Już za kilka tygodni światem gry Wiedźmin: Versus wstrząśnie wielki konflikt….

+
Już za kilka tygodni światem gry Wiedźmin: Versus wstrząśnie wielki konflikt….

Już za kilka tygodni światem gry Wiedźmin: Versus wstrząśnie wielki konflikt….Nad Wyzimą gromadzą się ciemne chmury, lada dzień w mieście może wybuchnąć Rebelia…. Czy zdążysz przygotować się i stawić czoła nadchodzącym wyzwaniom ? Wszystko zależy od Ciebie!Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na forum gry Wiedźmin:Versus!
 

SaLi

Forum veteran
Tajemnicze...Kilka tygodni to maaaasa czasu...Stawiam na jakas eventowa klase ;DMoze Azar, mutant Salamandy..?W koncu "czarne chmury" to nie przelewki ;D ...
 
Brysiu said:
...Nad Wyzimą gromadzą się ciemne chmury...
A mi to brzmi jak konkurencja do Stalkera: Clear Sky ;).Tak na serio, to jestem baardzo ciekawy co szykujecie. Szczególnie, że jakoś Versus bardziej mnie wciągnął, niż DM i na pewno będę w "tym czymś" co się szykuje brał udział ;). Nie pozostaje nic innego jak nabić 30 lvl i cierpliwie czekać ;).
 
Kiedy dowiemy się czegoś więcej? Czy gromadzące się chmury nad Wyzimą, to nawiązanie do jakiegoś wątku z gry WIEDŹMIN?
 
No i mną wstrząsnęło gdy mnie wywaliło z gry bo serwer przeciążony jaja co nie!!!:). To pewnie ta sensacja... ]:->
 
Rogy said:
Czemu nie mogą od razu powiedzieć daty? ;]
bo będzie przekładana ;]no dobra, sory za ten paskudny dżołk, ale musiałem, no cholera musiałem ;]
 
Top Bottom