Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Podejrzewam, że w momencie przeprowadzenia "crash testu" przez moją pociechę najsłodszą mogła się instalować jakaś ważna aktualizacja. To nagle przerwanie jej spowodowało wywalenie się systemu. Jednak co naprawdę miało miejsce, to pewnie tego się nigdy nie dowiem.

Ała. Duże ała. Pora na obudowę zamykaną na klucz - wiem, co piszę ;)

Jak kraść to miliony, a jak wybierać rude to księżne, albo czarodziejki
Dobrze, iż w ostatniej chwili się opamiętałeś i dodałeś Trisulę. Faceci, tacy w uczuciach niestali.

@Vattier - jak to tak? Why?

Zamykamy - na nocne pory od teraz ma monopol Night City

:areukiddingme:
 
Last edited:
Aż mi się przypomniało, jak kumplowi rozwaliło dysk, bo istnieje jakiś plik, który wczytuje się ułamek sekundy przy uruchamianiu komputera, i jeśli wtedy zabraknie prądu to kaplica. I właśnie w tym momencie ktoś motolotnią wleciał w linie wysokiego napięcia.
 
Aż mi się przypomniało, jak kumplowi rozwaliło dysk, bo istnieje jakiś plik, który wczytuje się ułamek sekundy przy uruchamianiu komputera, i jeśli wtedy zabraknie prądu to kaplica. I właśnie w tym momencie ktoś motolotnią wleciał w linie wysokiego napięcia.
MBR? :p Da się naprawić^^
 
Aż mi się przypomniało, jak kumplowi rozwaliło dysk, bo istnieje jakiś plik, który wczytuje się ułamek sekundy przy uruchamianiu komputera, i jeśli wtedy zabraknie prądu to kaplica. I właśnie w tym momencie ktoś motolotnią wleciał w linie wysokiego napięcia.
Kiepskie szczęście, a właściwie jego brak :blink:

Decydując się na niego, myślałem, że wybieram mniejsze zło. Wcześniejszy system to w7 32bitowy. Doświadczenia pokazują, że zło jest złem [...]
Ja nadal wygodnie rozkoszuję się 7 w wersji 64bitowej, ale Microsoft nie ustaje w przypominaniu mi, iż jestem stara i boję się postępu. Wiadomo, jak to z tym postępem jest. Jak ze stadem świn ;)

Ech, wraca człowiek do domu z zamiarem pobiegania po Velen, a Galaxy pełen buntu i młodzieńczego nieposłuszeństwa się zepsuł. Na dobre :/
 
Ech, wraca człowiek do domu z zamiarem pobiegania po Velen, a Galaxy pełen buntu i młodzieńczego nieposłuszeństwa się zepsuł. Na dobre :/
Galaxy nie jest potrzebne do włączenia Wiedźmina, zajrzyj do folderu instalacji i po prostu uruchom go z exe.
 
Galaxy nie jest potrzebne do włączenia Wiedźmina, zajrzyj do folderu instalacji i po prostu uruchom go z exe.
No wiem, wiem. Tylko u mnie najpierw przestały działać savy, później Galaxy wcale nie chciał się włączyć, następnie uruchomił się i próbował ściągnąć jakieś 119MB, nie udało mu się i kompletnie odmówił współpracy. Opcja Verify&Repair nic nie dała, z czystej ciekawości zostawiłam blaszaka na godzinę, a i tak ściągnął zero MB plików. Następnie ni z gruszki, ni z pietruszki zainstalował jakieś 119MB, ale gry uruchomić się nie dało (DiskAccessProblem). Pliki wszystkie są oznaczone do odczytu, więc nie wiem, gdzie problem.
Wyciągnęłam ostatnie 2 savy (wprawdzie już skopane), przeinstalowałam Galaxy, zaimportowałam pliki i teraz czekam, aż klient pobierze 9GB, choć nie wiem, co to. Straciłam już pół dnia, godzina nie robi mi różnicy.

Jedna karczma w temacie Wiedźmińskim, druga w Cyberpunkowym - po równo.
Powiedzmy, iż rozumiem zamysł połączenia obydwu działów w jednym miejscu.
Poprawność :p
 
Last edited:
Receptą jest nieużywanie badziewi typu Steam i Galaxy.
Od razu badziewie.... :p

Do tej pory spisywał się całkiem dobrze, wszystko ładnie ściągał i instalował, z grą nie było problemów, z klientem też.
Dla mnie było to rozwiązanie optymalne, ponieważ z różnych przyczyn nie zawsze na bieżąco śledzę forum (ups .. wydało się). Więc nie interesowało mnie, co ile waży, gdzie mam ściągnąć i jak instalować.
Musiałam przeinstalować całego Wieśka, ponieważ Galaxy nie mógł ściągnąć jakiegoś pliku. I dopiero po reinstallu gra zaczęła działać . Taka niedzielna sytuacja.
 
Czy ktoś korzystał kiedyś z supportu technicznego REDów? Ile średnio czeka się na odpowiedź? 48h?
O średnim czasie oczekiwania sie nie wypowiem, bo nie wiem, ale za to wiem na pewno, że odpowiadają na wszystkie zgłoszenia na 100% :) Zatem cierpliwości.
 
Co tam mordeczki? Wszyscy z wybranej dziesiątki potwierdzili przybycie?

Może by tak jakiś plan opracować co do spotkania w Wawie, bo jej znam tyle do nic.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom