Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
@Sylvin

Rekordu nie pobiję niestety :p
W moim wodnym imperium też nie jest wesoło. Bojownik raczej to zniesie, ale co do ampularii (takie duże ślimaki) to już mi dwie wykitowały :(

.
 

Attachments

  • DSC01121.jpg
    DSC01121.jpg
    390.8 KB · Views: 21
  • IMGP2234.jpg
    IMGP2234.jpg
    399.4 KB · Views: 20
U mnie było w cieniu 36 stopni. To było w okolicach 15tej. Teraz to nawet nie ma co mówić, bo żarówka świeci w czujkę i jest 52 stopnie. ;) W Krypcie mam 28. Bez wiatraka ani rusz.
 
Przykro mi z powodu ampularii. Bojownik powinien znieść te temperatury. Twarde zawodniki z tych gatunków rybek. Też kiedyś trzymałem go w akwarium, strasznie ganiał mi welona :p
Temperatura, po tym jak jeszcze wzrosła do 39,6⁰C, w końcu zaczyna opadać (jest o 0,2⁰C mniej). Myślę, że koło 21:00 będzie można pomyśleć o otworzeniu wszystkich okien.


---------- Zaktualizowano 17:26 ----------

@robert70r
Nawet nie chcę myśleć ile byłoby na termometrze, gdybym miał wystawiony na słońce, ale podejrzewam, że gdybym wbił jajka na blachę wystawioną na to słońce, to miałbym niezłą jajecznicę :D
 

Attachments

  • 20150808_164453.jpg
    20150808_164453.jpg
    366.2 KB · Views: 21
Nawet nie chcę myśleć ile byłoby na termometrze, gdybym miał wystawiony na słońce, ale podejrzewam, że gdybym wbił jajka na blachę wystawioną na to słońce, to miałbym niezłą jajecznicę
Myślę, że spokojnie by się udała. :D
 
Ostatnio za sprawą pewnego serialu zaczął mnie kręcić airsoft. Mówiąc szczerze to myślałem że tam się używa tylko zwykłych 'pistolecików', a tymczasem...


Nie spodziewałem się że te 'zabawki' mogą mieć taką siłę ognia. Musi boleć jak się czymś takim dostanie w pysk :p
 
Jako, iż ciemno i zimno ( kiedy zrobiła się jesień :( ? ) zacznijmy ten wieczór kulturalnie. A proszzzz ...



Gdzie najlepiej zacząć czytanie po 2 miesiącach nieobecności? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom