Karty, beczki - brak informacji

+
Karty, beczki - brak informacji

Wziąłem sobie jako jedną z trzech kart róg dowódcy, drugi raz. Niestety przez brak informacji że można mieć maksymalnie jedną wziąłem Ją wtrakcie losowania z beczki. Prosiłbym aby przy każdej karcie był malutki dopisek jakie jest maksimum.
 
Z tego co wiem i myślę że o to Ci chodzi jeżeli masz max 3 i je masz i przyjdzie ci dodatkowa taka będziesz mógł ją zniszczyć. Trochę chaotycznie to jest opisane i nie wiem czy do końca o to Tobie chodzi
 
Mysle ze chodzi mu o to, ze chcialby jakies powiadomienie przy tych trzech kartach z beczki gdzie sami wybieramy ktora zabrac ze np nie mozna miec w talii wiecej egzemplarzy rogu dowodcy niz 1. Gdyby bylo to by nie wzial drugi raz tej karty, bo wiedzialby, ze moze korzystac tylko z jednej.
 
Swooneb;n7049210 said:
Mysle ze chodzi mu o to, ze chcialby jakies powiadomienie przy tych trzech kartach z beczki gdzie sami wybieramy ktora zabrac ze np nie mozna miec w talii wiecej egzemplarzy rogu dowodcy niz 1. Gdyby bylo to by nie wzial drugi raz tej karty, bo wiedzialby, ze moze korzystac tylko z jednej.

Przykładowo. Sytuacja dosłownie z wczoraj. Wylosowało mi wśród kart "rzadkich" Zwiadowce z Crinfrid, i jakieś dwie karty których nie pamiętam. Piszę mi że mam jednego zwiadowcę z Crinfrid a wiem że to fajna karta i warto mieć. Tak się składało że miałem już 3 w talii ale nie z tej kolekcji. Dobrze że się zorientowałem że już mam taką talie bo byłbym do tyłu znowu o karte tak jak z jeźdźcami dzikiego gonu kiedyś też zrobiłem.

Powinno pisać ile sztuk mamy tej jednostki całkowicie a nie danej kolekcji, wprowadza to w błąd a mając kilkaset kart można nie pamiętać czy akurat ma się tą konkretną.

Również fajnie by było jakby była dodana informacja przy zwykłych kartach jaką ilość już posiadasz ( te pierwsze 4 ) bo czasem nie wiem czy się cieszyć czy wpadać w zażenowanie że dostaje nekkery po raz 17. :D


Ostatnio jeszcze grałem tak długo w Gwinta że nagrody się skończyły i nie ważne ile bym wygrał to nic bym nie dostał. To chyba błąd gry?


A jeżeli chodzi o sprawę z rogiem dowódcy - powinnien być dopisek ile mogę mieć maksymalnie sztuk tej karty przy losowaniu z beczki. Na pewno zmniejszyło by to liczbę takich pomyłek jak moja i frustracje graczy bo myśle że nie tylko Ja tak miałem.
 
Drelthane;n7173000 said:
Również fajnie by było jakby była dodana informacja przy zwykłych kartach jaką ilość już posiadasz ( te pierwsze 4 ) bo czasem nie wiem czy się cieszyć czy wpadać w zażenowanie że dostaje nekkery po raz 17.
Ostatnio jeszcze grałem tak długo w Gwinta że nagrody się skończyły i nie ważne ile bym wygrał to nic bym nie dostał. To chyba błąd gry?
A jeżeli chodzi o sprawę z rogiem dowódcy - powinnien być dopisek ile mogę mieć maksymalnie sztuk tej karty przy losowaniu z beczki. Na pewno zmniejszyło by to liczbę takich pomyłek jak moja i frustracje graczy bo myśle że nie tylko Ja tak miałem.
Szukasz problemu tam gdzie go nie ma. Co to za różnica, ile kart w kolekcji mamy spośród 4 pierwszych z beczki? Jak ciebie to bardzo interesuje, to zajrzysz potem do kolekcji i sprawdzisz ile tych kart masz.
Brak nagród to nie błąd.
Po co ci dopisek ile można mieć w talii skoro to karta srebrna a jak wiadomo kart srebrnych można mieć maksymalnie 1 w talii? Wprowadzenie informacji o ilości kart spośród 3 do wyboru miało sens, natomiast twoje pomysły są bezużyteczne i tylko zaśmiecałyby okno gry. Za dużo bezużytecznych informacji(a taką jest twoja propozycja) jest minusem a nie plusem.
 
Top Bottom