Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.

Guest 3669645

Guest
Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc wstawiam tutaj.

Takie pytanko do REDów i największych weteranów -Znajdzie się w sieci miejsce gdzie można ściągnąć w jakości HD jakieś materiały promocyjne z pierwszego wiedźmina? Ale tylko takie, które zawierają gameplay. Bo wszędzie szperam i szperam, a tu same zwiastuny zmontowane z filmików CGI, a jak już się trafi na coś z gejmplejem, to jest tragicznej jakości.

@Marcin Momot Gdyby znalazły się jakieś fragmenty W1 nie zawierające HUDa (jak w zwiastunach W3, czyli bez napisów, ikonek, pasków życia wrogów itd.) to byłbym ogromnie rad :D
 
Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc wstawiam tutaj.

Takie pytanko do REDów i największych weteranów -Znajdzie się w sieci miejsce gdzie można ściągnąć w jakości HD jakieś materiały promocyjne z pierwszego wiedźmina? Ale tylko takie, które zawierają gameplay. Bo wszędzie szperam i szperam, a tu same zwiastuny zmontowane z filmików CGI, a jak już się trafi na coś z gejmplejem, to jest tragicznej jakości.

@Marcin Momot Gdyby znalazły się jakieś fragmenty W1 nie zawierające HUDa (jak w zwiastunach W3, czyli bez napisów, ikonek, pasków życia wrogów itd.) to byłbym ogromnie rad :D

Oj będzie ciężko. Jedynym takim miejscem jest nasz prasowy ftp, ale on jest regularnie czyszczony ze starych materiałów. Popytam, ale szansę na upublicznienie tego, o co prosisz są bliskie zeru (mówie jak jest :( ).
 

Guest 3669645

Guest
@Marcin Momot Dzięki za odpowiedź. Tak też myślałem, no ale cóż, spytać zawsze warto ;)

W takim razie teraz pytanie do obeznanych w modyfikacjach W1 -Istnieje jakiś mod "ukrywający" HUD w grze, wraz z napisami nad postaciami, paskami życia itd? Albo w ogóle czy jest jakiś inny sposób na pozbycie się tych rzeczy? Zielony jestem w tych sprawach, a jest mi to bardzo potrzebne :p
 

Guest 3669645

Guest
@P ATROL Usuwa cały HUD + napisy nad postaciami i paski zdrowia pod nimi? :p Jeśli tak to dzięki, skorzystam na pewno.
 
Tego Ci nie powiem niestety, ale w tymże FCR jest też opcja minimalistyczny interfejs, która usuwa paski życia na stałe spod postaci, z imionami nie pamiętam, ale chyba ich nie usuwa.
 
Rebiata, fajnie jest na Polconie? W tym roku mam rzut beretem (w budynku obok mojego starego liceum, lol) i się w sumie zastanawiam, ale nie wiem czy warto wydawać kabonę. Nie ma nigdzie programu na razie (poza listą gości) i nie wiem nawet czego się spodziewać, bo na konwencie nigdy nie byłem żadnym :p
 
Wszystko zależy, imo, od gości i prelekcji. Polcon we Wrocławiu był połączony z imprezą spod znaku wierzymy w UFO i tym podobnego mambo dżambo. Nie, żeby rzutowało to jakoś znacząco, ale niesmak pozostał, imo. Natomiast każdy, na ogół, może znaleźć jakąś fajną prelekcję dla siebie (w moim przypadku to był Orliński z opowiadaniem o przekładach Lema, Inglot o powojennym Wrocławiu, czy Orbitowski et consortes o horrorze). A jak masz blisko, to w ogóle nie ma się co zastanawiać :p
 
Wybrać się warto, nawet po to by zobaczyć jak to wygląda na żywo. Warto przejrzeć co jest w programie i poszukać tego co mogłoby cię zainteresować. Wejście bez zaznajomienia się jakiegokolwiek może okazać się dość chaotyczne i przypadkiem stracisz coś interesującego i wyjdziesz z niczem (nie licząc wrażeń ;)).
 
Dzisiaj podczas golenia się wpadła mi do głowy absurdalna myśl. Gdybyście rozpatrywali swoje życie jak RPGa... jak określilibyście swoje obecne statystyki i poziom doświadczenia? :lol:lol:lol:

Hyhy.
Mana 50
Życie 80
Siła 30
Zwinka 75
Charyzma 70
Mądrość 5 (ale ze zwojem 45)

Exp 35k, kolejny poziom za 5k, mam jedego chowańca, znam czary z 9 poziomu (zatrzymanie czasu, zawodzenie banshee), widzę w ciemnościach.
Najlepszy pokonany mob elitarny: MEN
Najlepsza walka: US

Specjalizacja: dwie bronie sieczne plus jęzor.

Po drodze zrobiłam milion questów, wzięcie niektórych zablokowało mi inne; obyło się bez konieczności respawnu, ale mam skilla w leczeniu, to dlatego.
Za cholerę nie wiem tylko, jak wczytywać poprzednie sejwy.
 
Dzisiaj podczas golenia się wpadła mi do głowy absurdalna myśl. Gdybyście rozpatrywali swoje życie jak RPGa... jak określilibyście swoje obecne statystyki i poziom doświadczenia? :lol:lol:lol:
Zacny pomysł, milordzie :D

Specjalizacja: dwie bronie sieczne plus jęzor.
Imo twój najlepszy skill to "przejdź przez pół miasta z komórką przed nosem i nie wpadnij na żadną latarnię", aczkolwiek to umiejętność mocno specjalizowana, umiarkowanie przydatna do farmienia na minionach :D

Co do mnie, hm...

Specjalizacja: Paladyn Gastrofazy:

W wolnych chwilach zajmuję się narzekaniem, na co tylko się da (meh), a potem ukręcaniem biczy z powszechnie znanego materiału budowlanego na literę GIE. Odkrywam też mapę przy użyciu czarów cyklicznych. I jakoś te level się nabijają. Przydałby się tylko co jakiś czas łykend z podwójnym doświadczeniem.

Zaklęcia specjalne:
- Obszarowe Objawienie, wykrywa wszystkie otwarte lokale z kebabem w promieniu kilometra
- Czerwony Szaliczek Artysty, po jego założeniu dostaję premię +100 do obsługi fotoszopa, zaczynam sypać cytatami z Coelho i z miejsca zatrudniają mnie w najbliższym Macu

Umiejętności pasywne:
- AntyWu, zmniejsza szansę na dostanie nocnego łomotu na starówce do wartości ujemnych, w sytuacjach krytycznych przekierowując zapędy rycerzy ortalionu na pozostałych członków drużyny (z ich perspektywy to całkowicie nieprzydatny skill, ale niestety - wbudowany na stałe)
- Fast Travel, przesyłki z eBaya docierają do mnie jakieś 2x szybciej niż do innych
 
Lvl: 20
Gildia: Student
Specjalizacja: Lenistwo
Umiejętność specjalna: Pobudzenie piwem(-20 do Punktów Lenia)
A dalej mi się pisać nie chcę, poleje ktoś?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom