Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Mengaard said:
Ja czy byłbym kurduplem czy miałbym dwa metry nie miałbym problemu z ciuchami.
Preferuję taki styl ubierania się:
:p/>/>

@DOWN:
O właśnie tak. :p/>/>
Ja się zawsze zastanawiałam, jak to jest, że takim panom portki z tyłka nie spadają. No nie ogarniam :>

Tniemy cytaty!
Szypek
 
CylonkaKama said:
Ja się zawsze zastanawiałam, jak to jest, że takim panom portki z tyłka nie spadają. No nie ogarniam :>
Ten po prawej stronie przytrzymuje przecież jedną ręką:p
 
CylonkaKama said:
Ja się zawsze zastanawiałam, jak to jest, że takim panom portki z tyłka nie spadają. No nie ogarniam :>

Lepiej się trzymają od tych rurek na majciochach szytych z obrusów przez babcie. :p

A ciastka lubi też Generał. Nie rób ze mnie żarłoka jedynego. XD
 
bassiunia said:
Lepiej się trzymają od tych rurek na majciochach szytych z obrusów przez babcie. :p/>

A ciastka lubi też Generał. Nie rób ze mnie żarłoka jedynego. XD

Ty lepiej powiedz kiedy znowu w coś będziecie grali, bo wypadałoby mi się w końcu pojawić.
 
bassiunia said:
Lepiej się trzymają od tych rurek na majciochach szytych z obrusów przez babcie. :p

A ciastka lubi też Generał. Nie rób ze mnie żarłoka jedynego. XD
Ahh no tak, Nighty też lubi. Tylko, że dla Niego zawsze mało zostanie, bo Ty wcześniej się do nich dobierasz :p
No, ale zawiesiłam produkcję tych ciastków, więc teraz nikt nie dostanie.
 
Spodnie mają założone normalnie, lekko opuszczone, krój jest taki, że jak opuścisz nie wiadomo jak zwykłe spodnie, to nie osiągniesz takiego efektu. :)
 
Mrru, pełna zgoda.

A ja to mam problem z butami.
191 cm, ciągle rosnę, ale stopa to rozmiar 49. :/
Praktycznie wszystko przez Allegro, czasem coś w Deichmannie znajdę dużego.
 
bassiunia said:
BSG? Chyba, że chcecie coś innego, to przywieźcie. Mandarynki możesz wziąć ze sobą. :p/>
Pasi. Mogę wziąć List Miłosny/Slavikę/Infiltrację. Z mandarynkami jest słabo, same kwaśne ostatnio :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom