Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.

A istnieje normalne zjadanie surowych ziemniaków?

- - - Aktualizacja - - -

 
Dlaczego bohaterka Cyberpunk'a ma krzywy nos? Czy żubr jest prawdziwy? Jak można dołączyć do ekipy?
Wszystko, co zawsze chcieliście wiedzieć o Platige, ale nie wiedzieliście jak zapytać, teraz na wyciągnięcie ręki.
Chcemy podzielić się z Wami kawałkiem naszego codziennego życia i pokazać nasz team.
Do końca tygodnia (23 listopada) czekamy na pytania - piszcie na adres QnA@platige.com
Na 20 najciekawszych, najczęściej powtarzających się pytań odpowiemy w ramach prezentu świątecznego

WAŻNE: O Wiedźminie milczymy jak zaklęci, więc ten temat omijajcie szerokim łukiem

Z fejsa Platige Image. Jeśli ma ktoś pytania niech próbuje szczęścia :).
 
Na forum posucha, więc chciałem sobie wrócić do wampirycznego Los Angeles, a tu bęc. Kolejna aktualizacja Steama. I już tak 15 minut idzie jak krew z nosa...

---------- Zaktualizowano 21:25 ----------

Kurde, doszło prawie do końca, po czym coś przeskoczyło i aktualizacja od początku. Nie wiem za co niektórzy uwielbiają tą platformę...
 
Dlatego patrzę zawsze sceptycznie na wszystkie platformy. Steam aktualizuje się u nas prawie codziennie, raz przepadło po dużej awarii konto i wszystkie przypisane do niego gry. Jak i cała reszta. Dobrze, że dało się je odzyskać.
Origin do tej pory nie może sobie poradzić z faktem, iż chcę założyć drugi profil do jednej gry. Uparcie się buntuje i zapiera wirtualnymi nogami.
Uplay .. ach uwielbiam go. Po załączeniu i aktualizacji informuje mnie, iż ostatni raz grałam 7 miesięcy temu. Za każdym razem.
Choć uczciwie muszę stwierdzić, że stan gry się zgadza. Z natury jestem jednak nieufna, więc zabezpieczam się za każdym razem manualnym savem.
Post z serii "rozterki gracza".
;)
 
Święta w tym roku nadeszły wcześniej. W robocie miałem istny zapiernicz, ludzie wręcz tratowali się wyrywając sobie towar z rąk, potem wracam do domu, a tu na Polsacie leci Kevin sam w domu :blink:
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom