Kaer Morhen - lokacja

+
Oczywiście jest jeszcze grób Leo, który komentuje Geralt, ale to chyba już każdy znalazł.

Mordowni chyba nie ma, aczkolwiek jest jakaś ścieżka z wbitymi drewnianymi palami.
 
Oczywiście jest jeszcze grób Leo, który komentuje Geralt, ale to chyba już każdy znalazł.

Mordowni chyba nie ma, aczkolwiek jest jakaś ścieżka z wbitymi drewnianymi palami.

Możesz dać jakieś wskazówki gdzie można ten grób znaleźć? Nie trafiłem na niego przechodząc pierwszy raz grę, teraz chciałbym się lepiej przyjrzeć wszystkiemu.
 
Cześć
Ktoś mi powie jak przejść dalej tą jaskinie (z mapki)
U góry jest skalny podest, da radę tam wejść ? Czy jest tylko do zeskoków

 

Attachments

  • witcher3 2015-06-30 15-29-57-35.jpg
    witcher3 2015-06-30 15-29-57-35.jpg
    203.4 KB · Views: 1,462
Panowie i Panie,
czy mam jakiegoś buga czy sam zawaliłem sprawę? Chcę wrócić do KM po rynsztunek szkoły wilka ale nie mam żadnego drogowskazu żeby się tam dostać. Co robić?
 
hmm. W Novigradzie, po rozmowie z Jaskrem z wątku głównego, przed wyruszeniem na Skelige. Jest poprostu za wcześnie chyba, skoro nie mogę wrócić, ale zmylił mnie sugerowany poziom zadania, właśnie z rynsztunkiem wilka
Odpaliłem grę od nowa, żeby sprawdzić czy jest możliwość eksploracji KM, ale nie uświadczyłem, dlatego chyba za wcześnie.
 
Witam może mi ktoś powiedzieć gdzie jest list bandytów slamandry ? gdzie to trzeba isc żeby go zdobyc

---------- Zaktualizowano 06:45 ----------

Powie ktoś gdzie jest list bandytów slamandry gdzie to trzeba dojsć żeby go zdobyć?
 
hmm. W Novigradzie, po rozmowie z Jaskrem z wątku głównego, przed wyruszeniem na Skelige. Jest poprostu za wcześnie chyba, skoro nie mogę wrócić, ale zmylił mnie sugerowany poziom zadania, właśnie z rynsztunkiem wilka
Odpaliłem grę od nowa, żeby sprawdzić czy jest możliwość eksploracji KM, ale nie uświadczyłem, dlatego chyba za wcześnie.

ktoś coś?
 
Witam może mi ktoś powiedzieć gdzie jest list bandytów slamandry ? gdzie to trzeba isc żeby go zdobyc

---------- Zaktualizowano 06:45 ----------

Powie ktoś gdzie jest list bandytów slamandry gdzie to trzeba dojsć żeby go zdobyć?

List jest w jaskini nad jeziorem , tu masz questa z tym listem
 

Attachments

  • witcher3 2015-07-17 19-09-35-99.jpg
    witcher3 2015-07-17 19-09-35-99.jpg
    132.8 KB · Views: 611
Last edited:
Z tymi miejscem mocy to jest trochę zabawy. Jest niedaleko tego miejsca, gdzie idziemy z Lambertem. Ten taki kamienny "ołtarz". Zaraz screeny podeślę.

---------- Zaktualizowano 20:03 ----------

Zdjęcie
W miejscu, gdzie jest łódka jest wejście do jaskini. Musisz przez nią całą przeleźć. Jak wyjdziesz, w końcu, bo trochę ci to zajmie, powinieneś być na skarpie. Z góry mówię, wyjść jest kilka, ponadto będziesz musiał się trochę powspinać by dostać się do prawidłowego wyjścia. Stamtąd jest rzut beretem do miejsca mocy. Dodatkowo na zielono oznaczyłem tamto ołtarzo-podobne coś. Z tamtego miejsca jest bardzo łatwo dostać się do magicznego kamienia, więc zawsze przy okazji warto to robić.
 
Last edited:
Też nie denerwowało to miejsce mocy, bo przegapiłem* je przy fabularnej wizycie.

Teraz do szewskiej pasji doprowadza mnie miejsce mocy na Skellige (też przegapione w fabule):


*nie użyłem
 
Poprawka - tam się nie da wrócić. By przejść przez tamtą jaskinię potrzebny jest Lambert, więc okazja jest tylko jedna. Dosłownie jest po drodze przy zadaniu. Po wyjściu mamy zakręcić ścieżką w lewo, a by dostać się do miejsca mocy trzeba iść malutki kawałeczek do przodu.
 
Last edited:
Top Bottom