Kamera z 3-ciej osoby?

+
Witam. Czy tworcy planuja dodac mozliwosc grania w trzeciej osobie? Mysle ze gra na tym duzo by skorzystala przynajmniej poza walka.
 
Witam. Czy tworcy planuja dodac mozliwosc grania w trzeciej osobie? Mysle ze gra na tym duzo by skorzystala przynajmniej poza walka.
Nie planują. O dawna było mówione, że nie ma takiej możliwości. Niestety.
 
Nie wiem, jeśli chodzi o 3 osobę to naprawdę kiepski pomysł dla tej gry: strzelania, dialogi, parkour, samochody, wszczepy, wszystko działa super w 1 osobie. Gra się sprzedała wyśmienicie, a pewnie jeszcze się sprzeda.
W ten sposób się wyróżnia, a tak to byłby kolejny TPP na rynku, no i wrażenia z miasta byłyby dużo gorsze.
 
Pewnie za
Nie wiem, jeśli chodzi o 3 osobę to naprawdę kiepski pomysł dla tej gry: strzelania, dialogi, parkour, samochody, wszczepy, wszystko działa super w 1 osobie. Gra się sprzedała wyśmienicie, a pewnie jeszcze się sprzeda.
W ten sposób się wyróżnia, a tak to byłby kolejny TPP na rynku, no i wrażenia z miasta byłyby dużo gorsze.
lezy jak dla kogo. Jak dla mnie w pierwzsej osobie powinna byc tylko walka a reszta w 3 os. I do wyboru jak kto woli.
 
Nie wiem dlaczego Redzi nie mogli dodać TPP jak to jest zrobione w GTA czy RDR2 poprzez opcje. Rozumiem że chcieli nadać historii i cutscenkom trochę immersji i wczucia się w postać V, ale FPP można było np wymusić w cutscenkach a przez resztę gry wybór należałby do gracza.
 
Nie wiem, jeśli chodzi o 3 osobę to naprawdę kiepski pomysł dla tej gry: strzelania, dialogi, parkour, samochody, wszczepy, wszystko działa super w 1 osobie. Gra się sprzedała wyśmienicie, a pewnie jeszcze się sprzeda.
W ten sposób się wyróżnia, a tak to byłby kolejny TPP na rynku, no i wrażenia z miasta byłyby dużo gorsze.

Kiepski pomysł to ........kompletny brak FPP :(
Po jakie licho ludzie dziesiątki minut (sic!) marnują na tworzenie postaci ( a to kolor włosków dobierają , a to długość paznokci ......etc. ) ? To samo tyczy w jakiejś części doboru ubioru , uzbrojenia itd. Przecież tego w samym gamplay'u nie ma.

Zostaje przeglądanie się w lustrze !! / jeśli trafisz na działające / albo podgląd w menu. O to chodziło ?
Mnie ciekawi jaki był tok myślenia twórców " ...... a zrobimy co innego niż w wieśku... " ?? jakie poważne racje stanęły za takim a nie innym rozwiązaniem. Dlaczego nie dano wyboru. Nie ma możliwości ? kierowanie pojazdem to są do wyboru 3 widoki a postać ma tylko jeden ??? B. duży minus gry.

Dla mnie brak FPP to wyraźny minus tej gry. Na dziś z 8.5/10 (ocena ogólna obejmująca wszystkie +/- ) zrobiło się 7.5/10.
 
Last edited:
Kiepski pomysł to ........kompletny brak FPP :(
Po jakie licho ludzie dziesiątki minut (sic!) marnują na tworzenie postaci ( a to kolor włosków dobierają , a to długość paznokci ......etc. ) ? To samo tyczy w jakiejś części doboru ubioru , uzbrojenia itd. Przecież tego w samym gamplay'u nie ma.

Zostaje przeglądanie się w lustrze !! / jeśli trafisz na działające / albo podgląd w menu. O to chodziło ?
Mnie ciekawi jaki był tok myślenia twórców " ...... a zrobimy co innego niż w wieśku... " ?? jakie poważne racje stanęły za takim a nie innym rozwiązaniem. Dlaczego nie dano wyboru. Nie ma możliwości ? kierowanie pojazdem to są do wyboru 3 widoki a postać ma tylko jeden ??? B. duży minus gry.

Dla mnie brak FPP to wyraźny minus tej gry. Na dziś z 8.5/10 (ocena ogólna obejmująca wszystkie +/- ) zrobiło się 7.5/10.
A w wieśku był wybór? Tak pytam z ciekawości? Kierowanie pojazdami działa dużo lepiej w FPP niż w TPP, TPP jest dodane na siłę. Poza tym było wiadomo jak będzie gra wyglądać w tym aspekcie od 2 lat, ludzie robią godzinami postać, bo potem bawią się photomodem (jest nawet jedno zadanie gdzie to gra rolę) W pierwszej osobie widać co nosisz. Za mało? No cóż to trudno na rynku masz sporo TPP coś ciekawego na pewno się znajdzie, jeżeli ta gra się nie podoba, tak jak ze wszystkim nie jest dla każdego. Łącze się w bólu i życzę miłego dnia.
 
Tak właściwie to już chyba trwają pracę tak takim modem.
Ludzie całe czas rzucają tym filmikiem... Autor tego filmika NIE PRACUJE NAD MODEM 3 OSOBY. To tylko prezentacja w której pokazuje swoje umiejętności, autor w ogóle nie jest zainteresowany Cyberpunkiem ani jako moder ani jako gracz.
Niestety nie chce on podzielić się wiedzą w jaki sposób uzyskał swój model (konkretnie chodzi o wartość głowy której nikt nie może znaleźć), autorowi zarzucono egoizm, zrobiła się g burza i ostatecznie wyłączył możliwość komentowania.

Na kilku różnych forach widziałem już oficjalne requesty o stworzenie takiego moda nawet za odpłatnościa, ale póki co żaden profesjonalny moder nie zgłosił zainteresowania. Zapewne znajdą się ludzie którzy odtworzą to co jest w tym filmiku - bo zbyt wiele osób zwyczajnie chce mieć tryb TPP i szkoda że tylko CDPR tego nie rozumie - ale może to trochę potrwać. Jak wielu mówi - za rok, dwa - to będzie zupełnie inna gra, pod każdym względem.
 
Top Bottom