Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Dzisiaj na przystanku zobaczyłem następującą grafikę informacyjną:


Znak naszych czasów?
 
Określanie ludzi postawionych w obliczu zagrożenia życia (bo, jak rozumiem, do tego się odnosisz) mianem idiotów, jest cokolwiek nieeleganckie. Więc sugeruję porzucić ten wątek, tym bardziej, że dyskusja bardzo łatwo może się ześlizgnąć w politykę.
 
Określanie ludzi postawionych w obliczu zagrożenia życia (bo, jak rozumiem, do tego się odnosisz) mianem idiotów, jest cokolwiek nieeleganckie. Więc sugeruję porzucić ten wątek, tym bardziej, że dyskusja bardzo łatwo może się ześlizgnąć w politykę.
Nie mówię o ludziach bojących się o życie a o idiotach(Celowo to powtarzam) to jest politykach myślących, że jakieś denne instrukcje w ogóle będą miały zastosowanie, jeśli przyjdzie, co, do czego. Podobnie było 11 Września. CIA Przećwiczyło dziesiątki scenariuszy ataków poza samolotem w charakterze bomby. Terroryści myślą elastycznie instrukcje to sztywne procedury to mam na myśli.
 
Bo byście odtworzyli temat polityczny pogadałoby się po ludzku a nie takie sugestie prawą ręką do lewego ucha. Przecież nawet, jeśli pospieramy się o jakąś idee to się nie zabijemy przez monitory do jasnej cholery. Pamiętajmy wszakże, że wszyscy politycy to cynicy wykorzystujący jedynie wielkie idee instrumentalnie dla utrzymania bądź zdobycia władzy.
 
Taka refleksja środowa: teraz wiem jak czułby się Gerwant, gdyby po pijaku pomylił Jaskółkę z Kotem. Czułby się niespecjalnie. Właśnie wróciłem od okulisty... :p
 
Last edited:
Rutynowa wizyta, ale czegoś tam nie mogli zobaczyć czy cuś, no. :)

---------- Zaktualizowano 10:04 ----------

Na szczęście Kot już przestał działać i jest normalnie. ;)
 
Hej, nie chciałem zakładać nowego wątku dla tak błahej prośby. Otóż czy mógłby ktoś wyciągnąć z gry herb Toussaint? Z góry dziękuję.
 
Ludzie się rzucili na te wyprzedaże steamowe i ledwo da się oferty przejrzeć, bo ciągle wywala błąd :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom