Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

+
Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych, zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem. Wszystkie egzemplarze
Edycji Kolekcjonerskiej, w liczbie 2999, zostały zarezerwowane w ciągu 22 godzin od startu zamówień!


Tak wielkie zainteresowanie grą jest powodem wielkiej radości zarówno twórców, jak i całego zespołu CD Projekt.
Oczywiście wyprzedanie wszystkich egzemplarzy Edycji Kolekcjonerskiej nie oznacza końca pre-orderów. Cały czas można składać zamówienia na podstawową edycję gry, dostępną z
wykorzystaniem Wirtualnych Pieniędzy już od 79,90 PLN
Kliknij, aby zamówić grę Wiedźmin już od 79,90 PLN.
 
Cóż, jest to chyba tylko potwierdzenie oficjalne faktu, z którego wszyscy już zdają sobie sprawę, zwłaszcza Ci zainteresowani bogatszą wersją...
 
Nie rozumiem po co wogóle ten news wyszedł ?Zrozumieliśmy za pierwszym razem wczoraj...
 
zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem
Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych
Yee!!Tak 3mać! Niech plusy ujemne nie przysłonią nam plusów dodatnich.
Tak wielkie zainteresowanie grą jest powodem wielkiej radości zarówno twórców, jak i całego zespołu CD Projekt.
oraz (dodam od siebie) powodem satysfakcji, zadowolenia, szczęścia, ukontentowanie, a na końcu spełnienia u wszystkich zamawiających.Zamówienia przebiegły w miłej, ciepłej i pogodnej atmosferze (czego dowodem posty w dziale Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć).
 
Wdg. mnie to ~ 24h....Od 15:00 w środę, do 14:40 w czwartek :D Co nam daje 23h i 40 minut... Ale to szczegół, fakt... news trochę dziwny.. pozostaje mi czekać do 18:29, na numerek :]
 
Gdyby nie te problemy techniczne to EK rozeszłoby się w mniej niż 5 godzin ;)A numerki będą w poniedziałek :)
 
YarpenZirgin said:
po co ten news?
A po co nie?:);)A na powaznie Yarp - firmy maja w zwyczaju informowac o takich sukcesach. Bo, niezależnie od problemów technicznych, które wystąpiły, taki wynik jest imponujący i rekordowy na polskim rynku.
 
fileemon said:
zamówienia przedpremierowe na grę Wiedźmin okazały się wielkim sukcesem
Mimo dających się nam wszystkim we znaki problemów technicznych
Yee!!Tak 3mać! Niech plusy ujemne nie przysłonią nam plusów dodatnich.
Tak wielkie zainteresowanie grą jest powodem wielkiej radości zarówno twórców, jak i całego zespołu CD Projekt.
oraz (dodam od siebie) powodem satysfakcji, zadowolenia, szczęścia, ukontentowanie, a na końcu spełnienia u wszystkich zamawiających.Zamówienia przebiegły w miłej, ciepłej i pogodnej atmosferze (czego dowodem posty w dziale Wiedźmin - zamówienia przedpremierowe czas zacząć).
Mocne słowa, ale i ja się pod nimi podpisuję.
 
Dziadu said:
Dziadu said:
po co ten news?
A po co nie?:);)A na powaznie Yarp - firmy maja w zwyczaju informowac o takich sukcesach. Bo, niezależnie od problemów technicznych, które wystąpiły, taki wynik jest imponujący i rekordowy na polskim rynku.
jasne rozumiem, tylko:Serwis gram.pl ogłosił przed chwilą, że wszystkie egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina zostały zarezerwowane!Olbrzymie zainteresowanie fanów pre-orderem Wiedźmina jest dla nas wielkim wyróżnieniem i mobilizacją. Dziękujemy w imieniu całej ekipy pracującej nad grą.News z wczoraj;)
 
Ja zamówiłem wczoraj o 11:40 EP i nadal nie otrzymałem potwierdzenia mailem. Ile czekaliście na potwierdzenie waszych zamówień ?
 
Poza tym, nie każdy kto wchodzi na stronę główną gry, musi zaglądać też na forum :) A taka informacja na dzień dobry to też coś :)
 
ErickDaan said:
Ja zamówiłem wczoraj o 11:40 EP i nadal nie otrzymałem potwierdzenia mailem. Ile czekaliście na potwierdzenie waszych zamówień ?
Z tego co pamiętam, potwierdzenie przyszło od razu. Co z tego, skoro to było po czasie, a wszystko przez obciążone zbugowane serwery na gram.pl.
 
Wydaje mi się, że CDPR chciał zwyczajnie przypomnieć graczom o pre-orderach zwykłego wydania Wiedźmina i zachęcić tych, którzy spóźnili się z kupnem EK do ich kupna... I właśnie dlatego znowu zamieścili tego posta, choć ja wolałbym takiego z informacją o nowym gameplayu ;)
 
Top Bottom