Jesse Cox z wizytą w CD Projekt RED

+
Jesse Cox z wizytą w CD Projekt RED



Jak zapewne wiecie całkiem niedawno odwiedził nas Jesse Cox znany też jakoOMFGCATA. Podczas swojej wizyty miał okazję zagrać w Edycję Rozszerzoną Wiedźmina 2 przed premierą, a także porozmawiać z twrcami gry.
Zapraszamy do obejrzenia materiału, ktry jest dostępny tutaj.
 
Wszystkich fanów Jesse'ego i Johna Baina, (na przykład z ich wspólnej serii na YT o Terrarii albo TGS podcast) znanego także jako Total Biscuit, rozbawi zapewne fakt, że REDzi najpierw zgłosili się do tego drugiego z zaproszeniem, uzasadniając, że "bardzo podobał im się playthrough Wiedźmina, który zrobił". Rzecz w tym, że John czegoś takiego nigdy nie robił (mimo, że W2 bardzo mu się spodobał) - ktoś w marketingu pomylił TB z OMFGCATA ^.^

W każdym razie w ostanim podcaście TGS wszyscy o grze wypowiadali się bardzo ciepło i słusznie!
 
@Fnorder - dokładnie tak, TB musiał ich odsyłać do właściwiej osoby :D Ale chyba wszyscy fani tych person oglądają TGS podcast ;)
 
Morthal said:
@Fnorder - dokładnie tak, TB musiał ich odsyłać do właściwiej osoby :D Ale chyba wszyscy fani tych person oglądają TGS podcast ;)

Ale nie wszyscy na żywo, a wersja YT-bowa jeszcze nie wyszła chyba ;-)
 
Przejrzalem kilka jego playthrough z wiedzmina 2 i ten styl grania moge okreslic jako mocno nieporadny z dodatkiem manii zbieractwa. Ograbia wszystkie domy, kazda szafke, zbiera najbardziej niepotrzebny zlom i chodzi przeciazony. Nie ma (nie mial) zielonego pojecia o swiecie i fabule. Ciezko sie to ogladalo. Ale to tylko swiadczy o tym, ze jednak granie w czesc druga bez znajomosci pierwszej (bo nie mowie juz nawet o znajomosci sagi) jest malo sensowne. Wielokrotnie widzialem u niego zachowania typu - ale o co chodzi, niech mi ktos wyjasni co ja tu robie i o czym do mnie mowia. Zakladam, ze przez ten czas cos sie zmienilo i nabyl troszke wiedzy.
 
Tak, dlatego Jesse był w niemałym szoku jak usłyszał, że REDzi chcą żeby do nich przyjechał ^.^ A jak chcesz zobaczyć nieporadność zobacz jak gra w Terrarię ;-)

Od merytorycznej strony abstrahując, Jesse ma dużą oglądalność. Im więcej dobrego PR dla REDów, tym lepiej dla nich (i dla każdego czekającego na Wieśka 3).
 
Pora klocucha zaprosić. Wichera opisze w samych superlatywach, świetna reklama zapewniona!
 
Przy okazji promocji W3 Redzi znów powinni kogoś zaprosić. Myślę, że idealnie nadałby się do tego Christopher Odd. Jego letspleje z Wiedźmina pierwszego i drugiego ogląda się bardzo przyjemnie, komentarz jest na wysokim poziomie. LP Jesse'ego sie do tego nie umywa :p

Chris tak bardzo wciągnął się w serię, że planuje drugie przejście W2 przed premierą W3, ale tym razem ścieżką Iorwetha i na mrocznym poziomie trudności. Należy dodać, że podczas pierwszego przejścia na trudnym poziomie zginął tylko raz - przypadkiem wszedł w ognisko w proglogu ;)

Zresztą ostatnio CDPR się z nim kontaktowało :)

http://www.youtube.com/watch?v=CO-YnVsIgvE&lc=5Bhm_c35qpohKvBg971PlUh15LX_oD5jcJHZ19kHzNU
 
Odkrylem go kilka miesiecy temu jak jeszcze w jedynke gral. Dobrze gra, dobrze sie go slucha, ale to nie jest czlowiek jezdzacy po swiecie na targi i za wywiadami.
 

Scani

Forum veteran
raisond said:
Odkrylem go kilka miesiecy temu jak jeszcze w jedynke gral. Dobrze gra, dobrze sie go slucha, ale to nie jest czlowiek jezdzacy po swiecie na targi i za wywiadami.
To prawda, jest niezły. Ale od Angry Joe lub Jessego dzieli go przepaść kilkuset tysięcy subskrybentów i dość specyficzna widownia. Wystarczy spojrzeć w komentarze - prawie wszyscy komentujący już grali w Wiedźmina i po prostu chcieli zobaczyć jak grę odbiera ktoś inny. Nie widzę tutaj potencjału marketingowego, choć Chrisowi jak najbardziej kibicuję.
 
Właśnie gość ma ledwie kilkaset odwiedzin każdego z filmików. Chociaż kanał naprawdę świetny. Wygląda na to, że ludzie wolą oglądać rozwrzeszczanych choleryków, pokroju Coxa i AJ. Ja polecam ze swojej strony kanał niejakiego Toegoffa. Gość również zachwycił się Wiedźminem. Stonowane ale sugestywne w przekazie LP. To chyba mój ulubiony letsplayer na YT.
 
Odkad ja sledze jego poczynania, to przybylo mu okolo 40% nowych ogladaczy, calkiem dobry wynik. Sporo osob w komentarzach pisalo, ze dopiero dzieki jego nagraniom zobaczyli, jak ciekawa i dobra gra jest Wiedzmin. I pewnie ci ludzie z wieksza checia wydadza swe pieniadze na kolejna czesc. Joe ma liczna widownie, bo chyba tylko tym sie zajmuje i robi to profesjonalnie. Dlaczego Jesse ma tylu ogladajacych? Nie mam pojecia.

Pamietam, ze podczas moich poszukiwan natknalem sie rowniez na Toegoffa, ale cos nie bardzo mi podszedl.
Zemalfa tez ogladalem przez pewien czas, ale zrezygnowalem. Chyba niezgodnosc charakterologiczna i jesli pamietam, mial problemy z walka.

Chris jednak laczy w swoich lets play'ach wszystko to, co uwazam za istotne. Gra poprawnie technicznie, rozumie mechanike, zaglebia sie w fabule i lore oraz komentuje przy tym jasno, plynnie i z sensem.
 

Scani

Forum veteran
[font=arial, verdana, tahoma, sans-serif]Z podobnych spokojnych let's playerów, którzy zachwycili się Wiedźminem, jest jeszcze Zemalf. Tylko, że tak jak większość youtuberów z tej "niszy", ma jedynie 18 tys. subskrybentów. Jak widać nie są to materiały dla wszystkich - ja akurat lubię po przejściu danej gry zobaczyć jak na poszczególne sceny reagują inni gracze. Nie interesuje mnie show jaki robią niektórzy popularni youtuberzy, ale autentyczna pierwsza reakcja na to co dzieje się na ekranie.[/font]
 
Słyszałem że CDPR ma w USA jakieś małe studio PR, ciekawe mogłyby być spotkania w formie vloga ze znanymi i mniej znanymi jutuberami w Stanach i Kanadzie.
 
jaabaa said:
Słyszałem że CDPR ma w USA jakieś małe studio PR, ciekawe mogłyby być spotkania w formie vloga ze znanymi i mniej znanymi jutuberami w Stanach i Kanadzie.
O ile dobrze pamiętam, CDPR ma biuro, a nie studio. Zatrudnionych jest tam zaledwie kilka osób, które mają zupełnie co innego do roboty.
 
Vojtas said:
Dla mnie wybór jest oczywisty - Redzi powinni zaprosić do siebie Dodgerkę. Na jednym kanale ma 189 tys., a na drugim 400 tys. Poza nimi występuje jeszcze na Polarisie, który ma 370 tys.

Jak już chcemy zapraszać kogoś z Polarisa to może od razu zaczniemy od TotalBiscuit-a? ;] Choć szczerze wątpię żeby znalazł wystarczająco dużo czasu w swoim grafiku żeby przyjechać na konferencje CD-Projektu.
 
Vojtas said:
O ile dobrze pamiętam, CDPR ma biuro, a nie studio. Zatrudnionych jest tam zaledwie kilka osób, które mają zupełnie co innego do roboty.

Te biuro liczy sobie jedną osobę, przynajmniej na razie :)/>

A co do zaproszeń, to podobno tym razem (październik?) zaproszeni zostali goście z Europy, choć podobno ktoś z Australii też ma przyjechać
 
Top Bottom