Kaer Morhen - lokacja

+
Mordowni jako takiej chyba nie ma. No ale według książek to była ona oddalona nieco od zamku więc można założyć że teoretycznie ona gdzieś jest może nawet na mapie ale no jak wyjdzie się już kawałek za daleko to wiadomo co się dzieje. Geralt coś tam biadoli i lipa. Swoją drogą to to trochę dziko jest że Geralt w taki czy inny sposób wysyła / prosi o przybycie różnych postaci do siedliszcza a one tam trafiają bez mrugnięcia okiem choć prawdopodobnie nigdy ich tam wcześniej nie było, a jak wiadomo z książek warownia była schowana w górach i baaardzo niedostępna.
 
No, powinny odpalić zadanie...
http://www.gosunoob.com/witcher-3/berengars-blade/

Znalazłem ten liścik Berengara
jeszcze jak Vesemir żył,
ale nie pogadałem z nim i teraz jak już skończyłem grę ten quest się nie uruchamia. W jaskini był worek świecący na czerwono, ale zawierał tylko oreny...

Z innej beczki: po grze w Kaer Morhen została Keira Metz. Mogę z nią pogadać jakby ciągle siedziała w chacie w Velen, oraz o Lambercie. :) I kupić ziółka czy schematy.
 
Last edited:
Wiem, widziała. By się do niej dostać prawdopodobnie trzeba jakiegoś klucza, bo widziałem, że teoretycznie ścieżka prowadzi przez takie zamknięte drzwi (info, że klucz jest wymagany), ale zawsze można przeskoczyć przez mur.

Co do zadania, jakiś mieczyk. Swoją drogą nagroda z kuźni też jakaś epicka nie była. Nie tracę najwyraźniej dużo. A co do samych notatek to może dlatego zniknęły? Bo i tak już jest za późno to po co ma mi zadanie zalegać? Jak następnym razem będę grę robił to się przyjrzę.
 
Ja nie mialem zadania po podniesieniu notatek, a na koncu jaskini po pokonaniu Ifrita byly puste skrzynie ;(
 
W skrzynkach były:
Po jednej z danego typu, czyli jedna ciężka, jedna średnia, jedna lekka. Pamiętam, że średnia to była zbroja egzekutorów wiecznego ognia, ciężka to chyba pancerz z Ban Ard. Lekkiej nie pamiętam.
 
Quest z kuźnia :

Co do misji z notatkami berengara to mi też nie działa
próbowałem jak vesemir żyje
, moze w jakimś patchu to naprawią
 
Jak pisałem wcześniej dropy z najwyższym lvl dostałem ze strzeżonych skarbów. Lekką zbroje ze skarbu Leszego i srebrny miecz ze skarbu wywerny.

P.S. Co Keira mówi o Lambercie? Nie wiedziałem że jest nadal w Kaer.
 
Widocznie gra losowo przyznaje przedmioty w skrzyniach. Ja miałem w tych strzeżonych skarbach jakieś pierdółki. Ale nie mam co płakać. I tak teraz śmigam z mistrzowskim setem ze szkoły wilka.
 
P.S. Co Keira mówi o Lambercie? Nie wiedziałem że jest nadal w Kaer.

W sumie nic ciekawego i nic ponad to, co w rozmowie po pogrzebie.

Zeby sie do niej dostac trzeba hopnac mur kolo wahadel. Zeby wrocic trzeba ostroznie spadac z urwiska, mi sie udalo znalesc takie miejsce za 4 podejsciem i chyba troche fartownie, zaraz na prawo od Keiry. Ogolnie, baczenie trzeba miec pod nogi, bo pierwszy stopien moze byc za wysoki na wiedzmina nogi ;)

EDIT: Zrobilem Wiedzminska Kuzne po dodaniu DLC z rynsztunkiem Wilka.
W jednej ze skrzyn jest mistrzowska kurtka, co zaoszczedza troche smieci do craftu.
 
Last edited:
Nie wiem, czy ktoś wspominał, ale znalazłem kolejne zadanie w KM. Na jeziorku, po którym płynęliśmy z Lambertem w jednym z questów głównych jest na wschodzie taka mała wysepka, znajduje się też tam jeden ze schematów rynsztunku cechu wilka. Po przeszukaniu dokładnie uaktywnia się quest: "Sąsiedzka sprzeczka".
 
Tak czytam ten wątek i dopiero co jestem po fabule w Kaer Morhen. Pierwsze co to właśnie na własną rękę zwiedzałem całą mapę i wszystkie widoczne budowle. Misje z kopalnią, bastion i jaskinie wiedziminów znalazłem sam. Co tam można jeszcze ciekawego znaleźć. Najlepiej jakby ktoś wypisał wszystkie dostępne misje, skarby itp ;)

---------- Zaktualizowano 09:19 ----------

Ok ja znalazłem 3 zadania poboczne:
-Bastion
-Kuźnie
-Efekt cieplarniany

-Jedno miejsce mocy

4 drogowskazy szybkiej podróży

Miecz: Tor'haerne na 22 poziomie ;)

Jest coś tutaj jeszcze do odkrycia ?
 
Jest coś tutaj jeszcze do odkrycia ?
Jest jeszcze Sprzeczka Sasiadow. Male zadanie, znikomy loot jak na ten poziom, bardziej dla smaku.

---------- Zaktualizowano 12:52 ----------

Znalazlem jeszcze na brzegu jeziora stojaca sztaluge i kilka pedzli, malarza ani sladu :) Nie wiem o co chodzilo, ale ciekawy widok :)
 
Jest taka wysepka, niedaleko przystani z której wyrusza się z Lambertem do kręgu żywiołów, tam trzeba zbadać ciało utopca
 
Jeden z tomów jest też na parterze klatki schodowej we wnęce, w zależności od miejsca fabuły wnęka jest normalnie widoczna lub zamaskowana iluzją
Ja jakoś nie potrafię tego znaleźć. Szuykam i szukam i nic. Ani 1wszego tomu nie mam ani 2giego
 
Top Bottom