogólny sens tworzenia takiego pojedynku (pokazać, który "słaby dowódca" jest najsilniejszy) też ucieka.
 
Nigdy nie bierze się danych najświeższych i z tak krótkiego okresu (jeden tydzień) w celu określenia jakiegokolwiek zjawiska, bo te dane nie są miarodajne.
Tydzień spokojnie wystarcza, żeby wyeliminować takie przypadki jak z Calveitem. Nie musza być to bardzo dokładne dane na przestrzeni długiego okresu czasu żeby uniknąć takich "wpadek". Poza tym lepsze dane niedokładne ale aktualne niż dokładne i bezużyteczne...
 
Last edited:
Top Bottom