Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Breaking news!
Łoles wcale nie stracił głowy... a przynajmniej nie w XIV wieku...

 
Last edited:
Tak sobie myślę, że pierwsze co zrobię po otrzymaniu paczki z moją EK, to zamknę poradnik w jakiejś szafce z szyfrem, żeby mnie nie korciło zajrzeć jak to się wszystko skończy :p
 
Kurczę, faktycznie :p Byłem święcie przekonany, że poradnik jest integralną częścią każdego wydania :p W końcu dodawali go od pierwszej części.
 
To sem znowu ja :p Ktoś kiedyś mówił, że brakuje mi jeszcze Wiedźmina na CDP.PL ... otóż ... już mi nie brakuje :D
 
Ja z kolei zacząłem pisać maturę próbną z Angielskiego o 9:10, a teraz jestem w domu i siedzę przed kompem. Napisałem całą... Co jest ze mną nie tak?
 
Prawdopodobnie Anglik był okropecznie prosty, a Waść masz język Szekspira w małym paluszku. :D Inaczej sobie tego nie umiem wytłumaczyć.
 
Wieśmin jeden zaliczony po raz kolejny i znowu jakieś 45 godzin wyjęte z życiorysu :p

A z Flash modem czy tak "na czysto" ?

Ja kiedyś chciałem być ambitny i z wymienioną modyfikacją (na najwyższym poziomie trudności) doszedłem do początku IV aktu. Tam gra mnie zniszczyła.
Może trzeba było iść w petardy albo postać wyżyłować na łatwiejszych aktach?
 
A z Flash modem czy tak "na czysto" ?

Bez FCRa, i modów na podnoszenie trudności. Próbowałem kiedyś z Flash Modem na poziomie HARD, ale wywaliłem po tym, jak musiałem ganiać się po domu z jakimiś obszczymurkami, bo mnie bili :p A ja przecież jestem Geralt z Rivii, Biały Wilk, Rzeźnik z Blaviken, Wiedźmin, a nie żadna popierdułka, żeby mi byle chłop z widłami groził :p
 
^^ Mięczak :p ...

Ja grałem na INSANE :devil: ...

Pomyśl ile wówczas miałbyś godzinek, a niemal każda potyczka stanowiłaby taktyczne wyzwanie.

Ech, ta dzisiejsza młodzież View attachment 7855 ...
 

Attachments

  • connie_mini_oldman.gif
    connie_mini_oldman.gif
    3 KB · Views: 33
Status
Not open for further replies.
Top Bottom