Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
I_w_a_N;n7966830 said:
wyrób sero-podobny
Miałem toto zeszłego tygodnia. Jak na wyrób sero-podobny, to nawet całkiem smakował. A co do ceny. zeszłego roku zapłaciłem tyle za szybkie zakupy w sklepie za rogiem, a niedawno, bo 10 lutego, kwota jaką musiałem zapłacić za parę rzeczy (trochę polędwicy i masło), wyniosła dokładnie 10 złociszy i 2 grosze. :)
 
Nie mam niestety pamięci do nazwisk, ale postaram się w przyszłym tygodniu zapamiętać.
Audycja we wtorek to - o ile czegoś nie pokręciłem - "KaruzelaKołowrót" red. Rycak Puszka, w czwartek "Noc aligatorów" red Jachacz. Kiedyś we wtorek był chyba heavymetal prowadzony przez Matyaszewskiego. Radio jest dostępne online.
 
Last edited:
Jestem ciekawa, zasięgnę języka kto tam działa teraz. Mam akurat sposobność ku temu :)
Pamiętam, że kiedyś tam Matyaszewski prowadził heavymealową audycję, jednak odkąd przestałam działać w RL, pouciekały mi nazwiska. Oczywiście troszkę się tam pozmieniało odkąd jeszcze tam chadzałam.
 
Nie wiem czy złapię dzisiaj Trojkę, ale mam nadzieję, że choć troszkę.
Zajrzałam na stronkę RL, ale nie mają tam ramówki w ogóle wprowadzonej. Pytałam kolegę z RL, ale powiedział, że sam nie wie i że zawsze była...
We wtorki i czwartki około 16:00 bodajże jest "reportaż cafe" - można zgarnąć książki za skomentowanie reportażu lub audycji :) i to porządne, pamiętam, że Monika rozdawała reportaże z Czarnego :) Kasia chyba ze Znaku.
 
He, he...
Stary gupi Mario zainstalował se World Of Tanks. I bedzie szczelał, jak Gustlik. :facepalm:

A tak serio to z nudów żem to sprawił, ale nawet fajne to to. :)
 
Zrobiło się tak ładnie, że i ja postanowiłem naprawdę porządnie przewietrzyć Kryptę. Nie to, żebym nie wietrzył, ale robiłem to szybko ze względu na niskie temperatury. Na balkonie też trza posprzątać, bo ostatnio ptoptaki kapkę nabrudziły. To w zasadzie syzyfowa robota, ale co zrobić.
 
Ja tu jestem cały czas :p Tylko chwilowo mam staw skokowy w opłakanym stanie i trudno mi się kuśtyka do komputera :p
 
Pewnie jakbym sprzedał nerkę i odpowiednio zainwestował nie musiałbym już chodzić do pracy ... a właśnie ... nie chcesz kupić nerki? :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom