Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Dlaczego "EJ" ?

A już wiem o co chodzi.

Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że życie jest piękne.

Ono jest szare i ponure i w ogóle.
 
Balanced_MindPL;n10412642 said:
Nie rozumiem ludzi, którzy uważają, że życie jest piękne.

I nie zrozumiesz, dopóki nie będzie to Twoje życie zagrożone. Przez chorobę, przykładowo. :)
 
Było zagrożone wiele razy, ale jak bardzo musi być zagrożone? Jak się zmotywować, jeśli życie daje w kość wiemy, że czujemy się bardzo słabo psychicznie "Jeśli miałeś w roku 3 pogrzeby bliskich osób daje nam bardzo słabe poczucie tzn no jesteś takim dziwakiem" i fizycznie, że nic ci się nie chce to jak się podnieć i się zmotywować być cały czas uśmiechniętym, nie zamykać się do ludzi i itp. Może coś w życiu źle robię i nie doświadczyłem tego, że życie jest piękne? Inni żeby odpocząć od tych ciężkich chwil jadą gdzieś odpocząć gdzie daje nam dużo to myślenia gdzie każdy bije się z myślami nawet ciężkimi, a nawet tak sobie myślę, że życie potrafi zaskoczyć i pewnie jest tym "życie jest piękne" ?
 
Last edited:
Izengrin;n10510772 said:
ram na PC i częściej przegrywam niż wygrywam żeby była pełna jasność

Przecież nic nie sugeruje i też gram na PC.

Izengrin;n10510772 said:
Nie jestem typem E-sportowca prawdę mówiąc jestem strasznym "Klockiem" do lania i traktuję gwinta tylko w kategoriach kolekcjonerskich(Ładne karty) i klimatu wiedźmina, ale nie powiem żebym tylko przegrywał.

Ja też nim nie jestem. Kolekcjonerem? Rozumiem znaczki pocztowe albo coś innego co zwraca wartość, a grasz dla zabawy to zagramy 1 vs 1?
 
Szincza dobrze nam życzy i chce, aby nam w .... brzuszek poszło. Piękne dzięki :*



 
Wszystkiego Najlepszego z okazji dnia Kobiet!
W ten piękny dzień jesteście dla Nas najważniejsze z całego serca uśmiechnijcie się od ucha do ucha,
Nie doznaj dziś żalu i smutku niechaj Wasze serca rozgrzeje się do czerwoności poczuła smak namiętności,
Poczuła radość natchnienia zapachem radość istnienia abyś odkryła swe prawdziwe zwariowane zalety,
My dziś wypijemy za Wasze zdrowie za to My podarujemy Was winem i gorzką czekoladą wraz magiczna kolacją,
Po kolacji patrzymy w niebo gdzieś Wy jesteście gwiazdą, która mocno świeci przy blasku Księżyca,

Kochamy Was Panie! xd
 
Last edited:
Nie zgadzam się z Serkiem! Mężczyzna powinien być mężczyzną, o i jest jeszcze zmywarka do naczyń.

Powód jest taki, że mężczyzna powinien dbać o rodzinę lub podzielić się obowiązkami z płci żeńską, To już trzeba się dogadać między sobą.
 
Last edited:
Koło mnie rano padał śnieg, później było pochmurno. A tak od 16-17 się przejaśniło i teraz jest całkiem ładne słońce.

Ale i tak cały czas wieje (teraz może słabiej) - to zdecydowanie nie były ładne (pogodowo) święta...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom