Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
W końcu CDP RED też oberwało się od Polygonu za to, że nie było postaci czarnoskórych ani większego natężenia LGBT.
 
Szkoda, bo akurat ten wątek często czytałem z przyjemnością przy porannej kawie, bo w porównaniu z innymi forami/dyskusjami na fejsbukach, dyskusja była prowadzona w przyzwoitym tonie (zazwyczaj, bo przypadków docinek nie uważam za agresję, ona pojawia się na wspomnianych wyżej forach), a w większości przypadków użytkownicy wypowiadali się mając zaplecze argumentów, plus pisali zgodnie z zasadami ojczystego języka - ten, kto się nie stosował, szybko był sprowadzany do pionu przez moderację. No ale cóż, nie pozostaje mi nic innego jak poczytać komentarze na wp i onecie randomowych Januszy :p
 
Szkoda, bo akurat ten wątek często czytałem z przyjemnością przy porannej kawie, bo w porównaniu z innymi forami/dyskusjami na fejsbukach, dyskusja była prowadzona w przyzwoitym tonie (zazwyczaj, bo przypadków docinek nie uważam za agresję, ona pojawia się na wspomnianych wyżej forach), a w większości przypadków użytkownicy wypowiadali się mając zaplecze argumentów, plus pisali zgodnie z zasadami ojczystego języka - ten, kto się nie stosował, szybko był sprowadzany do pionu przez moderację. No ale cóż, nie pozostaje mi nic innego jak poczytać komentarze na wp i onecie randomowych Januszy :p
No i bida z nendzom ;)
Szkoda, że temat zamknięto. Czytałem go zawsze, ilekroć wchodziłem na to forum. Czasem brałem też udział w dyskusji. Zamknięcie tematu mimo wyjaśnień @Vattier 'a jest dla mnie nie jasne. Podejrzewam, że moderacja nie miała już ochoty "ogarniać" tematu więc najłatwiej go było zamknąć.
I gdzie ja teraz poczytam kulturalne dyskusje na różne tematy?
Jaki jest sens życia? Co tam panie w polityce?
 
 
Zabił mnie jeden z niezwykle trafnych komentarzy znalezionych po sieci. Temat o polityce widzę zamknięty, toteż wrzucam tutaj:
Jako Polak cenię naród, który w centrum stolicy ma pomnik polskiego szlachcica Bohdana Chmielnickiego, syna kolonisty Michała, przysłanego na Ukrainę by objąć posadę urzędnika; szanują go bardziej nawet, niż własnego bohatera, ukraińskiego księcia Jaremę Wiśniowieckiego, potomka samego księcia Ruryka, założyciela Rusi.
Heheh

---------- Zaktualizowano 19:42 ----------

Temat na interze "Triss fan art" właśnie mnie przerósł.

Klikacie na własną odpowiedzialność :C


Tyś nie widział fantematu Radowida :p

 
Last edited:
sens życia
[*]

rip in peace.

dwa słowa bezbeki: jako user, który niejedną gównoburzę w tym legendarnym wątku zakręcił, decyzje moderacji rozumiem i - z trudem, ale jednak - w całości popieram. rak, który się tam zalągł od kilku miesięcy był jednak niczym przypadkowym, ani sztucznym - jest to niestety odbicie tego, jacy sami jesteśmy. na forum nie zaglądałem ostatnio zbyt często, ale przy każdej okazji sprawdziłem, co tam nowego w moim ulubionym temacie. niestety nowego nie było nic, bo wałkowane było w kółko to samo - islam, kościół katolicki, pedzie, pis, po, muzułmanie, kara śmierci, bój urojony, uchodźcy, pis, po, islam, kościół katolicki. rzygi.
temat padł, i bardzo dobrze. od dłuższego czasu nie było już w nim nawet śmiesznie.

---------- Zaktualizowano 19:55 ----------

ojezu, doczytałem jak lonerunner na odchodne wytarł sobie gębę wolnością słowa.
tak, muszę to podkreślić jeszcze raz, w pełni popieram uśmiercenie tego wątku.

edit: rzeczywiście, był tak kulturalny i rzeczowy, że aż go z tej kultury i merytoryki zamknięto. zakończoną po raz kolejny fiaskiem próbę wbija mi szpili przez ciebie, drogi @AndrewXRW, komentuję niemym uśmiechem. daruj już sobie, naprawdę, twa pamiętliwosć i żądza zemsty zakrawa już na dowcip.
 
Last edited:
sens życia
[*]

rip in peace.

dwa słowa bezbeki: jako user, który niejedną gównoburzę w tym legendarnym wątku zakręcił, decyzje moderacji rozumiem i - z trudem, ale jednak - w całości popieram. rak, który się tam zalągł od kilku miesięcy był jednak niczym przypadkowym, ani sztucznym - jest to niestety odbicie tego, jacy sami jesteśmy. na forum nie zaglądałem ostatnio zbyt często, ale przy każdej okazji sprawdziłem, co tam nowego w moim ulubionym temacie. niestety nowego nie było nic, bo wałkowane było w kółko to samo - islam, kościół katolicki, pedzie, pis, po, muzułmanie, kara śmierci, bój urojony, uchodźcy, pis, po, islam, kościół katolicki. rzygi.
temat padł, i bardzo dobrze. od dłuższego czasu nie było już w nim nawet śmiesznie.

---------- Zaktualizowano 19:55 ----------

ojezu, doczytałem jak lonerunner na odchodne wytarł sobie gębę wolnością słowa.
tak, muszę to podkreślić jeszcze raz, w pełni popieram uśmiercenie tego wątku.

Bez Pana Panie @socchi to ten temat ostatnio rzeczywiście trochę niedomagał, za kulturalny i rzeczowy był i fakt może trochę monotematyczny.
Najlepsza na ból brzucha i trawienie jest nalewka z zielonych orzechów włoskich
 
Tyś nie widział fantematu Radowida
Z tym, że temat o Radovidzie jest wyraźnie dla beki, jest psychodela na całego, ale nikt tego nie bierze na poważnie. Masa absurdów, ale są one czasami śmieszne. W fantemacie Trisss panuje dziki fanatyzm, robienie z Geralta i Triss postaci ze Zmierzchu. Posty tam wklejane budzą już normalny niesmak i zażenowanie. Ten obrazek wklejony powyżej sam chciałem gdzieś wkleić tutaj, ale nie miałem pomysłu, w którym temacie. Szczyt szczytów został juz chyba osiągnięty, pobiło to nawet podmiane modelu Ciri na Triss w scenach dedykowanych Ciri.
 
Ci piechurzy to byli za czy przeciw?

Ja nic nie wiem.

Pewnie jacyś ludzie skrzyknęli się przez neta aby się wspólnie przespacerować. A, że jakieś flagi i transparenty nieśli - może jesteśmy blisko któregoś ze święt narodowych?

:huh:
 
Ja nic nie wiem.

Pewnie jacyś ludzie skrzyknęli się przez neta aby się wspólnie przespacerować. A, że jakieś flagi i transparenty nieśli - może jesteśmy blisko któregoś ze święt narodowych?

:huh:

Pewnie tak. Pogoda fajna. Czemu by nie pospacerować.

"Stop!
Islamizacji!
Polski!!!"
"Narodowa Wolna Polska"
Kurka nie tak głośno, bo nam karczmę nie tylko na noc będą zamykać. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom