Johnny Silverhand - sesja cosplay prosto z Night City

+
Cyberpunk 2077 jest już dosłownie za rogiem!
Przed Wami zdjęcia z najnowszej sesji na Johnny'ego Silverhanda. Uwielbiam tę postać i już nie mogę się doczekać pokierować losami zarówno V jak i Johnny'ego, które wiemy, że często będą się przeplatać. Kostium + gadżety robiłem w domowych warunkach przez ok. 6 miesięcy. Nie wszystko jest idealnie, zatem wiem co poprawić na przyszłość. Jeśli podoba Ci się ten cosplay, zajrzyj na moje profile społecznościowe, na których robię również postacie tj. Jon Snow czy Will Turner.
Zajrzyj także na profil fotografa, który jest profesjonalny w swoim fachu (y) Linki poniżej.

Do fanów nadchodzącej gry od CDPR pytanie:
Zamierzasz grać tak aby Silverhand był Twoim sojusznikiem? Jeśli tak lub nie - dlaczego?

cosplay:
Volsufrick's Adventure

photo & edit:
Chochlik's Photo

#cyberpunk2077 #cosplay #cdprcommunity #johnnysilverhand #keanureeves #hardrockcafe

hard-rock-cafe (1).jpg

hard-rock-cafe (2).jpg

hard-rock-cafe (3).jpg

Do zobaczenia w Night City!
🦾
 
Ładne. :)
A zdjęcia to były na green screen, czy gdzieś indziej?
Chyba knajpa przy Złotych Tarasach w Warszawie. Ale mogę się mylić. :)

(...)
Przed Wami zdjęcia z najnowszej sesji na Johnny'ego Silverhanda.
(...)
Do fanów nadchodzącej gry od CDPR pytanie:
Zamierzasz grać tak aby Silverhand był Twoim sojusznikiem? Jeśli tak lub nie - dlaczego?
(...)
Cosplay naprawdę świetny, gratulacje!

Co do pytania, będę ostrożny i potraktuję go tak jak zapewne on zechce potraktować mnie - wykorzystam go do swoich celów. Symbioza! :)
 
Last edited:
Ładne. :)
A zdjęcia to były na green screen, czy gdzieś indziej?
Hej. Dzięki! Żadnego green screena :D Zdjęcia zrobione pod Hard Rock Cafe przy Złotych Tarasach w Warszawie. Trochę wiało stąd też chaos we włosach :p
Post automatically merged:

Chyba knajpa przy Złotych Tarasach w Warszawie. Ale mogę się mylić. :)


Cosplay naprawdę świetny, gratulacje!

Co do pytania, będę ostrożny i potraktuję go tak jak zapewne on zechce potraktować mnie - wykorzystam go do swoich celów. Symbioza! :)
Dzięki za miłe słowa! Tak, to też ma znaczenie, jaki stosunek Johnny będzie miał do nas.
 
Tak, to też ma znaczenie, jaki stosunek Johnny będzie miał do nas.
W którymś materiale chyba było zasugerowane, że będąc w naszej głowie, może chceć się zemścić i wyrównać pewne rachunki. Trzeba być więc ostrożnym i nie traktować go do końca jako sojusznika.
 
Twardy jesteś (y). Jak by nie patrzeć, mamy drugą połowę końcówkę listopada, a Ty na lekko :).
Może ma wszczep, który mu pomaga stabilizować organizm w trudnych warunkach atmosferycznych :)

A zresztą pasja i sława wymagają znoszenia pewnych niedogodności :).
 
Top Bottom