Jeden dzień Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina

+
Hahaha...Nie to już parodia jest. Nie dość, że zwlekanie i brak wyjaśnienia powodów. Nie dość, że lista to zaledwie 1/6 tego co być powinno już w piątek, to na dodatek wyssany z palca system przyznawania numerów. No ciekawe, bo ja w koszyku miałem już 6 egzemplarzy niedługo po 16. Około 19 nagle koszyk zrobił się pusty i wtedy też udało mi się w końcu dojść do etapu zamówienia. Czyli co? Mogłem kliknąć na zamówienie, gdy miałem w koszyku 6 sztuk i miałbym jeden z wyższych numerów i tym samym przyblokowałbym te 5?No przykro mi, ale to naprawdę jest śmieszne...choć raczej powinno być: żałosne. I tak! Dla mnie nr ma znaczenie, gdyż wartość kolekcjonerską *dla mnie* wyznaczają atrybuty, które nadają jej unikalność, czyli w tym przypadku limit i konkretny nr. Ważne w tym kontekście są nr niskie lub nietypowe jak np. 666. Jeśli komuś nie zależy na nr, to niech chociaż wykaże się odrobioną szacunku dla poglądów innych ludzi. Dodatkowo, skoro nr jest dla Was nie ważny, to proszę podawajcie go przy postach i jeśli np. mi się spodoba, to możemy się wymienić - dla Was to w końcu bez znaczenia, prawda? ;)
 
A mi się to całe zamieszanie podoba, przynajmniej na forum nie jest nudno :DA na poważnie: odnoszę wrażenie, że wszystko zaczyna się CDP wymykać z pod kontroli. Mam nadzieję, że opanują ten rozgardiasz, i niedługo wszystko będzie cacy.
 
Hym, hym...Rzeczywiście koszyk jest w ciastkach. Jeśli tak, to tym bardziej system przyznawania numerów jest...bzdurny. Miałem 6 sztuk, jak pisałem wcześniej, ale zamówienie zrealizowałem z drugiego komputera, więc nie było tam tego ciastka. Rany...żeby chociaż CDPRed nie szedł w ślady ludzi odpowiedzialnych za ten durnowaty pomysł...
 
Hmm. A pamiętacie newsa: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1372&str=6 (polecam całą 6 stronę)Szczególnie te słowa: "Podsumowując, premiera Wiedźmina będzie dla nas czymś zupełnie wyjątkowym i wielkim wyzwaniem. Zrobimy też wszystko aby była czymś wyjątkowym też dla Was - graczy."Cóż, na razie można powiedzieć, że pre-order jest wyjątkowy - jedyny w swoim rodzaju.I znowu do piątku czekać... (oczywiście nie ma mnie na liście "pięciuset").
 
Hmm. A pamiętacie newsa: http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1372&str=6 (polecam całą 6 stronę)Szczególnie te słowa:"Podsumowując, premiera Wiedźmina będzie dla nas czymś zupełnie wyjątkowym i wielkim wyzwaniem. Zrobimy też wszystko aby była czymś wyjątkowym też dla Was - graczy."Cóż, na razie można powiedzieć, że pre-order jest wyjątkowy - jedyny w swoim rodzaju.I znowu do piątku czekać... (oczywiście nie ma mnie na liście "pięciuset").
Ciekawiej by było gdyby wypuścili 300 numerków pierwszych (i dodali każdemu z nich ksywkę spartan :D) Różnie to bywa... Zamówienie wysłałem dopiero z drugiego konta, jak już pisałem. A na pierwszym miałem 1, 1 + 2, 2, 3, 4, 0 egzemplarzy :) Napisałem do nich, żeby wzięli pod uwagę, że zamówiłem na pierwszym koncie wcześniej niż na drugim i żeby wzięli datę z tamtego....
Były one przydzielane zgodnie z zasadą "kto pierwszy ten lepszy", na podstawie godziny włożenia gry do koszyka.
A wszystko dlatego, że na pierwszym koncie zżarło mi żeton podczas próby wysyłania zamówienia (ostatni krok :/) , a później nie chciało dodać do koszyka albo przyjąć zamówienia...PS. Dzięki Hax :)
 
Co do następnej listy, to rzeczywiście trochę długo trzeba czekać. Co do przydziału numerka natomiast, to nie jest to jakaś wielka sprawa, chyba, że ktoś jest jakimś szalonym numerologiem i wiąże z tym coś więcej
Dla prawdziwego fana liczy się to, że udało mu się zdobyć EK a nie numer.
 
Gdy pod Termopilami było 300 Spartan (a o 300 Helotach i 700 Tespijczykach się zapomina niestety), to pod Gramem było 500 Ekowców. I imże się udało.Jakoś tak skojarzyłem :pRadek xD
 
Tu już nie chodzi o sam numerek EK, bo przy zamówieniu o 21:20 się pogodziłem z tym, że będę miał wysoki.Chodzi raczej o: nieudolność, niesłowność i robienie sobie jaj z klientów.
 
Radek said:
Dla prawdziwego fana liczy się to, że udało mu się zdobyć EK a nie numer.
Dla prawdziwego kolekcjonera liczy się numerek. Nie myl fana z kolekcjonerem, bo to dwie różne sprawy. Fan może być kolekcjonerem, ale nie musi i vice versa. Skoro Ty nie jesteś, to nie wyśmiewaj tych, którzy są. Czy było by też dziwne, gdybyśmy rozważali powiedzmy monety? Są wydania okolicznościowe, których nominał nie jest wysoki (np. 2pln), ale ograniczony nakład, a w niektórych przypadkach także numer, powoduje, że ich wartość kolekcjonerska znacznie wzrasta względem nominalnej.
 
A dla kilienta liczy się żetelnośc w końcu płace 200zł, a to nie lezy na ulicy i chialbym miec prawdziwe dane chocby i srpawa glupiego numerka, w koncu za to placilem, zeby uczciwie dowiedziec sie jako, ktory zamoiwlem.Co na to CDP odpowiedzcoie cos, do jasnej cholery !PS.Siły greckie pod wodzą Leonidasa liczyły około 7 tys, dopiero potem Leonidas w obliczy kleski odeslal reszte obroncow do Aten, zeby przygotowali obrone, a sam zostal ze 300 Spartanami i 700 Tespiczykami (ktorzy odmowili powrotu) ;)
 
Gram.pl po ostatnich wydarzeniach, zwłaszcza dla fanów TW, zasłynie z robienia sobie jajów.Wybaczę im jak mi dołożą siodło do EK, od tego faceta co robił te podkładki pod myszy :p
 
Hax said:
Tu już nie chodzi o sam numerek EK, bo przy zamówieniu o 21:20 się pogodziłem z tym, że będę miał wysoki.Chodzi raczej o: nieudolność, niesłowność i robienie sobie jaj z klientów.
Przy obecnym rządzie powinieneś się już przyzwyczaić.btw: proponuję przestać narzekać na CDP i spróbować ich zrozumieć.
 
Okej, gremialne popieranie Elwera!LUDZIE! Czy NAPRAWDĘ ŻADNEJ innej firmie na świecie nie zdarzyło się nie do końca opanować swoje serwery? Czy nikomu innemu nie zdarzyło się zbyt górnolotnie ocenić znieczulicę społeczną, potem zaś paść przygniecionym popularnością? Otóż, odpowiem za Was, zdarzyło się. Jasne, dali ciała. Z tego co widzę to próbują teraz się podnosić, gdyby jednak podłoga nie była cała pokryta Waszymi defekacjami na ich temat to z całą pewnością nie ślizgaliby się, co z kolei doprowadziłoby do jednego - powstali by szybciej - imho.Tyle względem krótkiego przystopowania spirali niechęci, która rozkręciła się już widzę tutaj do takich rozmiarów, że by spokojnie pokroiła Ziemię niczym dojrzałe jabłko. Panowie, panie, ci pośrodku - spokój, proszę :)
 
I właśnie przez takie podejście jak Twoje, Sephirath, CDP co jakiś czas ma jakieś problemy, z których później się tłumaczy, przeprasza, po czym wszystko wraca do "normy". ;)CDP wstawał tydzień prawie i jak widać im się nie udało. Lista jest wykonana nieudolnie. Brak reakcji na niezadowolenie. Brak czegokolwiek, czyli typowe "przeczekamy".Zastanawiam się czy jakby UOKiK się tym zainteresował, to też by nie reagowali. :D
 
Draghmar said:
I właśnie przez takie podejście jak Twoje, Sephirath, CDP co jakiś czas ma jakieś problemy, z których później się tłumaczy, przeprasza, po czym wszystko wraca do "normy". ;)
Tak, wiem, łatwy ze mnie konsument ;)Lista marna - wiem. Ale - na Teutatesa - czyż należy ich wówczas tak gnoić? :p Ja bym po prostu zwrócił uwagę, ew. maila posłał. A nie napędzał bluzgami trzecią stronę topicu nie o tym zresztą ;)
 
Z tego co widziałem na gram.pl to tradycyjnie na maile odpowiedzi nie ma. ;) Zwracanie uwagi jak widzisz nic nie daje, bo jest brak odzewu. Dlatego nie jest dziwne, że ludzie reagują zdenerwowaniem. Jedni potrafią spokojniej, a inni nie - każdy ma swoją psychikę i nie można każdego rozpatrywać tymi samymi kategoriami. Każdy ma także prawo do własnego zdania, bez wzg na jego ekspresje, o ile nie godzi w kogoś innego, a takich wypowiedzi jest znaczna mniejszość.Zresztą....chyba sobie do nich zadzwonię. Może do tej pory BOK zorientował się już w sprawie i będzie mieć jakieś rzetelne informacje. :p
 
Yarpen Dahlberg 0137 :D to ja :). Wkurza tylko jedna rzecz- często powtarzające zamówienia podwójne :/. Powinna być rozdzielana pojedynczo, żeby uniknąć późniejszej odsprzedarzy na aukcjach ze zwiększoną ceną :/. No ale jakby się ktoś uparł toby i 7 kont założył. No ale jestem w 2 pierwszych setkach. Faajnie :).
 
Top Bottom