Jesienna Konferencja CD Projekt RED & GOG.com – Podsumowanie

+
Też się dziwię, że mam tekst o karcie kredytowej (stąd jest moje podejrzenie iż mam do czynienia z formułą "na wszelkie zło" ). Środki na PayPal mam, z resztą (po nieudanym kupnie na GoG) zrobiłem z nich zakup na Steam i TAM było bez problemu.
 
Ok, środki masz, ale ja pytam, czy zweryfikowałeś konto. Czasem jest tak, że niektóre banki nie chcą współpracować z kontem niezweryfikowanym.
 
Co rozumiesz przez "zweryfikowanie konta"?

PayPal przy przelewie "weryfikował dane" konta z którego szedł przelew. Potwierdzenie pomyślnego doładowania konta przyszło na e-mail. Po zalogowaniu się na PayPal środki były dostępne. Z TYCH środków dokonałem zakupu na Steam'ie - rachunek PayPal został opciążony (informacja na koncie i na e-mail).
 
Nienie.
Chodzi o uwiarygodnienie Twojego konta.
Można to zrobić albo poprzez podpięcie karty kredytowej, albo przez konto bankowe - wtedy przychodzą od nich (PayPal, przelewem) na Twoje konto bankowe dwie drobne kwoty, groszowe dosłownie, a Ty je musisz wpisać w specjalne rubryki na profilu PP i masz konto zweryfikowane.
Nie wiem, czy to ma znaczenie, ale może mieć - dla banku, który obsługuje wpłaty GoGa; tak mi do głowy przyszło, jako jedna z możliwości.
Chociaż na dobrą sprawę najlepiej by było do nich napisać i spytać, dlaczego nie chcą Twoich ciężko zarobionych pieniędzy ;>

https://www.paypal-marketing.pl/klienci_indywidualni/pierwsze_kroki/weryfikacja.html
 
undomiel9 said:
Nienie.
Chodzi o uwiarygodnienie Twojego konta.
Można to zrobić albo poprzez podpięcie karty kredytowej, albo przez konto bankowe - wtedy przychodzą od nich (PayPal, przelewem) na Twoje konto bankowe dwie drobne kwoty, groszowe dosłownie, a Ty je musisz wpisać w specjalne rubryki na profilu PP i masz konto zweryfikowane.
https://www.paypal-marketing.pl/klienci_indywidualni/pierwsze_kroki/weryfikacja.html

Jestem w szoku bo pomogło. Wielkie dzięki ...

Teraz tylko poczekać, aż wyjadę z tej dziury do cywilizacji z internetem .
 
Top Bottom