Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
@iris , @undomiel9 , @P ATROL
No wiem, wiem, ja też w sumie nie jestem z tych, co im szczególnie na laurach zależy - byle jakoś się przeturlać z klasy do klasy, z w miarę dobrymi ocenami, ważniejsze co mi tam w głowie zostanie... Tak sobie tylko tutaj marudzę, wylewam żale przy herbatce. :p Bardzo dziękuję za słowa otuchy, w końcu jakieś wsparcie. ;)
Każdegoczasu! :D

Ja pamiętam rozmaite kwestie, w tym taką, że na fizie pod nosem psioczyłam, po huk mi wzory na cośtam z dżulami, skoro jako żywo nigdy w życiu z tego nie skorzystam... Tak samo, jak z funkcjami na matmie.
I co?
No i to, że nigdy w życiu z tego nie skorzystałam, a ja wiedziałam, że tak będzie xD I teraz mogę spokojnie dalej nie kumać i nikt mi za to nie da dwói ani się nie będzie czepiać, hyhy, normalnie wygrałam ;D
A co się na klasówkach upociłam, to moje. Zreszta i tak nie pamiętam ;) No bo tak to właśnie jest: coś, co spędzało sen z powiek i obrzydzało życie, teraz się pozacierało. Pamiętam śmieszne momenty, rozmaite klasowe zdarzenia, korytarzowe amory obserwowane z zazdrością pewną, snujące się grupki ciemno odzianych indywidualistów, którzy byli Tacy Inni i też trochę zazdrościłam. I ogólne wrażenie lat szczenięcych, kolejnych wakacji z najgorętszym latem ever, oj, to się miło wspomina. A przecież były rozpacze i takie tam różne. Doły.
Obecny etap też pewnie będę wspominać wybiórczo, ale jednak czegoś się nauczyłam przez lata szkolnych dramatów rodem ze spalonego teatru - że się trzeba cieszyć chwilą, łapać małe radości, nawet jeśli są i problemy. Bo tego nikt nie odda potem, to se ne vrati. Albo się chapnie teraz, albo nigdy.
To, ten - głowa do góry. I wygaduj się, ile chcesz, i tak Cię nikt tu nie zna xD
 
Właśnie się dowiedziałem, że muszę pisać rozszerzoną maturę z historii muzyki. No jakoś dziwnie tak... Trzeba będzie przestać spać na lekcji :/
 
Brać studencka Politechniki Śląskiej zaczęła świętowanie 11 września z grubej rury.



U mnie w jednym tygodniu ktoś z 4 razy włączył alarm. Mimo, że alarm czasem kilka sekund trwał, to i tak przyjeżdżały 3 jednostki straży.

Ed: W ogóle teraz zauważyłem, że ludzie dodawali wczoraj posty wieczorem. Mi gdzieś od 17, aż do dzisiaj forum nie chciało się uruchomić, nawet na różnych przeglądarkach. Ktoś tak miał?
 
Last edited:
@AndersonSilva
A inne strony chodziły?
Bo ja czasem tak mam, że wchodzenie w internet oznacza wchodzenie na forum. Poczytam co się dzieje w forumowym świecie, wyłączam kompa i idę dalej :p
 
Jeśli forum i sadistic nie chodziły to tak jakby internetu nie było :p
Przeskanuj kompa, oczyść go ze zbędnych rzeczy, a następnie sformatuj i jako ostateczna ostateczność - wywal przez okno jeśli już nic nie pomaga.
 
Mam lepsze sposoby na takie dolegliwości. Wyłączanie i włączanie kompa. Wieczorem zgasiłem, w dzień włączyłem i działało - niezawodny sposób :D
Dobrym sposobem jest również bardzo czułe przemawianie do sprzętu elektronicznego. W moim przypadku grożenie notebookowi czasem pomaga, rzadko, ale pomaga. Dla wytrwałych pozostaje sposób zaproponowany przez Kolegę @AndersonSilva.
Choć i ten nie zawsze działa.
Złośliwość rzeczy martwych i syndrom Narsa. Ciekawe określenie, podpinam się ;)
 
Mój zgrywa wtedy trochę niedostępnego, taki wstydniś bardziej z niego.
Hmmm ... ciekawa reakcja. Mój natomiast udaje niedostępnego i i uparcie idzie w blue screen. Zapewne nie przemawiam do niego wystarczająco czule:

Ups, po czasie. Już wychodzę ;)
 

Attachments

  • mlot.jpg
    mlot.jpg
    57.2 KB · Views: 30
Toć to wielka wyciskarka do cytrusów jest (wiem, bo przejeżdżam codziennie do pracy
)


Jak już tam zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, to planuję kupić drukarkę 3D, wynająć grafika, który to zaprojektuje i zacząć produkować oraz sprzedawać pamiątkowe wyciskarki w tym właśnie kształcie.
#pomysłnastartup
 
Jak już tam zaczną przyjeżdżać pielgrzymki, to planuję kupić drukarkę 3D, wynająć grafika, który to zaprojektuje i zacząć produkować oraz sprzedawać pamiątkowe wyciskarki w tym właśnie kształcie.
#pomysłnastartup
Nie zapomnij zarejestrować firmy, kupić kasy fiskalnej i odprowadzać podatki
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom