Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Zjeżdżając na sam dół strony zauważyłem takie coś:

zaraz obok:

(dla nieznających angielskiego:
-krew
-przemoc
-nagość
-przekleństwa
-sex
-narkotyki)
I pomyśleć, że chciałem kiedyś pracować w CDPR...Choć niektóre z powyższych rzeczy nie są wcale takie złe ;)
If u know...
:troll:
 
Pamiętam jak kilka lat temu wróciłem z mojej pierwszej koloni z Neum w Bośni, z tą różnicą, że było to w środku lata. Zdarzało się, że inni nie mogli wytrzymać z gorąca, a mi było zimno i zakładałem bluzę.

Moja ciepłolubność ma jednak swoje granice, szczególnie kiedy do upału dołącza wysoka wilgotność. Wczoraj po deszczu przekroczyła 90%, a ja akurat musiałem wyjść, żeby uzupełnić braki w lodówce - na zewnątrz nie szło oddychać i z ulgą odetchnąłem klimatyzowanym powietrzem w sklepie. Zresztą nawet i przy mniejszej wilgotności ciężko jest wytrzymać w domu, dopóki nie włączy się er kondyszyna.
 
Jezusie najsroższy, nie chciałem! :eek: Teraz pewnie Zuckerberg mnie będzie ścigał, a z filmu Finchera wynikało, że mało przyjemny z niego koleś :(
 
Byłem dzisiaj w lesie od samego rana i udało mi się spotkać wilka, stał na drodze 30 metrów ode mnie :D Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
 
Byłem dzisiaj w lesie od samego rana i udało mi się spotkać wilka, stał na drodze 30 metrów ode mnie :D Pierwszy raz coś takiego mi się zdarzyło.
To miałeś podwójne szczęście. Raz nie ucierpieć, a dwa zobaczyć takiego stwora na wolności, zazdroszczę!
 
Często mi się zdarza przejeżdżać rowerem przez las w porach wieczornych, a nawet dużo późniejszych i raz tak coś zaczęło mnie gonić, to chyba jakieś wściekłe psy były. Nie zdążyłem się temu lepiej przyjrzeć, bo spierniczałem aż się kurzyło - adrenalina wzięła swoje i wio do przodu. Innym razem sarna mi ok. 3 m przed kołem przebiegła. :shock:
 
No - w lesie wieczorną porą to w ogóle ciekawe rzeczy się dzieją. Wiele zwierzaków prowadzi nocny tryb. :) @AndersonSilva chupacabra? Eee..., a może to był Leszy? ;)
Co do wilków - one unikają ludzi jak mogą.
 
Last edited:
Albo jestem ślepy albo nie ma na forum tematu o beta testach nowej gry na Androida? Chodzi oczywiście o Battle Arena.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom