Kamienie runiczne

+
Kamienie runiczne

Znalazłem już kilka kamieni runicznych Czernobóg i wszystkie "dodają" do siły ataku 0 i nic poza tym. Czy to jakiś bug, czy o co chodzi?
 
no pewnie wszyscy to mają, mógłby ktoś ogarnięty napisać czy to tylko literówka czy na prawdę nic on nie zmienia, bo można go sprzedać jest dosyć drogi :)
 
Niestety nie zmienia. Jakiś RED zapomniał wpisać cyferkę gdzie trzeba. Było zgłaszane w wątku z patchem z tego co widziałem.
 
To jest bug, dodają one procentową szansę na unikniecie obrażeń z danego ciosu. Statsy w grze (cechy postaci) to pokazują, bug jest w UI.
 
Runa do miecza

Witam,

mam takie pytanie odnośnie runy do mieczy (nie pamiętam dokładnej nazwy tej runy), która ma za zadanie zwiększać siłę ataku - runa ... darzbóg etc. Problem w tym, że od początku gry (przechodziłem stadia od wersji 1.02 do 1.04) każda taka runa ma w statystykach okrągłe 0. Wszystkie inne runy działają - szansa na ogłuszenie, podpalenie itd. Elegancko. Tylko ten jeden rodzaj run nie działa. W związku z tym chciałbym zapytać, czy one działają dopiero w powiązaniu z jakąś runą czy innym czynnikiem, czy to jest jakiś bug, który zostanie naprawiony z czasem?
 
Top Bottom