Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Jeśli jest do napisania coś na temat, a temat istnieje to zawsze wolno :p Jest też ogólny temat o grach w dziale growym ;)
 
Wczoraj widziałem aktora, na którym był wzorowany powieszony najemnik z "Zabijając potwory". Ta sytuacja uświadomiła mi, że nawet gdybym, czysto hipotetycznie, spotkał kiedyś pana Sapkowskiego, to najprawdopodobniej nie wiedziałbym, o co go zapytać. Macie jakieś pomysły?
 
"Dlaczego tak wiele pan pił podczas pisania swoich książek?"
Spodziewałbym się takiej odpowiedzi:
 

Attachments

  • Andrzej_Sapkowski.jpg
    Andrzej_Sapkowski.jpg
    24.9 KB · Views: 28
Są na tym forum łucznicy? Zastanawiam się czy powieszenie drewnianego łuku refleksyjnego na dwóch hakach pod ramionami nie zdeformuje ich.
 
@Szincza
Pogrzebałem trochę i prezentuje się to wcale nie tak źle. Ale model nie ma kości twarzy, a zatem system mimiki jest dla niego niedostępny i nawet nie będzie mrugał.
Oczywiście Redzi nie dali również starej tekstury z 2010 roku i temu Geraltowi niezbyt pasuje obecna. Zwłaszcza oczy.
 
@Szincza
Pogrzebałem trochę i prezentuje się to wcale nie tak źle. Ale model nie ma kości twarzy, a zatem system mimiki jest dla niego niedostępny i nawet nie będzie mrugał.
Oczywiście Redzi nie dali również starej tekstury z 2010 roku i temu Geraltowi niezbyt pasuje obecna. Zwłaszcza oczy.
W takim razie chyba nie ma sensu grzebać w tym dalej.
Z twarzą manekina grać się będzie raczej kiepsko - myślałem, że można po prostu zastąpić model i wszystko będzie działać tak samo. Ale nic to, fajnie że w ogóle się za to zabrałeś.
 
Przy okazji znalazłem pochwę na noże do rzucania, miała się znajdować na nodze. Szkoda, wielka szkoda, że Redzi byli zmuszeni tak się spieszyć i ciąć dwójkę.
Jak znajdziesz jeszcze coś ciekawego, daj znać.
 
Jak znajdziesz jeszcze coś ciekawego, daj znać.
Oj, jest tam dużo ciekawych rzeczy. Elementy wystroju z Dol Blathanna, czyli łuki, portale, ozdobne framugi okien, schody. Jest także młyn wodny. Stary projekt ekwipunku, dziennikowy placeholder Enid, ikonka upicia się.
W sumie przysiadłbym do pliku z tekstami z gry, niewykluczone, że coś tam z wyciętych rzeczy zostało.
 
Oj, jest tam dużo ciekawych rzeczy. Elementy wystroju z Dol Blathanna, czyli łuki, portale, ozdobne framugi okien, schody. Jest także młyn wodny. Stary projekt ekwipunku, dziennikowy placeholder Enid, ikonka upicia się.
W sumie przysiadłbym do pliku z tekstami z gry, niewykluczone, że coś tam z wyciętych rzeczy zostało.
Ewentualnie przy co ciekawszych rzeczach możesz screeny porobić, też byłoby fajnie i myślę że nie tylko ja bym to chętnie zobaczył.
No i z tekstami z gry też dobry pomysł.
 
Znaleziska:
Geralt z Alphy (+ animacje ruchu, inni wiedźmini z W1)
np.

Prototyp Drauga:

PS. Może by tak oddzielny temat na takie znaleziska, by to nie zaginęło, nie zostało zakopane? :)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom