Karczma "Nowy Narakort" czynne od 6 do 22 [zamknięte na czas remontu]

+
Status
Not open for further replies.
Autentycznie wzruszają mnie łzy nad moim losem ... coś jakbym umarła o_O

Gdy czerwony użytkownik porzuca swoich przyjaciół na rzecz niebieskich, to tak, jakby odszedł na zawsze. Niby jest tam gdzieś w naszej pamięci, ale w odróżnieniu do zmarłego, o którym nie powinno się źle mówić, to cóż... w tym przypadku może być z tym ciężko.
 
No tak, na starość się lubi przestawić zegar biologiczny i to wszystko wyjaśnia :p

Wszystkiego dobrego panie kolego @sserek i oby ci się nie pogorszyło :D
 
Uff, przez chwilę się bałem :p

 
Cześć.
Będzie szybciej jak zapytam :D jest jakiś temat z sucharami wiedźmińskimi? Szukam i szukam, ale znaleźć nie mogę, a wydaje mi się, że widziałam taki.
Chciałabym wkleić jeden, bo właśnie usłyszałam taki suchar, że muszę chyba iść się napić po nim do pobliskiego jeziora.
 
Ja rozumiem wszystko. I bardzo lubię zimę, a lato jest mi obojętne. No chyba, że w sierpniu muszę drapać szyby w aucie ....

 
Hej misiaczki! Co porabiacie? W co gracie?
Ja przy 34 stopniach piąty dzień z rzędu nawet nie ośmielam się odpalać gtx. W mieszkaniu przy zaciągniętych żaluzjach jest już ponad 28 stopnia. Ratunku, zimo wracaj!
 
NO weź, człowiek się topi normalnie. Zimo ratuj :p

Żadnej zimy, wolę się topić niż zamarzać :p. A co do grania, to właśnie wczoraj zakończyłem ostatni akt Wiedźmina, czyli Krew i Wino :). I biorę się za resztę zaległości growych, na pierwszy ogień Batman AK, gdzie została mi jakaś 1/4 gry. Zanim udało mi się skończyć to wyszło KiW no i sami rozumiecie :)...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom