Junkyard

+
Junkyard

Pustawo tu troche, chociaz to pewnie normalne skoro forum mlode i zielone.

Jesli tylko moja niedorozwinieta zdolnosc skupienia uwagi dluzej niz 5 minute pozwoli mi na to, bede to wrzucal okazjonalnie drobiazgi mniej lub bardziej zwiazane z CP20XX, ale na pewno jakos zwiazane z cyberpunkiem szeroko pojetym.

Zaczne jakze stylowo, od totalnych zrzyn z Appleseed. Nie, nie wstyd mi, CP tez zrzynal z Appleseed i na dobre mu wyszlo.





 
Znaczy... to Twoje?
Twoje własne osobiste prace?

Bardzo przyjemne! Na czym pracujesz?

Tak sie zastanawialem dlaczego pytasz czy moje a potem zorientowalem sie, ze nie napisalem, ze moje. Widac nie jestem w stanie skupic uwagi nawet przez te marne 5 minut.

Dziekuje, Photoshop plus Cintiq.
 
To ostatnie wydaje się być strasznie zdziwione! :D
Naprawdę robi wrażenie. Zgodzę się, że światłocień jest świetny. I że pierwszy art wygląda niemalże jak zdjęcie.
Chcę więcej!
 
Wedlug mnie, takie dwunozne machiny, mechy itp, maja znikoma szanse na sprawne "ludzkie" poruszanie sie. Ich srodek ciezkosci jest zdecydowanie zbyt mocno przesuniety w stosunku do podparcia zapewnianego przez stope. Uniesienie jednej nogi bedzie skutkowalo natychmiastowym przechyleniem. Czlowiek moze stac na jednej nodze bez wiekszych problemow. Mech zaliczy glosny upadek.
 
Świetne prace! Czekam na następne! ;) Tak jak pisali wyżej pozostali - świetny światłocień w pierwszej pracy!
Gdy tylko wszedłem w ten temat i zobaczyłem kawałek pierwszego obrazka, pomyślałem, że jest to temat ze zdjęciami nowych technologii (maszynami, robotami), gdyż pierwszy obrazek na pierwszy rzut oka wygląda niemal jak zdjęcie :)
 
Świetna robota, wszystkie 3 robią wrażenie. Początkowo po wejściu w ten topic myślałem że Redzi ujawnili jakieś arty z CP2077 :D Czekam na więcej bo jest na co popatrzeć :)
 
Fajnie, ze sie podoba.

Zastanawialiscie sie kiedys jak wygladaja te szwajcarskie kliniki gdzie procedura operacyjna kosztuje wiecej niz wstawiane implanty i gdzie nie uzywa sie szlifierek katowych jako narzedzi chirurgicznych?

 
Top Bottom