Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
175 to dużo, tyle to ja bym chciała mieć (minimum). "Ciutkę", jestem mniejsza, nad czym strasznie ubolewam. Bycie wysokim jest cudowne, to górowanie nad wszystkimi... No i na koncertach wszystko się widzi.
 
ser-ekxD said:
Też mam 1.75m, więc dołączam do pytania xD

To byś Orena dał po prostu, a nie spamujesz. xD


@Up Oj nie jest... Za każdym razem widzę jak Ci wyżsi w coś uderzają albo to gałąź, albo niskie przejście czy cuś to ciesze się, że jestem niższy. :)
 
Zawsze można się schylić, wielkie mi tam przeszkody. ;p

To dlatego Bezi się tak uprasza o te pierniczki i przepisy, biedak niedożywiony jest!
 
Koleżanko, można mieć i metr sześćdziesiąt i się z tego cieszyć.
Wiesz, jak łatwo gryźć po kostkach wtedy? ;)
 
Myszoskoczka said:
To dlatego Bezi się tak uprasza o te pierniczki i przepisy, biedak niedożywiony jest!
Nie no tragedii nie ma, ale pierniczki bym skosztował. Muszę coś ze sobą zrobić bo w przyszłej pracy mi się krzepa przyda...;)/>
 
Eee tam. :D Ja nie jestem wysoki ale to moja swoje zalety - przy okazji żeglarstwa rzadziej dostaje bomem w głowę i nie muszę się schylać jak zwrot robię. :D
 
Wszyscy mi powtarzają, że "małym łatwiej znaleźć wyższego chłopaka", czy inne mądrości, ale jak mi przejdzie przed nosem taki/taka 180+ to zazdrość niesamowita. ;p

Śmieszne jest to, że znam o wiele mniejsze ode mnie osoby (147 cm, dziewczyna, która okres szybkiego wzrostu ma już dawno za sobą), a i tak uważam się za krasnala.

Undomiel - jakoś nie zauważyłam, ale to może kwestia dodatkowych dwóch centymetrów. :p
 
Myszoskoczka said:
Wszyscy mi powtarzają, że "małym łatwiej znaleźć wyższego chłopaka", czy inne mądrości, ale jak mi przejdzie przed nosem taki/taka 180+ to zazdrość niesamowita. ;p


A niskiemu wysoką dziewczynę...? :D Tak to nie działa. Ale poważnie - wzrost nie ma znaczenia. Znam osoby wyższe które narzekają na swój wzorst, że za wysokie, w drugą stronę też, a mi mój wzrost pasuje, bo widać tak wysoki miałem być. XD
 
Co powiecie na nowy spamerski temat Wzrost Forumowiczów? Potem jeszcze Waga Forumowiczów i BMI Forumowiczów? xD
 
undomiel9 said:
Ale mam syndrom producenta chyba, nie lubię jeść tego, co moja manufaktura wykonuje. Nie, że takie wstrętne, tylko tak jakoś
Moja wyobraźnia już dopowiedziała sobie "więc jak ktoś by chciał pierniczka, to niech wpada". Chyba muszę coś zjeść;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom