Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Wieki temu za czasów zlotu z okazji 8 lecia forum spotkaliśmy się gdzieś przy jakimś Empiku (chyba? xD). Hasłem rozpoznawczym był Wiedźmin Trzy (chyba xD).
 
Klasycznym miejscem spotkań jest placyk pomiędzy Dworcem Centralnym a Złotymi Tarasami, tuż pod oknami Empiku. Nawet jak ktoś nie zna miasta, to nie sposób nie trafić. Bez spiny, na pewno jeszcze się wszystko ustali :p
 
Mi akurat najbardziej pasuje podjechać od razu do studia, bo mieszkam na wschód od stolicy :). Ale pod Złote Tarasy też mogę podjechać :).
 
Przeczytałem "Tango" Mrożka. Znakomita parabola ukazująca, że każdy totalitaryzm jest nieludzki, zbrodniczy i sprzeczny z chęciami i potrzebami zwykłego człowieka - zarówno system mający na celu odnowę moralną (casus Artura), jak i ten wprowadzony dla samego faktu posiadania władzy nad innymi (casus Edka).
 
Dzisiaj w Warszawie natknąłem się na kolejny ciekawy mural:

 
Zwłaszcza dla tych, którzy wiedzą o co chodzi :).

Swoją drogą bardzo fajne wykorzystanie kształtu tych barierek.
 
@HuntMocy Grałem, ale nie potrzebowałem do tego GOGa :p Teraz połasiłem się na osiągnięcia, które chcę zrobić jak będę przechodzić NG+.
 
Last edited:
@HuntMocy Grałem, ale nie potrzebowałem do tego GOGa :p Teraz połasiłem się na osiągnięcia, które chcę zrobić jak będę przechodzić NG+.

Wiesz, to możesz przeżyć srogi zawód. Ja ostatnio napisałam do supportu, że przechodzę grę czwarty raz, a ciągle nie mam wszystkich osiągnięć za fabułę i że mam osiągnięcie za zrobienie wszystkich zleceń, ale za to nie mam osiągnięć za Sarastiego, Therazane i... chyba za Ducha Lasu. Podesłałam moje GOG-owe logi i dowiedziałam się, że nie wiedzą, co jest nie tak. I tyle. Wczoraj zabiłam Therazane i Sarastiego (Sarasti, bo ta ekimma?) i mam tylko jedno osiągnięcie.
Naprawdę nie ma na co liczyć.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom